Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Nosečnost 6teden in 2 dni, izginili znaki nosečnosti

Nosečnost 6teden in 2 dni, izginili znaki nosečnosti

Pozdravljeni
Na vas se obračam z vprašanjem težavo, ki upam da mi bo katera znala odgovoriti ali pomagati.
3.4 sem imela pozitiven test in do 10.4 sem imela vse znake kot so boleče dojke napihjenost in glavobol in rahle rahle krče kot da se nekaj dogaja v maternici. Nenadoma je vse počasi se zmanjšalo oziroma izginilo. Me mora skrbeti? Nisem imela krvavitev ali bolečin oziroma močnejših krčev. Pulz imam še vedno 15min utripov višji kot ponavadi. Mogoče se je pojavila utrujenost. Je lahko vse samo psiha. Ker res sem pozorna na vsak znak.
Pregled imam čes 3 dni.


Znaki po vecini okrog 6., 7. Tedna izvenijo sploh bolece prsi. Ampak naj te ne skrbi se kaj kmalu vse vrne.

Pozdravljena!

Normalno je, da sčasoma določeni znaki minejo. In če ni pridruženih simptomov (bolečine, krvavitve,…) potem ni razloga za skrb. Upam, da se je tudi na pregledu vse izkazalo v redu.

Lep dan,

Klavdija Slapar, diplomirana babica ter štud. zakonske in družinske terapije Inštitut Ataleya, zavod za izobraževanje in svetovanje www.ataleya-svetovanje.com GSM: 041-429-425

New Report

Close