Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Arhiv Zdravje HR Obiteljska medicina neznam što mi je

neznam što mi je

neznam više što da radim. zadnjih mjeseci se osječam baš grozno. osim što mi je na poslu i kod kuće sve za vratom, osjećam neku tjeskobu kao da me pecka i teret mi ispod lijeve dojke. napravila sam EKG kod svog liječnika koji se pokazao u redu. krvni tlak mi je bio isto normalan. Znala sam tijekom vožnje osjetiti takve simptome, i onda bi mi naglo srce počelo brže kucati ili mi se zna desiti da mi se vrti na kratko u glavi kao neka slabost. od lijekova uzimam omega 3kapsule. bojim se da je nešto ozbiljno ili je sve to zbog stresa. ne znam više što da radim, liječnik je pričao o nekom holteru, neznam o čemu se radi. da li mi možete pomoći??

Poštovana,
obzirom na navedeno, više mi se čini da se radi o psihoorganskom sindromu( tegobe uzrokovane stresom).
Ukoliko ste prekontrolirali krvne nalaze i isključili slabokrvnost, šećernu bolest, bolest štitnjače… i oni su uredni, vjerojatnost da se radi o posljedicama stresa je veća.
Holter EKG je 24 satno snimanje srčane aktivnosti. “Obični “EKG snima aktivnost srca kroz par otkucaja i manja je šansa da se pri tom ulovi neki poremećaj rada.

Uz omega 3 kapsule možete pokušati s konzumacijom kombnacije magnezija i B vitamina.
Pokušajte pronaći neki “ispušni ventil”: lagana tjelovježba, odlazak u prirodu, razgovor s prijateljima/obitelji….

lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close