Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma nosečnost in revma

nosečnost in revma

Pozdravljena!
Ja,medrol jemljem,zdaj sem na 4 mg,začela sem z 32 mg.Še leto in pol:(

ojla!

a medrol imaš ti samo za eno leto in pol, k ponavat ti dajo najmanši odmerk pa ga maš skoz če se pa poslapša ti ga pa zvišajo!

lp

pozdrav
a druga pa nič ali kaj nobenmih tablet za bolečine in za zaščito kosti saj medrol ima velik učinek tudi na kosti kaki kalcij ali pa kaj podobnega?
to vem ja da imaš dve leti kao zdravljenje z medrolom. upam da ga dobro prenašaš??
fajn bodi!
LP Ksenija

katja!
imam eno vprašanje kaj ko si začela z medrolom a si opazila kake spremembe glede las meni izpadajo sicer zdaj se je to malo pomirilo a kaj ko pa vsake toliko časa spet se pojavi izpadanje!!!
hvala za odgovor!!
LP Ksenija

ojla!

jest k sm začela jemati medrol, morm rečt da mi ni blo nč , ne da bi mi lasje odpadal ne da bi zatekla k eni zatečejo nič, čisto nič, sam pomagalo mi je glede sklepov.
drgač imam jast medrol odkar sm zbolela pa mi ga niso ukinili še oz so mi hotl dat metotrexsat namest medrola pa sm rekla da ne 🙂

lp
katja

Ja,za zaščito želodca imam ultop,za kosti pa kalcij in alfa D3.Lasje mi ne izpadajo,imam pa pogostejše infekte,pa ne počutim se najbolje po medrolu.
Ja,Katika,jaz nimam artritisa,mogoče imave zato drugačne doze medrola.

lep pozdravček!

nism jest mislna na doze medrola to jih ima vsak drugač, jest sm mislna na dobo jemanja medrola!

lp

katja

Ja,to je tudi različno od diagnoze do diagnoze

pozdrav
jaz sem draga hermina gledala po netu in sem zmeraj zasledila to dobo dveh let za ozdravitev tvoje bolezni jamanja medrola a zanima me kaj so ti sploh rekli revmatologi na vse to kaj pa bodo oni s strani revmi naredili kajti če prav razumem je zaradi sarkoidoze ta medrol.ali so ti postavili kako diagnozo ali je to to sarkoidoza??
lp Ksenija

hallo!

no jest se poslavlam do nedelje grem mal uživat,tko da se tipkamo drug tedn!

lepo se imejta :;)

papa
katja

haj katja
čuj mala ti kr uživaj in ko se vrneš iz uživanja se javi!!
fajn bodi čao
lp ksenija

Ja,zaradi sarkoidoze jemljem medrol.Pa saj bomo že preživeli,pol leta je že mimo.
Lp!

pozdrav
draga hermina seveda boš preživela jaz ga bom imela do konca življenja
pa mi ni panike, zdravje je povezano z upanjem tako da nič ni izgubljeno.
oglasi se kaj!!
lp Ksenija

lep pozdravček!

kako smo?

evo jest sm že naza:)
kako ste preživeli vikend 🙂

evo mene pa spet po malem bolijo zobje in sploh ne vem več kaj nj , k to pa že ni več normalno !

lp

katja

hej pozdrav
in kako je bilo upam da si uživala!!
aja spet ti zobje a si šla k zobozdravniku meni so rekli da naj ne bi bilo to skelenje od bioloških tako da naj poiščem vzrok kje drugje, zanima me kak je kaj z tvojimi dlesni, kupi si kako zobno pasto za dlesni in poskusi…
lp Ksenija

ojla!

ej oni še sami ne vejo kakšna so ta biološka zdavila in kakšne učinke majo:)
jah u petk imam zobarja nasledn četrtek pa revmatologa pa bomo vidl kako in kaj!
jah z dlesni je pa tko enkrat je dobr drugič mam pa vnete da komi jem. Tud zobne paste sm probala za dlesni pa ustno vodico pa ni da ni :):)

kako si ti?

lp

katja

POZDRAVLJENA katja
čuj sem še kar no razen tega da mi to vreme ni naklonjeno in ti povem da me zapestje včasih tako bolijo da mi za živet ni!!včeraj sem imela pregled na ultrazvoku pri revmatologu pa niso nič našđli da je kaj nrobe zdaj čakam to emg preiskavo, drugače pa guram.
veš saj tudi jaz imam probleme z zobmi a sem dobla eno pasto pa je bolje.

gospa hermina!!
reči mi kje si bila pa ti na tej emg preiskavi!!!in ali si plačala??

LP obema Ksenija

ojla!

kera pasta pa je to ?
a to imaš za dlesni al kako

lepo pozdravček

katja

alo
ja imam za dlesni ker tako ti nisem mogla jesti ničesar.pasta se imenuje paradontax narejena je iz morskih alg in zelišč. meni je pomagala. kupla sem jo v lekarni.
poskusi pa mi javi kak bo kaj
lep pozdrav
ksenija

ojla!

bom probala to pasto da vidmo kako bo 🙂
komi čakam da je petk da mam zobarja pol pa nasledn četrtek revmatologa , da se zmenm da nj neki nardi k men gre to počas že na živce, al pa bom use vrgla vn pa protezo :):):):):) , pa nau nč bolel 🙂

lp

katja

New Report

Close