Najdi forum

Občutek imam, da se nekaj kuha med njima

Glede spolnosti in teh zadev bi se mogla pomenit, ker če sta zdaj poročena 15 let, kaj šele bo čez 5,10 let? Vem, da tempo prehud, ampak treba se preorganizirat. Če ni časa za vaju,potem je nekaj hudo narobe. Malo več pozornosti mu posveti, če ti je seveda toliko do njega. Potem ga pa malo še opazuj. Če ti bo še naprej sumljiv, ga vprašaj. Moški včasih rabijo bližino, če tega ni, ga hitro začne begat. Pa srečno.

Seveda počne nekaj, kar ne bi smel. Saj je več kot jasno. Ampak to počne zato, ker tudi ti avtorica počneš nekaj, kar ne bi smela – zavračaš spolnost z možem. Ne izgovarjaj se na zidavo, službo, otroke, bla bla bla….. Imamo vsi cel kup obveznosti, jaz naprimer prav vse, ki si jih naštela, pa še kaj zraven in kljub temu redne odnose, večkrat na teden. Vajin dogovor, ki sta ga sklenila ali bolje rečeno obljube, ki sta si jih dala ob sklenitvi zakona, kršita kar lepo oba, s tem, da si ti prva začela. Zato se ne čudi posledicam in se nimaš kaj jeziti na moža. Zdaj pa premisli, ali boš stvari spremenila, da rešiš zakon, ali boš dovolila, da gre z drugo.

ceprav je znano da lahko zenske pocnejo vec stvari hkrati pa je ocitno tudi znano da pridne zenske ki cel dan delajo cistijo kuhajo skrbijo za otroke ne morejo zvecer vec da bi potesile moskega ker so prevec utrujene tako pac je tiste ki pa to zmorejo pa ne delajo drugo kot zadovoljujejo moske oboje pac ne gre kako se pa ta druge imenujejo pa vemo prva crka je k

Kaki butasti komentarji, se res vprašam, kaj je narobe s temi ljudmi, ki pišejo take bolane stvari!
Če imaš občutek, da je nekaj narobe, je narobe, zaupaj si! Alarmov imaš dovolj, to ni paranoja ampak znaki, da ne štima. Jaz bi najela detektiva in mu dokaze predložila skupaj z ločitvenimi papirji. Pa naj se ti ne smili, dobro ga oskubi.

Premalo seksa ni opravičilo za ku*banje. Nikoli, tud če 90% MON bebcev tako misli. Ma ste vsi kot otroci padali na glavo, ljudje?

Hvala fb, z njim je bistveno lazje, vendar bi te tudi brez njega. Vsalrsno skrivanje telefona je sumljivo. Itak da ti bo rekel, da se je ena zelo naparfumana po nesreci zaletela v njega. Ali pa, da je sprobaval parfume zate, za bozic. Ves, kaj? Jaz bi bila TIHO, sla bi v Dm, nasprejala bi se z moskim parfumom, pa obnasala bi se zelo skrivnostno glede telefona. Namenoma ga skrivaj dikretno vprico njega. Naj on znori, zakaj bi ti?

Za moske je sex pol zakona, za tiste k se ne veste. Ce mi zena nebi vec dala grem iskat sigurno drugam. Povem po resnici, tudi ona ve.

To, da mu daš zato ker moraš???? prosim ??? lep vzor daješ otrokom in dolgočasna si….izgovori se pa kar vrstijo….5 otrok ampak, kjerkoli me dobi si me vzame …ščetkam zobe, sušim lase, ponoči ob 2 zjutri si me zaželi, kuham kavo….in še bi lahko naštevala…si pa tudi vzameva čas eden za drugega….midva srečna, otroci nasmejani in srečni, ker sva midva srečna….in otroci tudi vedo, da včasih rabiva čas zase in nama ga dajo…..to, da te lahko vara, vara te…ne dobi nobene podpore, nežnosti, sprostitve in samo gara ti pa s svojimi izgovori sebe tolažiš….jaz si ne predstavljam biti brez dotika njegovega 1 dan…oprosti, da sem tako napisala ampak vzemi se v roke, začni delati na sebi in šport pomaga zelo. Izgubila ga boš in vse to, kar sta naredila bo zaman in spet ena grda ločitev in otroci bodo najbolj trpeli….ne misli na to ali te vara naredi nekaj na temu, da te ne bo ….ljubi se z njim in pokaži mu, da je vreden vsakega greha….dobila boš dvojno pozornosti nazaj in počutila se boš noro dobro….

Pri moskih je velik seks, ampam ce jim das blizino, sprejetost bodo brez tezav potrpeli. Nic jim ne pomaga ce seksate vsak dan, drugace pa stalno zamorjene, tecne in nadrkane. To da zenske zanemarjate svoje moze je zalostno.

No ne vem a je to res vse tako….20 let z možem em 10+ur šiht in gospodinjstvo 80-90% na meni, isto kot otroci…pa mož valda ima tudi svoje obveznosti s službo in hišo itd…. Ampak da je to izgovor da ni seksa je pa smešno! Valda da so problemi, takšni in drugačni, ampak v glavnem sex ne sme izostati… Vsem tistim pametnim ki rečejo da če sexa ni ni panike ker je roka in filmi…čist resni niste, a ne da? Torej ima mož doma gospodinjo in mater otrok, in to je to?! Velja za ženske isto, ker je včasih tudi moški tist ki ne da 😉. Spravite se v red in v glavi poštimajte….še hisem spoznala moškega ki je varal ker posoda ni bila pomita, pač pa vedno tisti kjer je doma puščava…..pa kot je nekdo napisal….tud strastni poljubi so kdaj dovolj….

