Najdi forum

Bravo siss!!! Samo ne iti več nazaj k njemu, zdaj moraš razmišljati nase in kako boš otrokecu dala lepo otroštvo in pot. Bodi mu za zgled, če boš šla nazaj k mamilarskemu očetu- to ni nobeden zgled. Saj veš sama… 🙂 Srečno!!!!

Živijo!
Ko sem prebrala tvojo zgodbo sem imela občutek kot bi nekdo opisoval moje življenje. Vse je isto. Zanima me, če je mogoče, da bi se zasebno preko maila pogovorili. Čisto drugače je, če ti pomaga nekdo, ki je vse to doživel.
Lp

To ni ljubezen,to je IZKORIŠČANJE!

Sama imam enak problem moj fant se psihično in fizično spravlja na mene… A to se ni vse… Polek vsega tega si se dopisuje z drugimi puncami po internetu… A jaz se vedno zaljubljena do vesolja in nazaj.. :/ ravno danes sem od njega dobila tako klofuto da sem zvezde vidla.. no in naj omenim da sem v 10 tednu nosečnosti… Ne vidim izhoda.. nočem it vstran ker mislim da brez njega ne zmorem… Čeprav po drugi strani vem da zmorem…

Draga “obupana pikica”!

Seveda zmorete!

Vaše sporočilo kaže na to, da je vaša težava v navezanosti na partnerja, kljub temu, da je nasilen, nespoštljiv in nezvest. Temu pravimo odvisnost od odnosa. O tem piše dr.Sanja Rozman v svojih knjigah. Vendar sedaj nosite v sebi malo pikico, katero morate obvarovati pred nasiljem. Dokler vztrajate s tem fantom, jo izpostavljate nasilju. Če ste vi žrtev nasilja je tudi ona, sedaj in potem, ko se bo rodila. Poleg tega ji boste z vztrajanjem v nasilnem odnosu položili v zibko takšne vzorce ravnanja, da bo veliko možnosti, da bo tudi on oz. ona kasneje gradil takšne partnerske odnose. Zato le zberite v sebi toliko moči, da se odtrgate od nasilneža, čeprav vas vse sile vlečejo k njemu, saj veste, da za vas in za malo bitje, ki ga nosite pod srcem, to ni v redu, kot alkohol ni v redu za nekoga, ki je odvisen od njega in kot droga ni v redu za narkomana.

Gotovo pa boste lažje zmogli, če si boste našli podporo. Lahko se odločite za vključitev v skupino za ženske žrtve nasilja: http://zavod-emma.si/programi-pomoci/.

Vredni ste lepšega življenja in lahko si ga ustvarite!

Jana Metelko, dipl.soc.del.

Zavod Pelikan - Karitas Materinski dom 01/366 77 21 [email protected]

Pojdi stran in ne razmisljaj…huje ti bo z njim,ker bos zanj porabila vso energijo…za otrocka ti jo bo pa zmanjkalo. Samo pojdi…kupi si blazino za nosecnice,tisti kos pene ti bo dal vec custev,kot ta tvoj podivjan psiho. Sama sem bila v podobni situaciji,pa sem v sedmem tednu nosecnosti od njega pobegnila,kljub temu da sem se bala bit sama. Danes je moj soncek star tri leta, njegov oce,ki je bil vcasih grobijan,postane cisto drug ,ko malega stisne k sebi…ampak midva ne bova nikoli vec skupaj,ker pac se najine energije niso kompetabilne. Tebe caka pravi,in tudi njega,katera ga bo znala obvladati. Samo pogumno,nikoli ne bos sama,to je samo negotov obcutek,ker ne poznas velicine,ki ji pravimo svoboda.srecno

New Report

Close