Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Nosečnost po IVF (OBMP)

Nosečnost po IVF (OBMP)

Scorpionka, čisto okej izvid nuhalna je tole. jaz sem imela 1:239, pa sem se prepričala, da bi vse okej 🙂

sreca2022, jaz sem tudi brez znakov že cel čas. Zaprtost, boleče prsi in utrujenost, ampak sem res veliko delala, ti si pa doma in več počivaš. Vse bo okej. Naj čimprej mine do UZ
broccoli, super za srček 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Broccoli, 18.06.2022 ob 11:20

Sreca2022, jaz sem že skoraj 9. teden, prejšnji teden sem imela prvi pregled, kjer je bilo vse ok, tudi srcni utrip lepo viden. 🥰 Isto kot ti nisem imela skoraj nič znakov, slabosti sploh ne, zato me je ful skrbelo, kaj se dogaja. Tudi prsi so enkrat bile boleče, drugič ne. 😊

Ja super da vse vredu blo in le srecno se naprej😊 aha ikej ja ker mene tud skrbi jaa ker je glih tak ja da neves kaj se dogaja sploh .Ampak bom ze vidla v torek ko imam prvi pregled 😊

Mene najbolj matra zaprtost, ne morem normalno funkcionirat, prej sem res hodila redno na wc vsak dan, zdaj pa če gre na 3 dni sem lahko srečna 😔 in pa slabost (točna ko ur’ca, vsak dan okoli 13h) in dokler ne spijem pol deci coca cole ne mine.. Sm pobala že vse, radensko, donat, limonada, voda, sok, antimetil, nič itd.. Ampak samo cola pomaga, pa je sploh ne maram. Prsi me pa sploh niso bolele z izjemo 1 tedna okoli 5-6tedna.

@hana41 pa si šla še na kakšne teste potem?

Sm si pa tut js rekla da, ce je bil odličen zarodek, najvišje kvalitete, ki se super razvija in je bila nuhalna od G bp da tko bo in da bo vse ok. Po skor 6 letih truda si to zaslužim in bom mela zdravega otročka ❤️

Že kej veste kaj boste imele? 😊

Odgovor na objavo uporabnika
Scorpionka, 18.06.2022 ob 15:44

Mene najbolj matra zaprtost, ne morem normalno funkcionirat, prej sem res hodila redno na wc vsak dan, zdaj pa če gre na 3 dni sem lahko srečna 😔 in pa slabost (točna ko ur’ca, vsak dan okoli 13h) in dokler ne spijem pol deci coca cole ne mine.. Sm pobala že vse, radensko, donat, limonada, voda, sok, antimetil, nič itd.. Ampak samo cola pomaga, pa je sploh ne maram. Prsi me pa sploh niso bolele z izjemo 1 tedna okoli 5-6tedna.

@hana41 pa si šla še na kakšne teste potem?

Jaz sem imela iste težave s prebavo, pa sem zdaj uvedla par sprememb in grem šestkrat na teden na veliko potrebo 🙂 skoraj vsak dan, no. Zvečer namočim 5 sliv in potem zjutraj najprej spijem 3dcl Donata, nato pa se te slive in vodo od sliv spijem. Ful pomaga.
sem šla na nifty se, zvem ta teden, če je vse okej in spol.

kaj ti nosiš, punčko ali fantka?

Midva bova imela fanticka. Tud ce ne bi hotla vedet, ko na vsakem UZ tako veselo razkazuje svojo anteno med nogami. 😁  Obrazek pa skriva, sva sla na 3D, pa nama je kazala analni kanal, ker se gospod pac ne bi pokazu. No ja, saj se malo pa bo. 😉

Tudi js čakam rezultate nifty-a ta teden, upam da bo do petka da gremo lahko mirno in brez skrbi na dopust🙏

Je rekla da ni 100% ampak kaže na punčko zelo 😊 eno že imava doma (bo 7 stara), ki je tudi decembrka, tako da sm kr vesela, ce bo res pupa ❤️ pa še ime bo imela, ker če bo fantek bo pomoje še 1 mesec samo “deček” 😂

Pa še pri cunjicah bom prisparala ker ze vse imam 😀 ampak ne vem če se bom lahko uprla novim nakupom luskanih mini mini bodijih itd 🙈

Analni kanal, haha, mandarina, vas malo heca.

scorpionka, kdaj si pa dala kri? Pa kje? Jaz sem bila prejšnji petek, 10.6., v porodnišnici, Panorama, pošiljajo vsak dan v Ameriko. Srečno 🍀🍀

    A je nuhalna po 37 letu plačljiva? In tiste,ki ste v Mb,kam priporočate?

