Najdi forum

nimam več nobene volje do življenja

Najpreje povej kakšne težave imaš kajti jaz ti lahko pomagam .

nevidm več smisla da sm sploh živ bolj razmislam kakšen pomen ima moje življenje pa ne najdem niti enega razloga da nebi končal moje življenje .nimam ne energije ne volje do življenja.nobena stvar me ne veseli več .sploh ne vidim smisla u nobeni stvari.sem živ mrlič .vidm pa sam še smisel da se najem uspaval zalijem z žgano pijačo in bom mev mir.
[email protected]

saj samomor je povsem legitimna odločitev in če si jo sprejel, ti želim vso srečo, potrudi pa se, da boš to storil etično in diskretno. pomisli pa, ali bo kdo trpel, če si vzameš življenje in si pripravljen na nekoga preložiti to breme. če nimaš več družine, te povsem razumem, da želiš končati. vsak se enkrat naveliča, eni pri 30, drugi pa kasneje. poskrbi pa, da si priseben in čist, ker droge, kot recimo alkohol, močno zameglijo treznost presoje in onemogočijo sposobnost reševanja problemov.

ti pa tudi po pravici povem, da se mi zdiš strahopetno pezde, poskrbi za svojo bolano mater, v tem lahko najdeš smisel življenja, da svojemu bližnjemu lajšaš življenje in ga narediš bolj znosnega, pomisli malo, kako se bo počutila. in da izvajaš samomore pred materjo in sestro je res moralno popolnoma zavržno. po mojem si vase zagledan egoist brez osnovne moralne integritete.

Tudi jaz nimam vec volje do življenja, vedno sem za vse krvi jaz, punca me je pustila po tistem kaj je naredla splav, jaz sem ji stal ob strani ob vseh hudih trenutkih.. res vec ne vidim smisla za zivet in razmišljam se samo vsaki dan kako naredit samomor

Dober dan, jaz bi tudi sporočil, da nimam več volje do življenja, nova sezona Dosjejev X me je popolnoma razočarala, toči mi kuhinjski odtok in sosedje me grdo gledajo. Penis imam trd samo še 2 uri na dan. Ne vidim več smisla, da še živim na tem svetu. Samo še samomor mi gre po glavi.

vav to pa me res motivira

vi ste tak seksisticni. kak vete da je punca huh?

Tudi meni dopizdeva življenje. Nimam več nič lepega pred sabo. Vsak ma svoje stvari in vem kako vam je.

New Report

Close