Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Pokojninsko zavarovanje Novoletne zaobljube za 2021

Novoletne zaobljube za 2021

Delam si seznam plusev in minusev, kar me krepi in kar izcrpuje … vec casa za kuzka, starse, stare starse, in pa zase. Manj za televizijo, brezvezne nakupe oblek, ki jih nikoli ne oblecem.

Ne bom se več sekirala za nepomembne stvari.

najbolj si želim, da bi Slovenija postala demokratična in svobodna država.

Upam da bodo v 2021 Slovenci manj agresivni, naduti in škodoželjni, tudi v politiki, in da bo leto minilo mirno.
Prav tako upam da bodo ljudje manj popačevali slovenščino s tujimi izrazi, ker opažam da ljudje vseh starostnih skupin uporabljajo neke angleške izraze, ki popačujejo jezik. Če se uporabi kdaj kakšna stara nemška ali srbohrvaška beseda je še nekako razumljivo glede na to da je bila več stoletij del Habsburške monarhije in nekaj desetletij del Jugoslavije ampak te popačenke iz angleščine pa ne sodijo nikamor.

Moja zaobljuba pa je da ne bom več uporabljal forumov in družbenih omrežij, ker prvič ni anonimno, drugič je izguba časa.

več demokracije in svobode, kot ju imamo – bi že peklo ☺
Kar si vlada izmisli – DZ dopolni, spremeni, izloči – če to ni ogromno demokracije☺
Svoboda – rtudi v teh časi lahko greškamor hočeš (vsaj znotraj SVN) – lahto te bo stalo kakšno kazen – ampak greš pa lahko ☺ Btw: kazni so zelo demokratična oblika terapije – lahko bi te tudi povsem demokratično likvidirali ali pa celo zaprli ☺

Ni demokracija, da je kajo po tvoje/moje – ampak, da te ne obglavijo za vsak v naprej povedano kaznovan prekršek ☺

Itak jih ne delam, počakam na rezultate, če imam raka Al ne in hvaležna se za en dan tukaj. Upam, da mi uspe dočakati odhod v penzijo.

Da si namantram vikendaša.

Da bi se v 2021 pobotal z druzino.

letos ne bom plačala kazni za policiste ker spremljam njihove lokacije na kontrole.net

Upam da kmalu pride moški ki bo zanesljiv in bo kemija. Zaradi korone mi ne uspe najti ljubezni!

Tukaj princ na belem konju. Prihajam domov.

Jaz sem pa sklenila, da prenehamo s pitjem kave. Samo še eno zjutraj in to je to. Prve dni me je glava bolela, sedaj je bolje. Prej sem jo spila 4 skodelice dnevno in sem se kar tresla. Pa še celulit se nabere.

neumnosti

Jaz bi tudi rada prenehala s pitjem kave letos.

Kot vi uporabljate srbohrvaške besede ali fraze, mladina uporablja angleške. Mladim je srbščina, hrvaščina tuj jezik, enako kot kitajščina, švedščina,…. nerazumljiva. Vaša izjava mi je rahlo diskriminatorna, do mladih seveda. Vi ste uporabljali in še vedno uporabljate srbo- hrvaške popačenke, od mladih pa pričakujete, da angleških ne bodo. Mi temu rečemo dvomoralnost. Pojdite v korak s časom. Vam bo takoj lažje.

New Report

Close