Najdi forum

Nezadovoljstvo s svojim izgledom

brez zamere no

Hahahahah ! Hahahahahaahaha. Dobil, si kar si hotel zdej pa se prosim poberi in prenehaj spamat![/quote]
a veš kaj bi bilo res pošteno? da daš gor svojo sliko pa da vidimo a si res tako grd? kaj pa kot otrok? a so ti starši dajali kosti za vrat? da se je vsaj pes s tabo igral)))[/quote]
AMOG-ed

flashgordon:DejaWoo
________3:0______

Grd si, kadar sam sebe tako dojemaš. Ko pospraviš lastno glavo, te tudi okolje sprejme.

Sem bistveno večja od večine moških. V 5.razredu sem imela 175cm, sedaj pri 40 letih sem krepko čez 180cm. Bila sem štanga, amazonka, strašilo. Na valeti sem bila za glavo višja od vseh učiteljev sošolcev in njihovih staršev. Iz popolnega obupa me je potegnil psihiater. Na maturancu sem plesala s visokimi petami. Priznam, da mi je malce pomagal psihiater, ki mi je poiskal družbo in soplesalca med košarkarji v sosednjem mestu. Danes višino dojemam kot prednost ( prav fino je stopiti do direktorja in ga pogledali na vrh njegove plešaste glave…ha,ha).

Pri svojih otrocih sem že imela predznanje, od malega sem jih učila biti lep sam zase. Pričakovano so preveliki, hčera bo očitno prerasla mene in brate.

Pred leti je sin doživel hudo nesrečo. Ostal je brez roke v komolcu in z brazgotinami po hudih opeklinah obraza in trupa. Pubertetnik star 16 let je preživel in odšel nekega dne na svojo prvo šolsko pot v novem življenju. Verjel je in verjame vase. Nima skoraj nobenih težav pri iskanju družbe. Motijo ga le tisti, ki umaknejo pogled, kadar opazi njihovo buljenje.

Tisti nad 2 metra pravijo, da se ljudje delimo na one pod dva metra in na one nad dva metra. Seveda tega jaz ne morem razumet, ampak…….mmmmmm……..Amazonkeeeeee…..mnjammnjammm


a veš kaj bi bilo res pošteno? da daš gor svojo sliko pa da vidimo a si res tako grd? kaj pa kot otrok? a so ti starši dajali kosti za vrat? da se je vsaj pes s tabo igral)))[/quote]
AMOG-ed

flashgordon:DejaWoo
________3:0______[/quote]

Hehehehehehehehe

evo, sedaj ko se smejiš si na dobri poti, da postaneš sam sebi všeč 🙂

potem si pa itak zmagal 🙂

evo, sedaj ko se smejiš si na dobri poti, da postaneš sam sebi všeč 🙂

potem si pa itak zmagal :)[/quote]

Misliš, da se s smehom lahko polepšaš? Ne vem če bi to ravno užgalo, drugače pa hvala a ne.. 🙂

ne samo, da mislim. tako je. nasmejan obraz izžareva posebno energijo, ki vsakega človeka polepša. in ti nisi nobena izjema. nasmejana usta so čisto nekaj drugega, kot povešena, žalostna.
to je približno tako, ko sije sonce, je vse lepše, ko je pa oblačno pa vse deluje moreče, zamorjeno, skratko nič lepo. to sem imela v mislih.

probaj se več smejat, mislit pozitivno in boš videl kako bo užgalo 🙂

Nihče ni tako grd, da ne bi bil nekomu lep in nihče ni tako lep, da ne bi bil nekomu grd. Tako, da le glavo gor in bo. In tako kot ti je rekla. Bibita, več smeha več samozavesti in o šlo kot po maslu.. 🙂 Držim pesti zate..

Res je, da so grde ženske v mnogo slabšem položaju, kot grdi moški. To pa zato, ker je v vaši moški naravi to, da ste bolj vizualni, ženske pa smo bolj čustvene. Moški najprej opazite kvalitete, ki so na prvi pogled vidne, ženske pa smo kar takoj radovedne, kaj je pod fasado. Ko jaz gledam moškega v oči, vrtam globoko v zenico, ker bi rada izvlekla skrivne misli iz njegovega drobovja, on pa gleda obliko mojih oči in kako dolge trepalnice imam 🙂 Ko jaz gledam njegove noge, si zamišljam kako prijetno bi bilo sedeti v tako mehkem naročju, ko pa on gleda moje, pa opazuje kakšno minikrilo sem danes oblekla. Moški bo redko šel kupit umazano krivo, ampak slastno dišeče korenje na tržnico, kupil bo brezhibno gladkega in bleščeče oranžnega v Šparu. Pri stvareh ponavadi gledate bolj na kvantiteto, kot na kvaliteto.
Malo morda pretiravam, saj nočem posploševati, ampak večinoma je tako. Seveda so tudi izjeme, ampak moški ponavadi res bolj date na zunanjost, kot ženske. Morda tisti bolj pametni naredijo nek kompromis in izberejo manj lepo žensko, pri kateri prevladajo potem njene druge kvalitete. ampak prav hudo grdo si pa nobeden ne bo izbral, nak. Mora biti vsaj nekaj lepega na njej. Spominjam se enega grdavšastega kolega, ki je hodil z eno strašno debelo punco, ki pa je imela prekrasen obraz.

