Najdi forum

Itak, saj je “prava” ženska proizvod moške pameti, ki toliko stoletij ženskam ni pustila do besede in lastnega razmišljanja.
Kdo nas je postavil na visoke pete ali vtaknil v feredže? Ista stvar pravzaprav. Zakaj so najboljši modni oblikovalci ženske mode – moški? Konformna ženska nima težav, saj razmišlja, dela in govori, kot zapovedujejo moški.

In seveda je potem težko. Ženskam, ki hočejo biti take, kot se zdi njim samim prav, in moškim, ki bi še vedno raje zdresirane ženske. Primanjkuje predvsem emancipiranih moških.

Itak, saj je “prava” ženska proizvod moške pameti, ki toliko stoletij ženskam ni pustila do besede in lastnega razmišljanja.
Kdo nas je postavil na visoke pete ali vtaknil v feredže? Ista stvar pravzaprav. Zakaj so najboljši modni oblikovalci ženske mode – moški? Konformna ženska nima težav, saj razmišlja, dela in govori, kot zapovedujejo moški.

In seveda je potem težko. Ženskam, ki hočejo biti take, kot se zdi njim samim prav, in moškim, ki bi še vedno raje zdresirane ženske. Primanjkuje predvsem emancipiranih moških.[/quote]

jaz zate sicer ne vem, a sama ne prelagam odgovornosti, za svoje neuspehe ali uspehe, na moške. sama sem rada ženska. takšna kakršna sem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Itak, saj je “prava” ženska proizvod moške pameti, ki toliko stoletij ženskam ni pustila do besede in lastnega razmišljanja.
Kdo nas je postavil na visoke pete ali vtaknil v feredže? Ista stvar pravzaprav. Zakaj so najboljši modni oblikovalci ženske mode – moški? Konformna ženska nima težav, saj razmišlja, dela in govori, kot zapovedujejo moški.

In seveda je potem težko. Ženskam, ki hočejo biti take, kot se zdi njim samim prav, in moškim, ki bi še vedno raje zdresirane ženske. Primanjkuje predvsem emancipiranih moških.[/quote]

jaz zate sicer ne vem, a sama ne prelagam odgovornosti, za svoje neuspehe ali uspehe, na moške. sama sem rada ženska. takšna kakršna sem.[/quote]

Aja, jaz sem govorila na splošno, ti si se pa verjetno samo hotela malo pohvalit.

Itak, saj je “prava” ženska proizvod moške pameti, ki toliko stoletij ženskam ni pustila do besede in lastnega razmišljanja.
Kdo nas je postavil na visoke pete ali vtaknil v feredže? Ista stvar pravzaprav. Zakaj so najboljši modni oblikovalci ženske mode – moški? Konformna ženska nima težav, saj razmišlja, dela in govori, kot zapovedujejo moški.

In seveda je potem težko. Ženskam, ki hočejo biti take, kot se zdi njim samim prav, in moškim, ki bi še vedno raje zdresirane ženske. Primanjkuje predvsem emancipiranih moških.[/quote]

Ti že nisi. 🙂
Prave ženske so vedno imele besedo in vedno so razmišljale. Potem so prišle feministke, pa so jim rekle da so vse glupe in nimajo pojma, da one znajo! Pač ženska oblika goljufanja. Niso vsi prevaranti moški. 🙂

O vidim, da sem zopet na udaru :).
Prav imaš Krenažena. Branim novo raso z imenom mamini sinki. Smo najhitrejša razvijajoča se skupina v Sloveniji. Kmalu bomo zahtevali svojo manjšino kar nam bo prineslo enega poslanca v parlamentu. To novo raso lahko spoznate po tem, da imamo dve levi roki. Tako, da smo ultra levičarji 🙂 Aja pa vedno smo pod komando dominatnih moderni žensk, naših mamic, nekaterim je celo uspelo dobiti dominatno ukazovalno punco, ki je zamenjala mamico.
Jaz bi tudi imel punco ampak mi mamica ne pusti, ker niso dovolj dobre zame. Mamica pravi, da so današnje punce nerazgledane in pa zelo lene. Aja pa še, če je ne bom ubogal mi ne bo več kosila skuhala.

Zadovoljna z odogovorom?? Grem pa stavit, da življenje s tabo tudi ne more biti praznik prej deveti krog pekla.
Lahko pa čestitam enim par puncam tukaj gori, ki so dejansko toliko pametne da so ugotovile, da bodo morale za svojo srečo poskrbet same.

Sinek! Ne daj se male puškice! :-))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ta problem očitno ne bo nikoli izumrl. Ravnokar se borim z istim . Moški uspešen,samostojen ,ampak doma pa mamin sinček ,ki noče oditi od mamice.

New Report

Close