Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma nizko železo

nizko železo

Tale revma pa očitno res požira železo.
Ful sem slabokrvna, zaloge železa imam samo 2,6 in ze 3 mesece jemeljem legofler..
imate punce kakšen drug način da si popravim to železo in postanem manj utrujena, zoprna….
hvala

Dolgotrajno jemanje tablet ni priporočljivo. Svetujem ti injekcije železa, s katerimi boš hitro dobila manjkajoče Fe. Pomemben je tudi vnos vitamina C, Ca in svetujem ti še B-complex dražeje.

Ko se ti bo železo uredilo, ti svetujem, da kupiš kapsule iz alg z dodatkom železa. Te jemlješ ob menstruaciji vsaki mesec.

LP

Zmaga je nagrada za tistega, ki vztraja toliko časa, da premaga bolečino...

Meni so vrednosti železa uspeli popraviti samo na Planetu zdravja. Pred tem sem jemala vse možne zadeve, kritično je bilo med vsako nosečnostjo, zdaj pa imam težave samo enkrat mesečno ob menstruaciji.

http://www.planetzdravja.com

lp,

Pozdravljena Carolina,

sama imam prav tako težave z nizkimi eritrociti (4,06) in če ravno niso tako nizki kot tvoji, se prav tako počutim občasno utrujena in zoprna. Zaenkrat je odgovor moje osebne zdravnice, da se tukaj pač ne da nič storiti, ker je to spremljajoči faktor bolezni in zdravljenja :(.
Nazadnje sem jo spraševala ali lahko kaj pomagam s prehrano in mi je odgovorila, da hrana ne bo dosti vplivala na dvig železa.
Ni prijetno, predvsem ne obdobje, ko si brez energije…

Belakovina, če ni skrivnost nam lahko zaupaš kako so ti pomagali?

lp

New Report

Close