Prav lep pisrčen pozrav avtorju teme 🙂

Torej…lepotci/lepotice. Kako strašno osamljeni so ti ljudje. Ali jih imajo za puhle, neuke, vzvišene ali se jih bojijo. Predvsem sreče v ljubezni pa nikoli nimajo skoraj. Večina moške populacije se boji pristopiti do njih ali pa zamrznejo. Povprečneži so že v dolgih, zadovoljivih vezah, lepotci pa sami.

Kaj pa ostali? Kot prvo, fizična privlačnost ni pogojena z izgledom, nikakor. Je nek psihološki trigger. Kot drugo, moški lahko dobi skoraj KATEROKOLI žensko na svetu. Za temi besedami trdno stojim. Nekaj čarovnije v stilu oblačenja, dokaj v razgledanosti, največ v kavalirstvu in moškemu šarmu. Preplet ironije, sarkazma, cinizma in prikrite senzualnosti je lahko ubijalska kombinacija, kjer je povprežnež na nivoju boga lepote. Absolutno pa žensko osvojiš s humorjem. Dolgočasen tip je smrt. Osvajanje ima posebno kategorijo. Vzemi si kot da imaš cel čas na svetu. Jaz temu rečem nameri na tarčo in deluj počasi, a prepričljivo.Okoli ženske se je treba smukati nekaj časa, pristop v stilu kave takoj lahko pozabiš (to je redko da katera privoli, pa osebe niti ne pozna). Sprva je treba pritegniti pozornost in dvigovati inteziteto. Vsekakor jo moraš pustiti v meglenem mentalnem oblaku. Takoj, ko se vpraša kdo si in kaj si, si že na pol poti uspeha. Cilj je sprva vzbuditi zanimanje. Bodi rahlo skrivnosten, vendar ne nedostopen. Direkten, vendar ne nesramen. Senzualen, ampak ne seksualno napadalen.

Najbolj pomembno: imej lepo mnenje o sebi. Sigurno je nekdo, ki te bo hotel bolje spoznati. Vsak se lahko osreči. Z negativizmom se pa daleč priti ne da. Srečno.

Mimoidoči,

uau…..Zadetek v polno.

Se mi kar tresejo lepa, mehka kolena…ob tvojem prispevku.

lp

Mislim, da sem že enkrat napisal, da je zelo lepo žensko lažje zapeljati, kot povprečno lepo.

Zakaj? Ker je za povprečno lepo največja konkurenca, k zelo lepi pa večina tipov ne upa iti, ker nimajo dovolj samozavesti.


AMOG-ed

flashgordon:DejaWoo
________3:0______[/quote]

Hehehehehehehehe[/quote]

Če bi bili sedaj jaz, ti in flashgordon v jasnoti bi si jaz lahko šel po svojo žensko, ti si babe, ki je slišala to debato sploh ne bi mogel več dobiti in flashgordon bi si izbiral katero bo poflodral.
Če si res preveč grd, shujšaj, če si predebel, popravi si zobe, če je z njimi kaj narobe in dobi si enega wingmana, ki je ženskam lep. Metale se ti bodo pod noge….

A ta moja tema je še vedno živa.:)

@ Legalize ugliness!
Res je, da so grde ženske v mnogo slabšem položaju, kot grdi moški. To pa zato, ker je v vaši moški naravi to, da ste bolj vizualni, ženske pa smo bolj čustvene.
Se opravičujem, vem, da morda izpadam neumen, vendar ne vidim neke razlike če je nekdo grd je grd ne glede na to, ali je ženska ali moški. Men se je vedno do zdaj dozdevalo da smo mi moški ki smo takšni pač kot smo, na veliko slabšem položaju kot pa grše ženske. Ne vem zakaj jaz ne vidim tega, ker kokr vidim bolj ženske analizirajo in povrh vsega se še posmehujejo gršim moškim, kaj šele da bi dale kakšno možnost. No ne vem kako je ampak ti si ženska in ti zagotovo bolje veš kako stvari stojijo pri ženskah


@Skroto
kolkrat je treba ponovit,da nimam problema niti z telesno težo niti z stilom oblačenja, niti z grdimi zobmi. Kaj je problem sem že napisal ne mislim tega 100x ponavljat.

@Mimoidoči lep pozdrav tudi tebi in hvala za takšne spodbudne besede. 🙂

Tvoj problem ni videz, ampak nesamozavest. Samega sebe si prepričal, da si grd in da zato ne moreš imeti ženske.

Tako kot so že navedli zgoraj, videz ni vse. Meni npr. nič ne pomaga, če ženska zgleda kot misica, poleg tega je pa zaljubljena sama vase, vzvišana in dolgčasna. Tako, da glej ni vse v lepoti tako kot ti je rekel xxxy, moraš malo delati na svoji samozavesti in moraš biti malo manj izbirčen.

Nažalost tako je, lep človek si lahko privišči da je numen, mora delati na svoji razgledanosti, na svoji cimboljsi urejenosti, in biti integentni, če so grdi i nimajo nič od naštetega je možnost, da si najdejo partnerja enaka nič. Medtem ko je za lepega človeka dovolj to, da je le lepo zrihtan. Nažalost tako je.
Nekdo je izjavil lepota prihaja od znotraj, to je največja floskula, pa kokrkoli vi zanikali to.

The most beautiful people we have known are those who have known defeat, known suffering, known struggle, known loss, and have found their way out of the depths. These persons have an appreciation, a sensitivity, and an understanding of life that fills them with compassion, gentleness, and a deep loving concern. Beautiful people do not just happen.

to se tudi ravno meni zdi, iz njegovega uvodnega posta je mogoče le razbrati pesimizem, pasivnost i ogromno pomanjkanje samozavesti

New Report

Close