Najdi forum

Kaj čem rečt, “onedve” pač tako mislita, in imata vso pravico. Zato sem pa napisala, kar je za nekoga “pravo”, ni nujno, da je za drugega.

O maminih sinekih pa jaz mislim, da v načelu to ni nič slabega, tudi če 32 letni moški še živi doma pri mami. Važno je, da je ta moški samostojen, da je zaposlen, zasluži zase, da o svojem življenju odloča sam (skratka da ne živi na grbi matere) …. ko bo pa začutil, da je prav da gre na svoje, bo pač šel in si tudi našel partnerico, če bo želel 🙂 Zato če je doma ni nič slabši od tistega, ki živi v svojem stanovanju, ali pa se stiska kje v kakšnem podnajemu :)[/quote]

Se pravi, da se te lahko tretira kot razgledano, razumevajočo žensko. Kar verjemi je izredna redkost pri današnjih ženskah predvsem razgledanost, skoraj so mit kot pravi moški in big foot 🙂

tadej,

tega “o splošnem pojmu” nisem jaz nikjer napisala.

ja, seveda, da bi šla mimo, saj Gabriela (še) ne poznam 🙂

@ Sinek,

ti verjamem na besedo 🙂

A ti si pol material za oženit? 🙂

@ Sinek,

saj v tej temi ni govora o meni 🙂

O splošnem pojmu sem jaz govoril, ne ti.
Zakaj si tako namenoma zmedena? 🙂 Sicer pa raje glej da ti kak angel ne uide. 🙂

Pravih moških več ni, v Sloveniji je bil menda samo eden, pa še tega je Bibitka pograbla…. :-))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pravih moških več ni, v Sloveniji je bil menda samo eden, pa še tega je Bibitka pograbla…. :-))[/quote]

Kje pa ga skirva? 🙂

Pravih moških več ni, v Sloveniji je bil menda samo eden, pa še tega je Bibitka pograbla…. :-))[/quote]

Kje pa ga skirva? :)[/quote]

Jah, pravi moški uboga pravo žensko – in če mu ta ne dovoli na internet, tu potem ni pregovarjanja…
:-)) hehe

Sicer pa je pravi moški za mnogo žensk le tisti, ki ima debelo denarnico. :-))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Uh, saj res, na to sem čist pozabil. 🙂

Hehehehe to sem pa tudi jaz pozabil. 🙂
Sedaj pa povejta, če ta pesem ni kot ulita za tiste, ki ne najdejo tapravega moškega. 🙂

I work all night, I work all day, to pay the bills I have to pay
Ain’t it sad
And still there never seems to be a single penny left for me
That’s too bad
In my dreams I have a plan
If I got me a wealthy man
I wouldn’t have to work at all, I’d fool around and have a ball…
Money, money, money
Must be funny
In the rich man’s world
Money, money, money
Always sunny
In the rich man’s world
Aha-ahaaa
All the things I could do
If I had a little money
It’s a rich man’s world
A man like that is hard to find but I can’t get him off my mind
Ain’t it sad
And if he happens to be free I bet he wouldn’t fancy me

That’s too bad
So I must leave, I’ll have to go
To Las Vegas or Monaco
And win a fortune in a game, my life will never be the same…
Money, money, money

Pravi moški je tisti, ki ima en kromosom x in en kromosom y. Malo me čudi, da tega ne veste 🙂

Kako pa je pol možno, da zgoraj jokajoče punce ne najdejo x in y kromosoma. 🙂

Mogoče iščejo narobe znake: $$$$ €€€€€

:)) hehehehe, pri maminih sinkih in vseh mamonih, ki si grejejo ritke pri mamicah po 20 ali max 25tem letu je Y kromosom tako okvarjen, da ga ni več moč zaznati. Zazna ga le preslepljena mladenka in si skoplje jamo iz katere zleze lahko le ko spregleda.

Največji hudič je pa to,ker tudi tiste ženske ,ki z vsemi topovi streljajo po “maminih sinkih” potem same proizvajajo take potomce..in zgodba se potem ponavlja iz roda v rod..

Če bi bil vedež ne bi bil revež 🙂

Vedež to si dobro napisal. To so ženske z x in y kromosomom. Nosijo hlače in kiklo hkrati. Samo ne zavedajo se, da so jih pametni moški že pogruntali, saj zato pa so samske.
Kdo pa hoče hudiča v hiši? 🙂

Sinek,

dober nick si si izbral, si te kar lahko predstavljam kot enega teh sinkov, ki mora zdaj braniti in zagovarjati svojo raso, in seveda z velikih posebnim in edinstvenim velikim egom, ki ga je mamica v vseh teh letih privzgojila, saj si jasno njen najbolj popolni sin. Samo sorrči….za preostali svet nisi pa nič tako zelo posebnega, v bistvu takih je res na stotine!!!

Tudi meni se ZELO smili tvoja partnerica če jo imaš, čeprav dvomim in srečna je lahko čisto vsaka ki te ni nikoli spoznala!

Ja, kako je to fajn ko ženske ugotovijo, da imajo moški genetsko okvaro. Prave znanstvenice, ni kaj.

mških je povsem dovolj, če je ženska ‘prava’. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bravo jabuček. Mislim da tole pove (skoraj) vse.

New Report

Close