Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Novalac mleko v Avstriji

Novalac mleko v Avstriji

Pozdravljene,
zanima me kje čez mejo takoj v Avstriji se da kupiti mleko Novalac (lekarna)???
Slišala sem, da je pri njih veliko bolj cenješe kot je pri nas.

Za vaše odgovore se vam vnaprej lepo zahvaljujem

To tudi mene zanima, ampak mi do sedaj še ni uspelo zvedeti več, razen to, da je cenejši.
Upam, da bo tokrat več sreče…

lekarna!!! je pa 1/2 ceneje kot pri nas

Ma na netu poišči telefonsko tebi najbližje lekarne in se vse zmeni po telefonu. Potlej pa se zapelji ga samo še iskat. Čisto preprosto

Evo punce, mi smo Novalac nabavljali tu. 800g škatla (se pravi še enkrat večja kot pri nas) stane slabih 10€ če se dobro spomnim, vsaj tako je bilo še nekaj mesecev nazaj.
Pokličete na spodnjo številko, govorijo tudi angleško, naročite katero mleko hočete (nimajo vseh), vem da so imeli enko, dvojko in mislim da tisto proti alergiji, vem da nočne formule niso imeli, pa tudi trojke ne.
Naročite vsaj 2 dni prej, preden greste iskat, so pa v Beljaku na železniški postaji, naročajo pa zato, ker imajo skladišče na drugi lokaciji. Pustite lekarničarki preko telefona svoje ime in ko mleko prispe ga dvignete. Mislim da delajo od 8-18 od pon-pet. Mleko je enakega okusa kot pri nas.

Lp

ella

Engel Apotheke
9500 Villach, Bahnhofstraβe 17
tel.: +43 (0)4242/24472
E-mail: [email protected]
http://www.engelapo-villach.at

imajo tudi novalac proti zaprtju, proti kolikam pa še ene vrste.

kako se pa pri njih reče proti zaprtju, ali lahko kar v angleščini poveš

oznako ima V – fur babys die zu seltenem und hartem stuhl neigen- kao trdi kakec.

New Report

Close