Najdi forum

nočni romantični utrinek

Jaz pa, ko se včasih ponoči zbudim in vidim, da mož leži poleg mene – to je moja sreča. Nepopisen trenutek, ko veš, da nisi sam.

Ob Aligatorjevem besedilu pa so mi šle vse kocine pokonci. Ne vem, zakaj.

Sončnica – kadar je moj oče smrčal je mama vedno, namesto, da bi se jezila, ker jo je zbudil rekla: No, vsaj vem da je tukaj in je živ.

Aligator HVALA! Sinoči sem po tvoji zaslugi spet preživela čudovit večer.

Aligator, ne veš kako pašejo take lepe misli in romantika, v današnji podivjani čas.
Premalo se “odklopimo” na ta način, in preveč pozabljamo na mladostno vihravost, zaletavost in ljubezen.

Kot pravijo Parni Valjak:

…..samo nedaj nikada, da nam ljubav bude navika…….

Zbuditi tistega razposajenega otroka v sebi, to je velik dar. Odkrijmo ga, kdaj pa kdaj. Želim ti, da bi še dolgo gledala v isto smer. Sašo.

Hvala tudi tebi! Lahko morda kaj vec napises, zdaj sem pa jaz radoveden.

Včeraj sem preživela čuden večer in noč. Po službi, kjer imam dostop do interneta, sem bila doma zamišljena, razmišljujoča… Neprestano sem se spominjala zadnjih aktualnih tem iz tega foruma: dvojno življenje, vsi so pozabili name, pa tele Aligatorjeve,…. bila sem pod vplivom vsega napisanega in zadeve sem seveda aplicirala nase. Škoda, da nimam mašince doma, prav rada bi povedala tudi svojo zgodbo ali komu kaj napisala. Ko pozno v noč nisem mogla zaspati (sicer huda zaspanka), sem čutila le še kup spominov (tudi neprijetnih občutkov svojega zadnjega rojstnega dne) in preobčutljivost, žalost, samoto, nerazumevanje,….v mirni, tako romantični noči….. K sreči imam ogromno dela v službi…………………………

WHY IS THE SKY BLUE?
SOMEWHERE OVER THE RAINBOW SKIES ARE BLUE
AND THE DREAMS THAT YOU DARE TO DREAM REALLY DO COME TRUE

LP!

P.S.
ne iščem nobene tolažbe, samo napisala sem!

Spomnil si me oz. mi dal idejo in tako sva z mojim najdražjim preživela enega lepših večerov.

Dajte no, sploh niste v trendu.
Romantika je že zdavnaj “out”, ali ne veste?

Veš uni vic:”Dosta je romantike!” ?

:o))))))

Mi se pa ne damo

Ja, jaz moram izkoristiti, ker jutri me ni tu gor.
Sobota samo zjutraj na hitro, potem pa itak spremenim agregatno stanje za 2 dni.(bencin). V pon, pa se zopet čujemo.

Ja, Jože :))! Tega je meni povedal moj dragi, ko sem mu enkrat potarnala glede pomanjkanja romantike…..In kaj naj potem drugega kot da se nasmehnem?!

Zato,pa se oglašamo v srednjih letih,ne pa pri mladih,ha,ha …

Ne, ne vem.

Imao mujo puno problema, da odvede đevojku u krevet.
Kaže to Hasi, a Haso kaže: “E, moj Mujo, bolan, nemaš pojma. Ti odma na prvu, pa navališ, nije čudo, da ti svaka pobjegne, jer se te uplaši. Ajde prvo da je odvedeš u kino, pa onda na piće, pa onda da gleda u zvijezde, budi malo romantičan, budalo jedna.”

I stvarno.
Odoše Mujo, ufati đevojku, i vodi je u kino, onda na piće, a onda sjednu u park i gledaju zvijezde, i kaže Mujo: ” Jel’ Fato, vidiš mali voz, a?”
“Vidim!”
“Pa jel’ vidiš vel’ki voz, a, ?”
“Vidim”
“E, sad, dosta je romantike, skini gaće!”

Jaz pa nisem sama, pa se mi vseeno vse skupaj zdi kot prazgodovina. Saj mi ni nič hudega, a včasih me stisne … Rada zrem v oblake, opazujem nevihto, uživam v lepih razgledih …
Pozdrav vsem, ki premorete še kanček romantike!

Pokazal sem v neko smer in ji rekel: ” Poglej tja, bom za tabo pogledal
tudi jaz, pa mi potem povej, kaj vidis. “

Tudi jaz sem se obrnil v isto smer.

Gledala je in gledala in zacela potem opisovati, kar je videla – lucke in
ostalo. Jaz sem bil kar tiho, dokler ni sama vprasala: ” No, kaj pa vidis
ti ? “

Prijel sem jo za roko in ji rekel: ” PRAVI DEC BI REKEL,DA BI BLO ROMANTICNO: vidim najlepso zensko na svetu, ljubezen mojega zivljenja:))) to sem pricakovala v nadaljevanju, zato sem sama nadaljevala, oprosti ker sem te kopirala :)) pa lep romanticen pozdravvvvvvvv soncek

Tule je spisek romanticnih neumnosti, ki sem jih uspicil:
– za 26 rojstni dan sem prijateljici naredil tri CDje s skrbno izbranimi pesmimi (26 pesmi), naslovi CDjev so bili: CD1:”For Monika”, CD2: “From Tomaz”, CD3: “With Love”, na ovitku pa je bil v medlem ozadju zasanjani filmski igralec v medlo sivo zeleni barvi,
– prijateljico sem odpeljal na vecerjo v Hrvasko restavracijo ( imenuje se Slovenija 🙂 ) v Munchnu in se zmenil, da sva lahko ostala sama eno uro po zaprtju in zaplesala v poltemi,
– s prijateljico sva se gola svercala v hotelskem bazen po polnoci, najzabavnejsi del je bil prepricati jo, da bo vse v redu in potem ob sumu, ki se je izkazal za lazni alarm skakala z zida. Najprej jaz, potem pa ona, naga, tocno v moj objem.. 😉
Tule je spisek neumnosti, ki bi jih se rad uspicil.
– imam prijateljico iz Juzne Afrike, ki se nikoli ni videla Carovnika iz Oza z Judy Garland, rad bi jo pripeljal za vikend v Slovenijo in najel manjso kinodvorano tipa mini kino Kompas (ali kdo ve, koliko bi to stalo?), da bi si jo lahko ogledala skupaj,
– imam fotografije od prijateljice in bi ji za rojstni dan rad podaril njen akt, narisan na podlagi njenih fotk. :-),
– prijateljica je delala kot edina novinarka v pisarni znanega slovenskega casopisa za podjetnistvo v casu dopustov, lepega dne sem se pojavil v njeni pisarni, jo vrgel na mizo in sva divje seksala. Se danes mi je toplo pri srcu, vsakic ko vidim ta casopis v trafiki.

Lp,
Tommy

A tretja alineja pod spiskom še ne uresničenih zadev pomeni, da bi jo rad še enkrat na mizi ali ti je pomotoma padla pod želje ?

New Report

Close