Postavi se v njegovo vlogo. Očitno mora dobesedno fehtat za seks. Tudi meni se je življenje zapletlo v to smer.
Če te oseba ljubi in si ji tudi fizično privlačen, potem seks ni problem in tudi frekvenca le-tega ne. Če frekvenca upada in je očitno, da je seks le zato, ker se to pri paru pričakuje, potem je nekaj zelo narobe in je to treba rešiti. Če se ne reši z odkritim pogovorom in vsaj ednen od sogovornikov ni odkrit, potem je treba razmišljati o tem kako naprej.
Danes gledam na to tako: Če moram fehtat, potem se me je naveličala in vse kar lahko naredim je: NEXT!

Ljubosumna si ker je njemu lepo, ubistvu ti njega varas z vsemi obveznostmi, ce ti je do njega ga bos dala spet na prvo mesto, kaj ti bo hiša in kariera brez druzine

Hahaha tut ce mu neda je nima pravice varat !?!? Kako logiko pa tej mate wtf

Nevem, kako lahko reces da zaradi tempa zivljenja ti ni do seksa z mozem. To naj bi bila tvoja ljubezen, strast, pozelenje, halo.. tvoja ljubezen ??!!
Ne razumem kako ti ni do tvojega moza, crklanje, zgackanje, spogledovanje, zapeljevanje itd.
Pa ne rect, da si prevec utrujena za 10 min take pozornosti.
No ce ti res ni, bodi pa vsaj tuk fer da se tvoj moz ( ki naj bi bla to tvoja “naloga” ) lahko vsaj nekje pocuti zazelenega.
+ to, tempo zivljenja je lahko zabaven, ce si ga tako vzemas 😉

Tudi sama sem se prvič poročila iz inata bivšemu,ki me je zapustil.Nastrdal je nedolžni,ki mi je prvi ponudil zakon.Ja vse je šlo preko dnevazvečer se je zataknilo,ločila sem se.žal mi je,da je tako trpel.Otroci se mi maščujejo,res me ne marajo in so navezani na očeta.Morda bi si morala izbrati moškega,ki mu ni do spolnosti.Presenečena poslušam ženske pri 40,ko pravijo,da moškim sploh ni,da raje sam vse opravi….ali pa,da ne more končati v njej.Žalostno, a kaj ko je tako težko najti partnerja,ki ga po 10 letih še lahko ljubiš ali pa on Tebe.V teh časih se ljudje enostavno naveličajo,včasih je bila dana beseda sveta,pa čeprav z nekaj varanja.

Ne mores varat zenske s katero nimas intimnega odnosa. Sploh nevem zakaj bi jo motlo da jo vara. Vbistvu ji je se 1x na mesec mucno sexat z njim, vsedita se dol, se zmenita da bosta zivela kot cimra pa naj si sex najde drugje ce ga ti ne rabis.

Še en zakon, ki je šla vsa energija v vzgojo otrok in zidanje hiše. Kako slovensko. Odnos pa crkne. Itak, da nekaj muti. Ponavadi so te občutki kar pravi. Pozabi, in živi ta hladen prijatelski odnos še naprej, ali potegni drzne poteze. Vse je na tebi. Aja, sta hiša skupaj zidala, ne moreš… te hiše so res ubijalec ali zapor zakonov.

Mislim, da smo že v fazi sanacije, in ne več preprečitve. Absolutno nima pravice varat, če je pa že kakorkoli želel uredit zadevo (pogovor, večkratna zavrnitev po izpostavljenem problemom, itd), pa ima zagotovo pravico po zadovoljevanju svojih potreb. Pomnite: edina razlika med partnerjem in prijateljem je v intimi (spolnost).

Zakaj je pa potrebno na skrivaj? Sooci se z njim iz oci v oci pa bos vedla na cem si..valda ti je vsaj se tolk energije ostalo za to…lp

Veliko moških komentatorjev in nekaj ženskih se je poistovetilo z njenim čustvenim impotentnežem, češ, kaj ona čaka, naj se bori za njega. Da ga naj brž prime za roko in pelje v posteljo, ga strastno poljublja itd. Itak, da je on tisti, ki se je ogiba kot vrag križa … on naredi tako, da je še tisto 1 x na mesec njej odurno in odveč. S tem se je losa.
Jaz bi se na tej točki na njenem mestu predvsem vprašala, kakšen je ta moški, ki jih je zaplodil otroke? Zadovolji vsaj minimalne kriterije fizične in mentalne higiene, kar je osnova za reden in dober seks? Se on kaj potrudi biti dober in vzajemen partner? Seks je v moški domeni, zanj bi predvsem oni morali poskrbeli v zakonu. Razen, če so kastrirani mamini sinčki. Pa verjetno res ne zmorejo enega seksa na mesec, ob branju teh forumov je razvidno, da je večina možakov čustveno in erotično impotentnih. Da ne govorim o hordi zapitkov, ki tlačijo familije. Prej si bodo one priznale, lažje jim bo … a si ne bodo … in vzgajale bodo svoje sine v iste debile in zapitke. Imam prav?

Spoštovani,

no, s tem, da je edina razlika med prijateljem in partnerjem v spolnosti (intimi) se globoko ne strinjam.
Prijateljski odnos je samo en izmed vidikov in vrednost partnerskega odnosa…po mojem mnenju.
Pozdrav
Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

New Report

Close