Najdi forum

nezvesta nevesta

fadil,ti si neki glupi bosanski muskarac koji nema ni malo pojma u rijecima sto ljudi zapravo govore.Nisam imala namjere da ovde pisem ovakve gluposti na tvoju foru,a ni malo mi ni je zao da sam ti izpricala koji si ti jedan glupan.
lol
pozdravi sa Pule

fadile,brat – koji si mi ti klipan…

Miss hrvatske, mislim da si pogrešila forum. Bolje da ideš na psihiatriju i tamo popričaj s onim lekarom.

Sami psihoti

fadile,seljacina jedna – ti si doista glup.Pa odmah sam znala da ces bacati psihiatriju,jer sam sigurna da ti obupno treba! morao bih zvati dobrog psihiatra koji ce da ti da dobru lekciju kako govoriti sa zenama i kako se odrazati na javnom forumu.Kad sam prvi put citala tvoj entry,sam odmah pocela se smijati.Tvoj bjesedni zaklad je bas izviran! A sada dosta o tobom,u mojoj glavi zapravo ze prvi put pocelo kucati,kad sam se sjetila da i bas i uzpored napredka i onoga,jos obstaje ljudi koji dode sa sume!
pozdravi

Hja, živa, se zgodi. Dobro razmisli, potem pa ukrepaj tako, kot se ti bo zdelo pravilno. Nihče od nas ti ne more postreči z odgovorom, odločitev je tvoja. Želim ti, da boš izbrala najboljšo možno.

Pozdravljeni
Slučajno sem prebrala to zgodbo samo dodala bi, da je vse lepo in prav napisal Marjan zelo dobro razmišlja BRAVO
Magda

Fadil, a ti to pises meni (Andrejki) ali zivi ?

Koliko mož pa bi ti potem zapustila, saj zaljubljenost vedno slej ko prej min???

Miss Hrvatske
Baš sam to pročitala šta si napisala miss Hrvatske kako si napala Fadila,.zar ste vi svi pametni u Hrvatskoj? Uvijek govorite naša lijepa šta vam to znači??? Vidim kako vam ide dobro u Hrvatskoj zato dolazite u Sloveniju po kruh, da se najedete.Bolje ti je, da čutiš Fadil je muškarac na svom mjestu zato što zna šta je biti žena a šta znači biti muž ima potpuno pravo što je tako napiso i meni se je zgadila a ako si i ti kao ona ondak hmmmm.
Dala si nick miss Hrvatske ti ako si tretjinu lijepa kao miss Hrvatske ondak se javi ti si prava seljanka na dnu kace. Ti i neznaš šta je miss vidjela si samo na tv. Ako ti nije odgovaralo što je Fadil to piso nisi se trebala uopče, da se javljaš bolje ti je uzmi motiku u ruke i hajmo naši he he he. Stvarno si mi odvratna kad sam pročitala šta pišeš. Pokri se sa đebetom i spavaj, da te niko nevidi a ne, da si zamišljaš, da si miss ako si ti miss ondak sam ja papa ili miss Indije.ssseeellljjjaaannnkkkooo.

Ne glede na vse poste ti povem, da si u iber smotana in neodgovorna. Kaj se sploh odločiš za poroko, ki bi morala biti samo kao formalnost, neko potrdilo ljubezni. Poroka ne odpravlja težav, ampak jih še poglobi. Jooj kriza ej. Si kar mislim, da si se poročila po zelo kratkem času.
Tako bi razmišljala 2 meseca prej pa bi bilo vse lažje. Drugač pa itak, poslušaj svoje srce, ker drugač boš nesrečna. Ajd pa pamet v roke.

Liftmaster
Bravo zelo dober nasvet si ji dal še ti, kot moški znaš boljše razmišljati, kot ona. Misli ona, da je poroka hec samo, da se raskažeš jaz sem poročena in potem (GREMO FANTJE)
Ni to to pa ne mi zameriti pamet v roke verjami mi boš tako nasrkala, da ne boš mogla pridit, k sebi. Človek marsikaj mora potrpeti v življenju jaz sem tudi trpela 15 let ne po moji krivdi vedno sem rekla bo boljše klinac slabše je bilo še danes se sprašujem in še marsikd, ki me poznajo kako to, da sem tako dolgo zdržala jaz se pa sama sebi čudim. Oprosti tako je ti pa praviš, da po dveh mesecih se ti mož gnusi (SRAMOTA)
Bogi on z tabo bolje, da si je kupil pamet, kot pa tebe, da je oženil mislim, da se bo marsikdo strinjal z mano???
Želim ti veliko pameti pa brez zamere
marelica

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close