Najdi forum

Občutek imam, da se nekaj kuha med njima

Pozdravljeni,

Res me zanima kje so po vašem mnenju tiste bistvene razlike (prijatelj “spolni” partner)? Spolni je definirano, ker načeloma imamo veliko partnerstev, v tem primeru zaznavam to tako (bolj življenski partner, v katerem je *po mojem mnenju* spolno partnerstvo zelo pomembno). Jaz sem pa mnenja, da je prijateljski odnos osnova/temelj za nadaljno “intimno” partnerstvo (spolni partner –> življenski partner).

Polno takih, jaz imam tudi enega. Družinsko življenje je le farsa, pod isto streho, skupni stroški, enostransko gospodinjstvo, hobiji in lajf za drugega. Ločeni spalnici.
Ko ga j…. mojega, tvojega, sosedovega. Kaj vse nam je prinesla demokracija. Aleluja

Ženske se poročite,ker želite imeti družino.Po naravni poti ali pa zaradi statusa.potem Vam sex ne ustreza-tako pravi moj.res je.Pusti,da se zlaufam in bo vse dobro.nebi gradil še ene hiše in imel novih otrok, a Bog mi je dal sex in moram ga uporabljati.če ne daš,organiziraj možu tovrstno prehrano.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Počasi, 04.03.2020 ob 08:55

No, to, da sredi noči igraš 007 s prstnimi odtisi in ovohavanje perila, se mi pa tudi zdi že malo predaleč…

In komentarji, da si ga “prisilila” v varanje so BS. 1) za uspešen odnos sta potrebna dva, 2) zaobljubila sta se v “dobrem in slabem”, ne pa “dokler mi v spalnici paše”. Poleg tega, je dovolj “odraslih filmov”, če je bil tako blizu “eksplozije”.

Realno gledano: lahko so ta sporočila samo bedarije in jamranje po klepetalnicah “baba zoprna”, kar bi ravno tako skrival kot afero, parfum pa je lahko tudi od kake mamice, babice, tetke itd. Hkrati pa se ene za vsak *** objemajo – ni nujno, da te je varal.

Menim, da si dovolj močna in odločna, da mu v obraz rečeš, da sumiš nezvestobo in da naj ti TAKOJ odklene telefon… OPOZORILO: če te ne vara, bodo hude posledice.

Se popolnoma strinjam👍. Če nima slabe vesti bo brez zadržkov pokazal telefon. In tudi menim, da bi po svojem obnašanju (umik na samo, ko dobi SMS) lahko razumel zakaj dvomite v njegovo zvestobo. Po opisu sodeč bi pa tudi jaz isto dvomila.

Če ga ne znas zadovoljiti hvalabogu da gre drugam 1x na mesec mu daš. Dolho je zdržal. Midva sexava vsaj 5x teden. Ce moz ni zadovoljen bo sel drugam

Das mu 1x na mesec in pricakujes da je to dovolj? Sori ampak si slaba partnerica in sploh nimas bit kaj presenecena. In te izgovori utrujena, zidanje hise, sluzba..pa a mislis da si edina s takim tempom zivljneja? Midva imava podjetje, otrocka, delava skoraj vsak dan oba po 10+ur, med “prostim” casom je vedno kaj za uredit, pa imava vseeno cas in voljo 4x,5x tedensko “si dat”. In se ljubiva, skupaj smejiva, skupaj joceva, si vse zaupava. Pa ene ste take zafrustriranke da adijo

Ko sem jaz varala, sem bila naga in ne oblečena. Torej vonj parfuma.na cotah? No go!

Slaba zgodbica.

Ja tko je tud dedc dela in je zmatran. Verjetno ne leži cel dan?

Moja tud nebi je zmatrana itn…. Saj poznate izgovore. sem ji povedal ce njej ni do tega OK sam naj ne misli da bom potem tudi jaz brez. Saj gre na roke nekaj časa. Tako da ja same ste si krive da si možje omisljijo ljubice.

Odgovor na objavo uporabnika
Lineja35, 03.03.2020 ob 13:26

Pozdravljeni! Že nekaj časa imam slab občutek, da nekaj ni prav, a nisem čisto prepričana. Z možem sva poročena 15 let in imava otroke. Glede na najine obveznosti, službe, zidanje hiše, današnji tempo življenja in šola, otroci….. Sem zvečer čist povožena in samo dol padem. Priznam, da mi ni do spolnosti in da mi tudi 1x na mesec, ko pač seksava mi sploh ni do tega, ampak mu pač dam, ravno toliko, da ne more rečt, da mu ne dam in da ne bi šel drugam.
Opazila sem, da zadnje čase veliko tipka po telefonu ko je na kavču….čez dan, zvečer, kadarkoli. Če ga vprašam, mi reče, samo fb gledam…. a vidim, da nekaj piše. V njegov telefon ne morem, ker ima na prstni odtis. Sem tudi že opazila, da ko je telefon pustil na pultu, da dobi kakšno sporočilo, ampak ga prebere na skrivaj. Vbistvu ne ve, da ko ga ni bilo zraven, da sm jaz slučajno opazila, da je prejel sporočilo….ki ga seveda ne morem pogledati. Pride v kuhinjo pogleda telefon in se naredi, kot da nič ni… pusti telefon na mizi in čez 5 min pride nazaj po telefon ga vzame in gre na wc. Zgodilo se je tudi, da je bil zjutraj v kopalnici nek vonj parfuma, ki ga ne poznam. To mi je bilo zelo sumljivo. Iz stroja sem vzela cunje, ki jih je dal zvečer notri, ko je prišel domov. Prevohala sem vse cote in na majici je bil tisti vonj, ki sem ga vonjala v kopalnici…..ženski parfum. Ta vonj sem si zapomnila zelo dobro. Ali me redno vara, ali me je prevaral le takrat. Imam pa ves čas občutek, da nekaj počne kar ne bi smel. Kako naj naskrivaj izvem kaj se dogaja? Kakšna ideja, ali je to samo panika po nepotrebnem?

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Nevem kak dokaz bi ti še… 1x na mesec dobi pa se takrat si mrtva…  Halooo… In kaj pričakuješ? Nevem jaz bi te že nagonila če bi to počela… Res… Valda ne počuti se več zaželenega una mu pa to nudi…pol pa ko se bo ločil bo pa o joj on je kriv

V cem je problem,ce mu ti ne das normalno da bo sel drugi. Tut ce mu kuhat nehas a mislis,da bo nehal jest

Vara te. Fuka drugo. Pojdita narazen škoda časa za takšnega bedaka.

Ali pa zahtevaj da odklene telefon in ti ga da v roke in preglej vse tudi galerijo slik in zgodovino na netu. Ter aplikacije katere ima naložene. Če ti ga ne da v roke potem ti ne preostane druga kot da gres

Objava čaka odobritev

New Report

Close