Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Nosečnost po IVF (OBMP)

Nosečnost po IVF (OBMP)

Super, cestitke!

Odgovor na objavo uporabnika
Mandarina638, 21.06.2022 ob 15:12

Super, cestitke!

Hvala .kako pa si ti zrihtala danes ?

Je vse ok, mulcek raste, ima ze skoraj kilo in pol. Dobila sem tablete za zelezo, imam slab hemoglobin. Dala mi je napotnico za porodnisnico, ampak upam da je ne bom koristila vsaj se mesec in pol. Uzivajte v nosecnosti, res hitro mine. ❤

Sreča in mandarina, super za lepe novice!!

optimistka, javi, kaj je bilo pri ginekologinji 🍀

Odgovor na objavo uporabnika
Mandarina638, 21.06.2022 ob 17:48

Je vse ok, mulcek raste, ima ze skoraj kilo in pol. Dobila sem tablete za zelezo, imam slab hemoglobin. Dala mi je napotnico za porodnisnico, ampak upam da je ne bom koristila vsaj se mesec in pol. Uzivajte v nosecnosti, res hitro mine. ❤

O super lepoo🥰 ja res jee vesela zate 🍀🍀

@Hana41 hvala. 🥰🍀

Me pa zanima v katerem tednu se ponavadi dela nuhalna ?

Hvala punce. ❤ Sreca nuhalna se opravi nekje med 11 in 14 tednom. Js sm jo imela v 13. Najprej sm imela potrditveni UZ na kliniki, potem v 10. tednu pri mojem G in ko sm videla da je vse ok, sem se narocila. A imas sesaj se kaksen pregled pri svoji G?

Odgovor na objavo uporabnika
Mandarina638, 21.06.2022 ob 20:09

Hvala punce. ❤ Sreca nuhalna se opravi nekje med 11 in 14 tednom. Js sm jo imela v 13. Najprej sm imela potrditveni UZ na kliniki, potem v 10. tednu pri mojem G in ko sm videla da je vse ok, sem se narocila. A imas sesaj se kaksen pregled pri svoji G?

Aha vredu super.ja imam 5.7 ravno zaradi hematona me je narocilaa. Sem pa tudi dobila napotnico za kri za dolocitev krvne skupine.

Js bi potem pocakala do takrat in ce bo vse ok, bi se potem narocila na nuhalno.

Živjo. Ginekologinje je rekla, da je zgodnji splav. Dala mi je še ene tablete, da se krvavitev ustavi in za vsak slučaj še krvni test, da izloči izvenmaternično.

Odgovor na objavo uporabnika
Mandarina638, 21.06.2022 ob 20:35

Js bi potem pocakala do takrat in ce bo vse ok, bi se potem narocila na nuhalno.

Ja saj bom naredila tako.

Odgovor na objavo uporabnika
optimistka13, 21.06.2022 ob 20:50

Živjo. Ginekologinje je rekla, da je zgodnji splav. Dala mi je še ene tablete, da se krvavitev ustavi in za vsak slučaj še krvni test, da izloči izvenmaternično.

Zal mi je. 😔 Zelim ti veliko srece in uspeha v naslednjem postopku. 🍀

Punce mene pa zanima če ste tudi ve v začetku nosečnosti imele krče kot pred M? jaz jih imam kak dan več kak dan manj, ampak je to tako grozen občutek ko me kr stisne pri srcu, ker tudi niso nevem kako rahli.. je pa res da popustijo in da jih tudi kakšen dan ni…

Optimistka, zal mi je 🙁

gina, jaz jih nisem imela, sem pa večkrat brala pri drugih, da so jih imele in je bilo vse okej. Jaz bi ti magnezij predlagala, zna omilit krče. V DM imaš zelo ugodno magnezijev citrat, v vreckicah pride, prav DM znamka, med dodatki. Ali pa 3-4 dcl Donata. Škodil ti ne bo, edino morda prebavo pospeši 🙂

Gina verjetno gre za sirjenje maternice. Js krcev na zacetku nisem imela, sem jih pa imela v drugem trimesecju, ko sm se resnicno zacela sirit. Je bilo vcasih ze res nadlezno. Kot je ze Hana rekla, magnezij pomaga, js ze od zacetka pijem magnezijev citrat pd Krke in pa Donat po potrebi. Poskusi, skodit ne more.

Ja meni je tudi G rekla za krče da lahko pijem donat 2 3 kozarce na dan ali pa šumeče tabletke magnezij da škodit nič ne more

Hvala punce, sicer ze nekaj let jemljem magnezij v obliki kapsul ampak bom sedaj se vseeno dodala kak kozarec donata na dan. Mi bo pomagal se pri prebavi ki se mi nekaj zadnje dni upocasnjuje..

Sem dobila izvide nipt in zgleda vse okej 🙂 jupi!!! Vesela ful.

Scorpionka, ti že imaš?

Hana super! A si vprasala tudi za spol?

@hana41 bravoooo🙏🎉

Js še nism dobila, upam da bo danes ali jutri 🤞

Kako pa izgleda ta izvid? Isto kot pri nuhalni 1:xxxxx ali kako drugače?

New Report

Close