Najdi forum

Pri 32ih letih še vedno pri mamici => mamin sinček, pa če si ti prava zanj, ali pa če bo čez 2 leti “sosedova Nataša”!
Pride čas, ko morajo otroci na svoje in ta čas je pri tvojem dragem že zdavnaj prišel in če sam ni prišel do tega, mu tudi ti ne boš odprla oči, niti “sosedova Nataša”!

Ob tvojem branju me je groza, ker sem to sama doživela in ga nekako pregnala od doma k meni, v novo stanovanje. Ni ga cenil in je z družino vred jamral, da ni dovolj dobro- sam brez vsega.Toliko časa so se vtikali in drezali vanj, v oba, nama kradli čas in se vtikali v otroke, da me je vse minilo. Najraje bi jim ga vrnila, naj ga imajo. Srečne in zaljubljene čase so nama grenili z nepotrebnimi srečanji in ostalimi izmišljotinami. Kot je že nekdo v neki rubriki omenil, sem tudi jaz poročena z otroci.

Take fante, ki se držijo mame za krilo je brez pomena vleči stran, če sami tega ne naredijo. Če pa že naredijo, jih pa vleče nazaj in delajo doma napeto ozračje, ko se bojujejo s svojo tesnobo. Tu vljudnost in naklonjenost v najplemenitejši smeri s tvoje strani do njegove družine nima nobene cene.Če bo šel od doma, bo še več pri njih!Starši, ki ne ljubijo svojih otrok, jih z nizkotnimi čustvi priklepajo nase. Če jih ljubijo, jim želijo srečo z njihovim izbrancem, če le ni kriminalec, kockar, pijanec ali odvisen od mamil.

Bolje je biti malo še sama in počakati na polnokrvnega, strastnega moškega, ki te bo ljubil in si bo želel tvoje bližine in otrok. Življenje je prekratko, da bi ga zavestno metala stran! Srečno.

Sem bila v podobni situaciji…Naredila sem vse, kar sem bila tisti čas sposobna. Pa se ni izšlo…postavila sem si nek okviren čas-to je bilo otrokovo peto leto starosti in sem mu na ta način dala možnost, da se odloči. Pa se je zgodilo, da sem ga morala zapustiti, ker sem le na tak način ohranila sebe.

eva preberi datume;)

Stara tema, ampak še kako aktualna, kajti se točno s tem soočam zdaj oziroma podobnim.
Imam malo pod 30 let, na svojem sem že bolj kot ne od 17. leta, trenutno samska. Spoznavam fante, kar dosti in VSAK, res čisto VSAK je še vedno doma. Stari 30+, še vedno doma pri mami. Skoraj ne morem vrjeti.
Ne rečem, če trenutno nimajo službe ter s tem svojih financ, ampak večina jih ima solidne do zelo solidne službe, s temu primerno plačo in bi res lahko šli na svoje, postali MOŠKI, odrasli. Ampak ne, so še vedno doma, mamini fantki, ki jih streže odspredaj in odzadaj.
Hvala lepa za takšne fantke, sem raje samska za vedno!

Če s takšnimi fanti pristaneš, je to tvoja nezavedna izbira. Ne gre za naključja. Torej moraš sama premisliti, zakaj te privlači tak tip moških, in obratno, zakaj si takšnim moškim všeč.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ali mislite, da noben tip, ki ne živi več pri straših pri 30ih, ni mamin sine?
Ali je vsak tip, ki živi doma, avtomatično mamin sine?

Če s takšnimi fanti pristaneš, je to tvoja nezavedna izbira. Ne gre za naključja. Torej moraš sama premisliti, zakaj te privlači tak tip moških, in obratno, zakaj si takšnim moškim všeč.[/quote]

Mislim, da si nekoliko slabo razumel. Z nobenim od teh nikjer ne PRISTANEM, saj jih le spoznavam, nismo par ali karkoli.

Če s takšnimi fanti pristaneš, je to tvoja nezavedna izbira. Ne gre za naključja. Torej moraš sama premisliti, zakaj te privlači tak tip moških, in obratno, zakaj si takšnim moškim všeč.[/quote]

Mislim, da si nekoliko slabo razumel. Z nobenim od teh nikjer ne PRISTANEM, saj jih le spoznavam, nismo par ali karkoli.[/quote]

Ti kar bodi samska za vedno, boš marsikaterega moškega zelo osrečla!!!!

