Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca NOS

NOS

Pozdravljneni!

Imam eno vprašanje. V nedeljo se nam je zgodila ne ljuba mala nesreča. Smo bili na bazenu in hčerka je šla na tobogan in jaz sem jo na koncu lovila. Mož je hodil pa za njo. No enkrat se je pa nekako prekucnla in namesto sede naprej je bla leže naprej in je nekaj paničarla ker se je bala da je ne bom ulovila. In jaz sem jo ujela sam ker se bolj mala mi je priletela z glavo na polno v nos in kri se je ulila kot nora. Tekla mi je sigurno pet minut potem sem se šla dat umir na ležalnik ker mi je tudi malo slabo delalo. No potem me je blo pa vredu sam se otekla na srdi nosa kjer je hrustanec in tudi črno imam. Me pa še vedno boli a je to uredu. Nisem bila pa nič pri zdravniku.
Hvala za vaš odgovor in lep pozdrav.
Mateja

Spoštovani!
V vašem primeru bi bil pregled potreben predvsem, da se ugotovi morebiten zlom nosne kosti, ki lahko za posledico pusti npr. “postrani” nos. Če obstaja sum, se ga ugotavlja z rentgenskim slikanjem.
Lep pozdrav!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni!

Najlepša hvala za vaš odgovor. Boli me še pa črn je tudi še no se bom naročila na pregled.
Me pa zanima če grem lahko na rentgen ker sem bla junija na radiojodu zaradi bazedovke.
Hvala in lep pozdrav!

Na RTG greste lahko! Črn bo še nekaj časa v vsakem primeru, za pregledati pa je!
Lep pozdrav!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni!
Najlepša hvala za vaš odgovor. Na pregled se bom danes naročila pri svojem zdravniku potem pa naprej, če bo potrebno.
Lep pozdrav!

New Report

Close