Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma nosečnost in revma

nosečnost in revma

ojla hermina !

zj trenutno je nimam, jo pa iščem.pr men je blo tko direkt iz sredne šole sm zbolela potem sm mela 2 oberaciji in šele zj 1 leto je kr coool tko da zj počas iščem službo oz sm jo imela pa zj ne delam več tm, pa si iščem nekje drugje.
jast do sedaj nism mela problemov na šihtu, glede zdravja,oz me je bolelo samo uzameš en naklofen al pa kj druzga pa je in mal potrpiš.
kok si pa stara ( upam da ni panike k sm uprašala za starost ).
maš še kakšna zdravila ?

lp

katja

Ja,jaz sem pa kar starejša od vaju,stara sem 38 let.Jemljem pa poleg medrola kalcijev karbonat in alfa d3,pa utop za zaščito želodca.

ojla!

ja jest tud jem medrol , pa kalcijev karbonat pa vitamin d, pa ultom in naklofen in lekadol občasno.imaš probleme z usemi sklepi al kako ?

lp

katja

Ja,jaz občasno vzamem tudi lekadol(na naklofen in ketonal…sem alergična)Če zelo boli lahko vzamem zaradi alergije edino tramal,ki pa mi tudi preveč ne odgovarja,ker si zaspan po njem.Zdaj me bolijo prsti na rokah in zapestje.Imam pa jaz sarkoidozo.

POZDRAV OBEMA
DRAGA HERMINA ME VESELI DA STE OGLASLA, NI PANIKE MIDVE Z KATJO SVA RESDA PADLE V PRAVO DEBATO IN ČE SEM ISKRENA MI PRAV PRIJA TAKO DA DOBRODOŠLA MED NAMA ŠE KDO VESELIMO SE NOVIH ČLANOV NAŠE DEBATE!!!
OK VPRAŠANJE JE BILO ČE SEM V SLUŽBI JA TRENUTNE NE SEM NA POKLICNI REHABILITACIJI IN TO POMENI DA MI ZPIZ IN PODJETJE DAJETA OZ.PLAČUJETA ŠOLANJE IN TAKO SEM DAN DANS “ŠOLARČEK” IMAM PA ZA SABO 11 LET DELAVNE DOBE IN KO KONČAM ŠOLANJE GREM NAZAJ V SLUŽBO SEVEDA ČE MI BO ZDRAVJE SLUŽILO. RES JE TUDI DA TUDI JAZ NE VEM KAKO BI TRENUTNO BILA SPOSOBNA DELATI ČE NE BI DOBILA ODOBRENE REHABILITACIJE. PREJ SEM ŠIVALA ZDAJ PA UPAM NA DELO NEKJE V PISARNI NO NE BOM PREHITEVALA BOMO VIDLI…
DRAGA HERMINA OBČUTEK IMAM OD KAR SVA SE ZADNJIČ POGOVARJALE DA SE VAM JE STANJE POSLABŠALO!! KAJTI VERJAMEM DA VAM ZDRAVILA NE ODGOVARJAJO IMAM PROBLEM Z METOTRAXSATOM IN ZDAJ SO MI GA ZMANJŠALI….
OK ČE JE ŠE KAJ VAM SEM NA VOLJO.
LP kSENIJA

pozdravljena katja!!
jaz imam zdaj biološka zdravila humira ja to so inekcije in si jih dajem enkrat na 14 dni. malo peče ko se pičiš a ni panike. tudi jaz imam željo prit do gos.tomšiča kajti govorijo da je najboljši no vsaj mnenje me zanima kj bi mi on svetoval. ok uživaj
lp Ksenija

ojla!

ja jest sm se pozanimala pa so mi rekl da greš k svojmu osebnemu zdravniku po napotnico in da on napiše gor da je za dr.Tomšiča in jo pošleš v remvatološko in to oni dajo datum , tako nekako 🙂

lep dan se naprej 🙂

papa

S katerega konca slovenije pa sta vidve doma,če ni skrivnost?

pozdravljena katja
kaj ti si že poskusila ali še ne?
ne vem ima me da poskusim mogoče pa bom!! hvala ti za to informacijo.
tudi tebi še lep dan naprej
LP Ksenija

pozdrav vam hermina!
jaz prihajam iz okolice Maribora natančneje iz okolice lenarta.
revmatologa pa ima v bolnici v MB.
in vi od kod ste? in kej obiskujete revmatologa!!
lp Ksenija

zivjo hermina!
jaz pa prihajam drugače iz gorenjske , amprak sedaj živeim v ljubljani , revmatologa pa imam v ljubljani , v bolnici petra držaja!

