Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost nikoli še nisem imela fanta…

nikoli še nisem imela fanta…

Pojdi na kakšni ples tam je povno kandidatov zate .
Vendar če te dobi kakšni fant za prvi ples se ne boj iti z nji na plešišče .

Jaz tega preprosto ne razumem. Kaj je z vami?? Sama sem dala naš šolski sistem skozi, OŠ, srednja, faks. Povsod je na tone vrstnikov! Imaš možnost izbire! lahko najdeš žurerje, bogate, bolj zasanjane, umetniške …. kakor ti paše.
Avtorica, pišeš, da ti faks največ pomeni. Ej, meni je tudi in sem redno delala. A na faksu sem našla družbo cca petih – sedmih enao “pridnih” kot jaz, smo skupaj gurali skozi faks. In kadar je bil čas, šli kej ven. Je že kdo imel avto, pa se je dalo kam skočit, na kakšen piknik, zvečer na pijačko. Med počitnicam isem delala, da sem imela vsaj malo denarja.
Fantje? Ja sej so povsod okoli tebe!!!! Jaz sem enega spoznala med pasjim sprehodom. Drugega pa dejansko na bus postaji. Glej, bodi odprta! Klepetaj. Glej okoli, ljudi v obraz, ne v svoje čevlje ali gsm!


Problem je, če se po šoli oz. faksu stiki izgubijo. Verjetno je pred 20 leti bilo drugače, so se ljudje družili, danes pa vse bolj ali manj poteka preko virtuale. Mnogi v živo sploh več ne znajo navezovati stikov. Če ima oseba že od prej težave pri navezovanju stikov, je še toliko težje, se zgodi to kar se dogaja osamljeni. Verjetno tisti, ki z navezovanjem stikov nimajo težav, tega ne razumejo.
Kar se spoznavanja fantov tiče je problem v tem, da je folk zaprt. Kolikokrat se ozrem za kakšno punco, pa ona sploh ne opazi da sem jo opazil. Pa primeri ko nekje skupina punc ustvari zaprt krog, da sploh ne moreš priti zraven, sploh ne registrirajo da si v bližini.

Povsod lahko spoznaš nove ljudi! Vprašanje je, če imaš dosti poguma, da pristopiš do neznane osebe in jo ogovoriš 🙂
Najlažje se nove ljudi spozna na zabavah (govorim iz lastnih izkušenj), kjer se ljudje zabavajo in že zaradi samega vzdušja niso toliko zaprti vase. Sicer je pa vse odvisno od osebe 🙂


Morska rižota, točno tako. Osamljena, svetujem ti, da se s fanti sploh ne obremenjuješ. Če boš sama, boš pač sama, sej ne boš edina, v življenju si je treba najdit zadovoljstvo, ki ni odvisno od drugih ljudi.


Ne morete razumeti ker kot kaže, niste bili v taki situaciji. Tudi jaz sem hodil na faks in imel kolegice ter kolege, s katerimi smo sli tu in tam kdaj ven, to pa je bilo tudi vse. Situacija je bila podobna avtoričini. Se mimogrede zgodi ko kljub temu, da si v krogu vrstnikov in vrstnic, si še vedno osamljen. Menda ste bili enotni, ste držali skupaj in zato lahko bili pristni prijatelji.

Problem je, ker se ljudje ne znajo več spoznavati. V večini primerov so ljudje znotraj svojih grup in znancev, ki so se spoznali zaradi “prisilnih” okoliščin. V večini primerov se znotraj tega kroga tudi poparčkajo.

Midva s punco sva korak naredila oba, sicer bi verjetno še vedno bil sam. Ona je poplesavala, jaz se ji pa nisem uspel upreti in sem jo ves čas opazoval, dokler ni opazila in sva se drug drugemu začela smehljati. Ker sem bil prepričan, da sva si všeč, sem pristopil, pristop je bil bolj kot ne, zgrešen, ampak sva se trudila in situacijo rešila :).

Kar hočem povedati je to, da punce ne smete pričakovati, da bodo fantje kar tako na slepo pristopali do vas. Kako pa naj fant ve ali ti je všeč, da nisi morda že zasedena, da ti mogoče sploh ni do spoznavanja? Na slepo lahko pristopi potem čist do vsake, ampak bi izgledalo zelo neumno. Punce imate ogromno možnosti, kako fantu namigniti, da ti všeč, le dovolj očitne morate biti, potrebno mu je dati vedeti, da ne bo nič narobe, če se ti približa, pa bodo rezultati ;). Pa tukaj ne gre za “lahkost”, ker lahka je tista, ki gre z vsakim sex-at, prvi kontakt pa še prav nič ne pomeni, zato je egoizem res slaba izbira.

Problem je verjetno res v tem, ker je neverbalna komunikacija pri puncah, če greš na kak žur, mrtva. Namesto, da bi ti s telesno govorico dale vedeti ali lahko pristopiš ali ne, se raje držijo skupaj v prisilni skupini in nikogar ne spustijo zraven. Če že do katere uspeš prit in ti je naklonjena, ti jo ostale odpeljejo stran. Velikokrat pa je tudi tako, da ko pristopiš, ti niti ne namenijo pogleda ampak ti dajo vedeti, da spokaj stran. Ampak to so že zdaj moje pretekle izkušnje, ravno zaradi tega ne hodim več na žure, ker je neproduktivno, zapravljaš zgolj čas in denar. Bolj pametno je dekleta spoznavati na kakih interesnih dejavnostih. Tam je možnosti več, ker se navadno videvaš enkrat tedensko in v popolnoma treznem stanju in potem se skozi tedne ustvarijo globlja poznanstva.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close