Odgovor na objavo uporabnika
Quinn, 19.06.2022 ob 11:23
    A je nuhalna po 37 letu plačljiva? In tiste,ki ste v Mb,kam priporočate?

tako, ja, nuhalna pripada na napotnico samo ženskam,ki bodo ob porodu stare 35-37, sicer je samoplačniska.

Jaz ne poznam za Mb. Jaz sem kar svojega ginekologa vprašala, kam naj gre in mi je priproočil nekoga

Ni iz Mbja, je pa iz Velenja, kar tudi ni tako dalec… izredno hvalijo Sonjo Levak. Mnozicno hodijo tudi k njej na 3D in je baje res top.

@hana41 js sm dala kri v Dravljah 14.6. Ampak je inštitut nekje v Evropi če prav razumela (Medgen planet? se mi zdi).

Rekli so 7-10 dni, včasih že 5-ti dan pošljejo rezultate, časih se zavleče tudi na 14dni… Tako da upam da bo vsaj do petka.

Kako imate pa kej libido? 😁  Moj se mi že prav smili, ker me nonstop neki tišči, pa po celem dnevu na nogah zvečer zaspim v 1 minuti.. Vem da so takrat odsvetovali SO za nekaj časa, sam zdej je najbrž že varno in vse ok? 😅

O super, potem bo kmalu.

Nama so odsvetovali SO v prvem tromesecju, sem le starejša in je verjetnost za splav večja. Tud sportat ne smem.

Punce držite pesti danes me čaka prvi potrditveni UZ 😊🤰🏼🍀🍀🍀

Živjo punce. V maju sem imela IUI (ni IVF, nevem pa kam naj se obrnem). Sedaj imam že 14 dni “menstruacijo”. Včeraj sem naredila test, da bi sama sebe pomirila, da je samo dolga krvavitev zaradi tablet ali kaj jaz vem kaj . In je včeraj in potem danes bil test nosečnosti pozitiven. Sedaj sem vsa panična, kaj je narobe. Danes popoldan bom klicala svojo ginekologinjo.

Pozna katera podoben primer? Kaj bi lahko bilo?

Tiste, ki ste na začetku krvavele. Kako močno je bilo? Moje je preveč, da bi bilo ok. Če se ne bi vleklo in me ne bi prsi še vedno bolele ne bi niti pomislila na nosečnost.

Držimo pesti 🙂

Jaz ga ima pa naslednji teden.

@sreca2022 srecno danes. Naj bo vse ok. Imam pa tudi js danes kontrolo pri G.


@optimistka13
naj te G pregleda, nujno. Da se vidi kje sploh je nosecnost in kako kaze ter da se izkljuci IMN. Mogoce bi sla tudi dati kri, da se vidi kako visoka je beta. Dosti jih kar mocno krvavi pa je vse ok, lahko pa da gre za SS in je v urinu se prisoten hormon. Js sm sicer krvavela na zacetku, nekje od 7.tedna naprej, ampak je bil bolj rjav izcedek. Absolutno cimprej k G, ze zaradi tega ker to traja 14 dni.

 

@Mandarina638 hvala. Bom šla ja. To me najbolj skrbi, da ni kakšna izvenmaternična ali kaj čudnega 🙁

Drzimo pesti, javi kaj bos zrihtala. 🍀

Evo vse okk srček slišala bit veliki je glih tolko ko more bit za 7tednov 3 dni.Pdp imam 4.2.2023 .razen je viden rn hematon ki je rekla da ni kaj naribe grem cez 14 dni nazaj da vidi da zginil.

New Report

Close