Mislim, da si nekoliko slabo razumel. Z nobenim od teh nikjer ne PRISTANEM, saj jih le spoznavam, nismo par ali karkoli.[/quote]

Ti kar bodi samska za vedno, boš marsikaterega moškega zelo osrečla!!!![/quote]

Velik problem je res v tem, da ravno taki sineki težijo k izbiri zelo samostojnih deklet, saj seveda potrebujejo trdno novo mamico…žal v veliko nesrečo teh deklet. Pravih moških sploh ni več!

Drugače pa tudi jaz (pa sem že blizu petdesetim) opažam, da se današnja dekleta večinoma nekako želijo osamosvojiti in gredo na svoje, fantje pa… ojejeje!!!! Najbrž smo mame krive, ker jih ne vržemo čez prag, sam kaj ko se taaaakooooooo zeeeeelooooooo sami sebi nonstop smilijo.

No prosim vas, če mi lahko obrazložite kdo so pravi moški in zakaj so izumrli??

Saj izumrli čist niso, so pa bolj redka sorta 🙂

Saj izumrli čist niso, so pa bolj redka sorta :)[/quote]

Pa si ti mogoče že srečala kakšnega ali je to samo mit, nekaj podobnega kot big foot 🙂 ?

Saj izumrli čist niso, so pa bolj redka sorta :)[/quote]

Pa si ti mogoče že srečala kakšnega ali je to samo mit, nekaj podobnega kot big foot 🙂 ?[/quote]

Seveda, da sem, še poznam jih nekaj. 🙂

Pa si ti mogoče že srečala kakšnega ali je to samo mit, nekaj podobnega kot big foot 🙂 ?[/quote]

Seveda, da sem, še poznam jih nekaj. :)[/quote]

No pol pa si taprava, da nam neukim opišeš ta pravega moškega. 🙂

Seveda, da sem, še poznam jih nekaj. :)[/quote]

No pol pa si taprava, da nam neukim opišeš ta pravega moškega. :)[/quote]

To bi pa bilo preveč hudooooooo 🙂 Saj veš, tisto kar je za nekoga “ta pravo” je za drugega ravno obratno … 🙂 Posploševanja pa ne maram 🙂

Pa še to mislim, da je vsako opisovanje odveč, samo začutit je treba ali je pravi ali ne 🙂 in to je to 🙂

No pol pa si taprava, da nam neukim opišeš ta pravega moškega. :)[/quote]

To bi pa bilo preveč hudooooooo 🙂 Saj veš, tisto kar je za nekoga “ta pravo” je za drugega ravno obratno … 🙂 Posploševanja pa ne maram 🙂

Pa še to mislim, da je vsako opisovanje odveč, samo začutit je treba ali je pravi ali ne 🙂 in to je to :)[/quote]

Kaj pa praviš na mnenja tvojih predhodnic, katere trdita, da pravih moških več ni oziroma so vsi kateri še živijo doma pri mami mamini sinki ? Temu bi skoraj lahko rekli posploševanje. 🙂

Če je moški star 32 let in živi raje doma, pri mami, kot pri partnerici, je mamin sine. To dejstvo ne potrebuje nobene dodatne razlage. In ja, to je posploševanje, ki pa je možno zaradi dejstva, da so si vsi mamini sinčki na las podobni. Čeprav imajo o sebi prekleto vzvišeno mnenje, da so enkratni, neponovljivi in sploh posebni. Le od kje jim to mnenje? Ja od mamic, a ne? Pa smo spet tam. Oziroma doma 🙂

Kaj čem rečt, “onedve” pač tako mislita, in imata vso pravico. Zato sem pa napisala, kar je za nekoga “pravo”, ni nujno, da je za drugega.

O maminih sinekih pa jaz mislim, da v načelu to ni nič slabega, tudi če 32 letni moški še živi doma pri mami. Važno je, da je ta moški samostojen, da je zaposlen, zasluži zase, da o svojem življenju odloča sam (skratka da ne živi na grbi matere) …. ko bo pa začutil, da je prav da gre na svoje, bo pač šel in si tudi našel partnerico, če bo želel 🙂 Zato če je doma ni nič slabši od tistega, ki živi v svojem stanovanju, ali pa se stiska kje v kakšnem podnajemu 🙂

Pa sem hitro dočakal. Torej pravi moški je splošen pojem, Bibitka. Emancipacija in feminizem sta vpeljala idejo o “pravi moški zame”, torej v po nekih ženski lastnih kriterijih. Seveda potem celo življenje lahko iščejo pravega moškega, izmišljeno bitje…

Pravi moški je pač pravi. To pomeni raven, ne izkrivljen, pokvečen, brez hrbtenice… Pravi!
Bibitka, sem ti že nekje napisal, če bi samega angela Gabriela srečala, bi šla mimo. 🙂

New Report

Close