Najdi forum

Ja celjan, vem kako se počutiš. Ko se boš čustveno oddaljil od tega, se ti bo zdelo bedasto to, kar si sedaj napisal. Tako nekako. Trenutno res živiš v pravljici. Počakaj da se vrneš v realnost. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

@ celjan: si samo poperček v njuni zvezi!!! Pa kje imaš pamet??? Že res, da govori, da je nesrečna, da ni zaljubljena vanj, pa vendar vse to so le BESEDE, kaj pa pravijo njena DEJANJA? No, ti razjasnim sliko: Njena dejanja pravijo, da je kljub vsem tem besedam še vedno z NJIM!
In to je vse, kar je pomembno ta trenutek!!!

In resnično ne razumem moških, ki se tako zaljubijo v zasedeno punco, ki jih izkorišča, da popestri lastno zvezo (bolano!), ker če je to naredila temu fantu (ki ga je nekoč tako zelo ljubila in s katerim sta medtem toliko stvari preživela…) bo tudi naslednjemu, ko ji bo sčasoma spet postalo dolčas!

Pa vse to, ti tudi ne bo prišlo do živega, ker si v tem trenutku sam sebi najpametnejši, ampak stopi korak nazaj in poglej na celotno sliko: vsak človek si želi biti srečen! In vsak teži k temu, da bi imel zase najboljše stvari! Ona pa ostaja z njim, tebe pa izkorišča da jo pocrkljaš ko ji postane dolgčas in vneseš nekaj začimb v njeno ustaljeno zvezo.
Tu se vprašam še, kaj njenemu dragemu ni jasno, je res tako dobra v postelji, da dva butca tja skačeta z njo? Ah…

Po mojem si tip človeka, ki rad nudi tolažbo…rad bi rešil tole deklico, na tak način hitro padeš v krog izkoriščanja. ne dovoli si, da se ta deklica obesi nate, ker ko boš sam temu dorasel, si verjetno ne boš želel le čustveno nedorasle ženske…

Priporočam, da prijahaš do njenega gradu in naj splete svoje lase in ti jih spusti iz stolpa. Ko priplezaš gor jo strastno poljubi, pokončaj z mečem zlobnega kralja in reši jo iz zapora. Ob taki hudi akciji, bo princ pobego in ti boš lahko prevzel njegovo titulo. Potem se boš zbudil čez 2 leti, ko te bo sram da si kaj takega sploh pisal v javnost in boš hotel to čimprej pozabiti da si si sam delal sramote 😀

Prav humoristično je brati prispevke nekoga, ki ima rožnata očala gor. No, si mi vsaj dan polepšal. Nasveti so vsekakor nepotrebni za viteza tvojega kova 😉

Lp.

Avtor, bila sem na istem dve leti nazaj, zato te razumem. Sicer on ni bil v dolgoletnem razmerju, bila sta skupaj šele nekaj časa, ko se je odločil, da “bi mogoče tudi z mano proval”. Jaz pa sem mu dovolila, ker sem bila podobno kot ti zaljubljena, in nisem videla nobenih opozorilnih znakov. Ves čas sem ga opravičevala, da me še ni dovolj spoznal, zato se ni mogel zaljubiti vame, in je zato še vedno z njo.

Bila sem tako neumna, da me še sedaj srce boli, ko se spomnim na to. Podobno kot ti, sem tudi jaz iskala tolažbe na med over net, ravno v tem delu foruma. In dobila sem zelo podobne odgovore, ko si jih dobil ti.

Kaj se je zgodilo potem? Spal je z mano, me izkoriščal nekaj časa, potem pa sem ga spregledala…. vmes je pomagalo tudi to, da sem opazila, da ni tak kot sem si ga zamišljala…. nekako sem ga idealizirala (kot verjetno tudi ti svojo). Vmes sem fasala še kar nekaj “čustvenih” udarcev kot je bil npr. ta, da sva bila zmenjena, da greva skupaj nekam… Sama sem ga vprašala, in me je bilo zelo strah, da bo zavrnil, a se je strinjal, in jaz sem kot nora planirala in se veselila…. in potem me je popoldne pred zmenkom preko sms-ja obvestil, da ga je mama te njegove “prijateljice” povabila na večerjo, ker je praznovala rojstni dan.

Takrat se še nisem zavedala, da bi zaljubljen fant oziorma fant, ki bi ga res zanimala, najdel izgovor za večerjo in šel raje z menoj. Ravno tako sem ga enkrat povabila na koncert preko sms-ja in ni vedel, ali bi šel ali ne…. In potem, ko je že rekel ja, ga je na isti koncert povabila njegova in je seveda šel z njo, meje pa je prijemala takšna žalost, ko sem ju videla skupaj.

Mislim, da te je kakšna taka kajla že doletela, in še več jih sledi, če je ne boš v celoti zbrisal. Bolijo ko hudič in vedno znova te doletijo….