lp

katja

ojla ksenija!

jest mam zj čez 14 dni revmatologa pa bom takrat dala novo napotnico in se naročila za pregled pri dr.tomšiču, pa bomo videli kdaj bom na vrsti 🙂

ej ti kr poskusi ker ima vska pravico do drugega zdravniškega mnenja:)

lp
katja

Jaz sem doma iz okolice Murske sobote,revmatologinjo pa imam v Mariboru dr.Gradišnikovo.H katerem revmatologu pa ti hodiš asr?Midve asr sve pa kar blizu doma, ne?Mogoče se kdaj srečave?:)

Pa,prosim,da me ne vikate,če glih sem malo starejša;((((

pozdrav katji
upam da bom dobla napotnico a mislim da bo kar za čakat kaj pa dobro ni panike. ok se bom potrudla da dobim še njegove mnenje. ajd malena uživaj mi in čimveč dni brez bolečin ti želim.
lp Ksenija

hermina kak si kaj??
no upam da bošlo na ti …
jaz sem doma iz svete trojice v slov.goricah, imam pa dr.holca in je enkraten če me on ne bi vodil skoz to kalvarijo bi jaz znorela že zdavnej, moram pa reči da z dr. gradišnikovo nimam dobrih izkušenj in ne bi komentirala je pa res nismo vsi z vsem zadovoljni.
ja upam da se res kdaj srečava hermina bilo bi mi v veselje, ali si v društvu revmatikov?? in če a si bila kdaj na katerem srečanju?? in kdaj imaš
revmatologa v mb?
lp ksenija

Jaz sem prišla do Gradišnikove čisto slučajno.V rakičanu bi morala na revmatologa čakati kake 4 mesece.Mene so pa tako sklepi boleli,da skoraj hoditi nisem več mogla.V Mariboru pa poznam enega zdravnika,pa mi jo je on na hitro zrihtal.Je hotel enega drugega in je bil trenutno na dopustu.Ko pa sem bila že enkrat pri njej,pa sem pač tam ostala.Razmišljam pa,da se bom prijavila k dr.Matiji Tomšiču za drugo mnenje.Mi lahko poveš kako izkušnjo imaš z njo?Nikomur ne povem;)))))
Ja,v Mariboru pa sem naročena 1.oktobra.

pozdravljena
no trenutno še ne vem kdaj imam jaz pregled v bolnici a tudi tam nekje okoli 1 .10 imam lab. izvide odnest k holcu!mogoče se srečava se bova dogovorili o tem da se srečava takrat.
enkrat slučajno je tako naneslo da sem prišla k njej meni ona že kot oseba ni simpatična in poudarjam moj svet je takrat ko sem v družbi moških ne vem a enostavno imam večje zaupanje v moške.no in v vseh 4 letih mi holc nikoli ni dal diete in mi naročil kako kaj naj počnem le take stvari kot to da se ne smem naprezat in težkega dela opravljat ipd.. a ona meni kar naenkrat vse to kaj naj jem in kaj naj počnem in kaj ne smem nato češ kak to da hodim v šolo ipd. ja halo sem si mislila kak ima ona pravico mene precenit po 5 minutah spoznanja, ne vem no meni se to ni zdelo korektno, vem mogoče sem narobe razumela a vseeno dobila sem odpor in zdaj RAJE PRESTAVIM PREGLED ČE NI DR.HOLCA ali primarija. vsak ima svoje mnenje,torej upam da iamš dobro izkušnjo z njo če ne pa k drugemu saj sta še dva…
ok uživaj lp Ksenija

Ja,super,lahko se tam srečave,ja.Se bova o tem še dogovorili,saj je še čas:)Ja drugače pa se mi nič zamerila dr.Gradišnikova,samo ne vem kako bi bilo pri drugem.Nič mi ni težila.Mene bolj skrbi to,če mi daje prava zdravila in v pravih odmerkih.
Ajd,fajn se mej!Se bereve!

pozen pozdrav
ja verjamem da te skrbi kaka so zdravila ki jih ješ če ti je mi reci kaka imaš in ti mogoče lahko jaz kaj malega povem o katerem čeprav se mi zdi da si že prej napisala (se oproščam)?
je pa res da če ne dobiš zaupanja v zdravnika ni prijeten naslednji obisk pri njem, jaz sem ga dobla v dr.holca po 30 min pogovarjanja.dobesedno me pozna kaj mi manjka ko me samo pogleda.
ok javi se kaj!!!
lp ksenija

New Report

Close