Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Iščete delo/delavca? NUDIM POMOČ PRI SEMINARSKIH/DIPLOMSKIH NALOGAH

NUDIM POMOČ PRI SEMINARSKIH/DIPLOMSKIH NALOGAH

Nudim pomoč pri izdelavi seminarskih nalogah za osnovne in srednje sole.
Cena po dogovoru.
Možno se pa je tudi z mano podati na pot Portugalskega jezika.
3 leta sem živela v Braziliji, poročena sem z brazilcem, tekoče govorim in pišem Portugalsko. Si želite naučiti Portugalščine, radi potujete, potrebujete znanje Portugalščine za svoje delo? Dodatek k učenju Portugalščine z mano je tudi, da boste pri meni pridobili celoten info pred potjo v Braziliji.
Učenje Portugalščine možno med: 9-14 uro ali v soboto popoldan.
Cena po dogovoru. Kontakt: BARBARA SANTANA; mail: [email protected]

Tukaj za Vas, Barbara Santana

Vam primanjkuje časa, nujno potrebujete nasvet, kako izdelati nalogo, ne veste, kako se lotiti pisanja in kje bi našli potrebne podatke za seminarsko ali diplomsko nalogo. Potem nemudoma pišite na [email protected], kjer vam bom svetovala in pomagala pri nastanku pisne naloge. Svoje delo opravljam kakovostno in imam več letne izkušnje. Pišite še danes in poskrbite, da bodo vse vaše obveznosti opravljene v rokih.

Ugodno tehnično oblikovanje diplomskih nalog.
Nalogo in navodila pošlji na: [email protected]

Nudim pomoč pri seminarskih, diplomskih nalogah. Anonimnost zagotovljena. Informacije na [email protected].

Pomagam pri izdelavi diplomske naloge. Informacije na [email protected].

Pozdravljeni,

Nudim pomoč pri pisanju seminarskih, projektnih in diplomskih nalogah. Lahko samo urejanje ali pa izdelava od začetka do konca. Poleg tega tudi pretipkavam tekste. Izdelujem tudi power point predstavitve, spletne ankete, pišem razna poročila, obvladam tudi grafično oblikovanje,…

Vse to storim po ugodnih cenah. Imam veliko izkušenj s pisanjem, ter veliko prostega časa. Do sedaj so bili vsi moji naročniki zadovoljni.

Več informacij dobite na mail: [email protected]

Lep dan želim.

Pisanje seminarskih in diplomskih nalog, lahko tudi samo pomoč pri pisanju le-teh.

Diplomirala sem na pravni fakulteti, moje diplomsko delo je bilo ocenjeno z odlično(10).

Anonimnost in diskretnost zagotovljena….več info na mail: [email protected]

Spoštovani študenti!

Za nekatere je število različnih tipov zahtevanih nalog pri seminarjih med študijem previsoko. Vsem, ki želite več časa posvetiti študiranju in manj pisanju, nudimo kvalitetno oblikovane seminarske, projektne in raziskovalne naloge družboslovnih tematik. Odpravimo tudi pripombe pri diplomskih in magistrskih delih. Kontakt: [email protected].

Lep študijski pozdrav,
Asistent

Spoštovani študenti!

Za nekatere je število različnih tipov zahtevanih nalog pri seminarjih med študijem previsoko. Vsem, ki želite več časa posvetiti študiranju in manj pisanju, nudimo kvalitetno oblikovane seminarske, projektne in raziskovalne naloge družboslovnih tematik. Odpravimo tudi pripombe pri diplomskih in magistrskih delih. Kontakt: [email protected].

Lep študijski pozdrav,
Asistent

Pozdravljeni!
Če rabite pomoč pri seminarskih, diplomskih nalogah, me kontaktirajte: [email protected]

je možno dobiti kakšen kontakt imam urgenten primer!

je možno dobiti kakšen kontakt ker mail ni praavi imam urgenten primer

Potrebovala bi seminarsko nalogo iz filozofije.

Piši mi na [email protected]

Če rabite pomoč pri diplomskih, seminarskih nalogah, me kontaktirajte: [email protected]

NUDIM POMOČ PRI IZDELAVI SEMINARSKIH IN DIPLOMSKIH NALOG. SPREJEMAM VSE TEME.

Pomoč nudim pri:

> izdelavi dispozicije
​> izdelavi teoretičnega dela naloge
​> oblikovanju naloge
​> izbiri virov
​> pridobivanju različnih podatkov
​> oblikovanju tabel
​> oblikovanju grafov
​> analizi podatkov s programom SPSS

Več informacij na [email protected]

Ugodno pisanje seminarskih, diplomskih in magistrskih nalog za družboslovje in informatiko. Cena že od 10 € na stran naprej. Prav tako velika izbira že izdelanih seminarskih, diplomskih in magistrskih nalog po fiksni ceni, ki se jih s programom prefiltrira, da jih detektorji plagiatov ne odkrijejo! Pišite na naslov Vaš link

Kot magistra slovenskega jezika in profesorica zgodovine, z dvajsetletnimi delovnimi izkušnjami v razredu, nudim pomoč in svetovanje pri nastajanju, pisanju in lektoriranju seminarskih, diplomskih, magistrskih nalogah …. več info na [email protected]

Zanime me, ce se ponujate pomoc pri izdelavi seminarkih nalog. Hvala!

Nudim pomoč pri izdelavi seminarskih nalog, lahko tudi v angleškem jeziku, vendar je v tem primeru cena nekoliko višja.

[email protected]

New Report

Close