Ta punca te nima rada. Videt je, da si dober fant, ne zaslužiš si takega podlega bitja, kot je ona. A si ne zaslužiš bit z eno, ki je s teboj s celim srcem? SI res želiš preživeti ostanek življenja z eno tako žensko, ki te večinoma noče? Ne pozabi, da ti fajn fant, si dragocen material za dobre punce. Ta punca te noče. Noče te.

Le to ti svetujem: zbriši njene cifre, njene mail naslove, zbriši si jo iz fejsa, ignoriraj njene stike…

Če bi te res imela rada, ji prav nobena stvar na svetu ne bi preprečila, da bi bila s teboj!

Preberi si knjigo, ki fajn opisuje tvojo situacijo: Mu pač ni do tebe…. zame biblija….

Why am I laughing so hard ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, nisi edini ki se smeji 🙂

Res se sprašujem, v kakšnih pravljicah nekateri živijo? 😉 Saj je vse lepo, dokler si zaljubljen, mlad in nezrel, ampak halo, praviš da to traja že nekaj mesecev in da si imel vmes čas brez nje, torej bi lahko realno razmislil in videl the whole picture! 😉

Strezni se čimprej, ohladi (čas bo tako ali tako naredil svoje – no, ali pa tudi ne pri nekaterih ), saj dokler jo boš videl kot boginjo, bo v tvojih očeh itak brez napak in oh in sploh, ne glede na to, kako narobe ravna s tabo

Zaljubljeni, zasanjani moški so res problem in smešni. Vem, ker sem spoznala kar precej takih in tista njihova boginja bo vedno “najboljša”, “ostrale ji ne bodo nikoli segle do gležnjev, nikoli ne bodo tako dobre in ga tako razumele, ne glede ne vse … Haha

hm

Jaz pa bi povedal mojo zgodbo, ki se je zakljucila malo drugace, kot klasicno teoreticno nakladanje na monu.
Spoznal sem punco, ob prvem pogovoru sem zacutil da tukaj pa je nekaj drugace. Vec kot sva se druzila, vecje je bilo iskrenje. Ona je takrat imela par mesecev fanta, ki je bil najboljsi oh in ah. Enkrat je bilo v igri nekaj alkohola in sva pristala skupaj na pijaci, kjer se je ona hotela prepricat da sem bedak in me pozabi. Zgodilo se je nasprotno. Med nama se je vnel ogenj. Takoj sem vedel da je ona to, kar clovek isce celo zivljenje, neka res enkratna zadeva. Ona je zacutila enako. Vendar fanta vseeno ni hotela takoj pustit, kar je seveda razumljivo.
4 mesece sva se dobivala, se spoznavala. Bilo je res fenomenalno. Vsak nov dan sem spoznal nekaj novega na njej, po res cisto vsaki plati mi je ustrezala. Enako je bilo njej. Res sva se noro ujemala, kaj takega se ti res samo 1x v zivljenju lahko zgodi. Ampak ko je bila zaljubljenost vedno vecja, je bilo vedno tezje bit tisa druga violina. Nikoli ji nisem rekel naj pusti svojega fanta, ampak naj se pac odloci, ker tako ne gre dalje. Vedela je da sva midva popolno ujemanje, jajc ga pustit pa ni imela.
Ujemanje gor dol, po 4 mesecih mi je dosadlo vse skupaj, imel sem dovolj in postavil ultimat: jaz ali on, casa imas 2 tedna in niti minute vec. In to sem tudi resno mislil. Verjemite da postavit taksen ultimat taksni zenski, ki ti je pisana na kozo, res ni lahko.
Odlocila se je za mene, njega odpikala in se nikoli vrnila. Vsak dan znova mi pove da ji za sekundo ni bilo zal kako se je odlocila, da je mislila da ima pri njemu vse, ampak sele ko je mene spoznala je videla, kaj pravzaprav pomeni “vse”. Je zelo zahtevna zenska, moja sreca pa je da sem v oceh danasnjih zensk “zadetek v polno”, tako da ni bilo tezko konkurirati tistemu prej “popolnemu”.
Od tega je zdaj slabo leto, vsak dan si poveva kako sva srecna da se je tako izteklo, da sem jaz bil vztrajn da jo hocem imet in da sem jo na trdo pritisnil v kot, naj se odloci. Ker sama je rekla da se enostavno nebi mogla. In enako je v tej zgodbi in se nesteto podobnih.
In moj nasvet v takih zgodbah je: ce mislis da je res vredno, se potrudis maksimalno da osebo omrezis, potem pa ultimat. Ker biti v taki situaciji in samo cakat kako se bo odlocil/a, je zelo zelo mucno in lahko traja v nedogled.

Upam, da model zve in te na gobec. Ti si izgubil bitko že po prvem tednu, ko je TI nisi postavil pred dejstva ali ti ali on. Zdej pa maš. Notr si padu in boš šu z glavo skozi zid. Boš pač mogu na svoji koži doživet kaj izvajaš.

probaj ju povabiti na pijačo in se pomenite o njunem problemu ali pa samo čakaj da zveza slej ko prej propade

Kaj naj naredim zaljubljena sem v enega fanta on pa je zajubjen v mojo prijateljico
……njega res ljubim

New Report

Close