Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja NUJNO RABIM POMOČ-NASVET

NUJNO RABIM POMOČ-NASVET

Če je med vami kakšen pravnik-prosim…
Avto servis je meni prepustil del od celote in sicer mi je lastnik dal v najem avtoličarsko delavnico in s tem tudi posel..to že pred 10 leti.Pogodba, ki sva jo naredila, je veljavna do 31.12.2005.Jaz si gradim sedaj novo delavnico 3 km proč in se bom 1. januarja 2006 tja tudi preselil in tam opravljal dejavnost naprej.
Lastnik te delavnice pa bo 1 avgusta generalno prenovil vse prostore-hoče prenoviti tudi del, ki ga imam jaz v najemu.Jaz pa temu nasprotujem, ker hočem v miru do konca leta delati, dokler imam pogodbo.On pravi, da če ne bom sam izpraznil prostorov jih bo pa on.
Vem, da moje vprašanje ni čisto primerno za ta forum, ampak ker ste tukaj različni ljudje, z različnimi izkušnjami, tudi vas prosim lepo, da mi svetujete, kaj lahko naredim.Ali lahko takrat, ko me bo poizkusil na silo izseliti pokličem policijo, ali je policija za to pristojna.Jaz njemu nič ne dolgujem, da bi me lahko zato izselil.Kaj mi še lahko svetujete.Hvala vam za pomoč in odgovore.

New Report

Close