Najdi forum

Nezadovoljstvo s svojim izgledom

🙂 men že cel življenje govorijo kolk sm lepa in podobna sranja… Meni to nikoli ni nič pomenilo. Še dons me mama heca, da kaj bi ona dala, da bi bla zjutraj tok lepa ko jst – pa še umila se nisi!
Pa sm spoznala tipa, ki se še dons vsi sprašujejo kaj delam z njim; štrleča ušesa, vamp, rumeni zobje, od katerih jih kar nekaj manjka, postava kot pingvin, krive roke, noge….
Zadnič mi je še tašča rekla, da je mislila, da bo on do konca življenja sam????????? Groza
Res pa je, da mi je bil ko sm ga prvič vidla – grd… ampak tko ko je nekdo zgoraj napisal, ko pa je odprl usta…. pa čist druga zgodba. Takoj zaljubila v njegovo inteligenco, humor, samozavest.
Dons ko me kolegice vprašajo zakaj si nisem lepšga najdla, kr bi si ga lahko, jim enostavno odgovorim: A veš v čem je razlika? Moj je meni vsak dan lepši in lepši, pa tvoj tebi? Verjetno vsak dan bolj tečen.

In res je vsak dan mi je lepši in lepši. In ljubim ga najbolj na svetu, poleg najinega otroka! Pa še v iskreni smeh me spravi vsaj 4x dnevno

Poljubček zate! :9

Obremenjevanje s svojim izgledom se čuti navzven. Človek oddaja takšno negativno energijo. Jst si rečem, da ne morem biti vsem všečna:). Torej, tudi v primeru idealne lepote, bi se našel nekdo, ki bi rekel, da ne ustrezam njegovim merilom:).

Navsezadnje je pa marsikaj drugega veliko bolj pomembnega! Karakter, karizma, energija, srčnost…človeka. In če ima človek rad sam sebe, ga bodo imeli in sprejeli kot takega tudi drugi:).

Ženske pri moških res ne iščemo lepote.
Privlači nas pa …hm, kako bi temu rekla…moč? samozavest? zmožnost empatije? prijaznost?
To so vse zadeve, ob katerih jaz dobim mehka kolena :-))
Pravilen, lep obraz me pa sicer estetsko čisto zanima, kot “kandidat” pa bolj ne – izkušnje so
me naučile, da lepi moški niso v redu partnerji, ker
– so sami sebi všeč
– so navajeni da vse (beri ženske) dobijo brez truda
– nimajo razvitega smisla za humor (iz istih razlogov)
– so plehki

Seveda se iskreno opravičujem izjemam v tem pravilu.. :-)))
Potem je pa še druga plat, ki ji jaz rečem urejenost. Lasje, zobje, obleka, nohti – to mora
biti pošlihtano – pa ne mislim brezhibno, ampak urejeno. Aja, pa telesna teža tudi.

Sicer si pa poglej primere izredno grdih moških, ki zaradi zgoraj naštetih atributov (no, pa
tudi zaradi slave in denarja) dobijo najlepše ženske na svetu. Ok, Brad Pitt je izjema :-)))

Še to : tudi jaz sem bila v puberteti zakompleksana kot verjetno vsi – pa mi je stara mama
rekla: “Grd je tisti, ki se grdo drži”…in sem za štos malo gledala ljudi okoli sebe in je res!!!
Tisti, ki “sije” zadovoljstvo, dobro voljo in veselje do življenja ne more biti grd. Prepričaj se
še ti.

@ xxy
Ne razumem zakaj je hujše, da se blago izrazim malo manje lepšim ženskam ni pomoči? Niti ne vidim razlike, če je nekdo grd je grd ne glede na spol.
Ta lepa, tralalala, skela ve mi pa res vračate upanje .. 😀

Mislim, da se avtor/ica spet malo norčuje iz MON-a. Bedno.

Merkaj ti bolj na duhovno lepoto kot na fizično lepoto, tudi fizična kriza ni nikoli bila hujša od duhovne krize….

Je, razlika: moški pri ženskah pogledajo predvsem videz in potem jih zanima vse ostalo. Tako velja za večji del moških. In če ženska ni ravno lepotica, potem se težko dokaže.
Pri moških je pa drugače: ženske hočemo veliko več kot le videz. Beri skelin post 🙂 pa boš videl kaj ženske pričakujemo od moških :). Najprej je lep značaj, razgledanost, samozavest, potem je šele videz. Če si zanemarjen se to šteje kot značajska lastnost 🙂 (da ne bo kdo rekel, da so mi všeč moški z umazanimi lasmi, rumenimi zobmi, smrdečimi cunjami…).

Voljoimam, ti boš še veliko volje rabila. Do takrat pa mislim, da premalo veš o nas.


lahk se sprejmeš, lahk greš na lepotno opreacijo lah pa se preseliš v državo kjer je večina prebivalstva še bolj grda kot ti in boš lokalni lepotec…je pa tud resm, da nihče ni tako grd, da ga katera ženska ne bo imela za lepega..ali pa narediš tako kot kirkegard, ki je zaradi svojega neatraktivnega videza zasnubil slepo žensko, vse ti je odprto

Predvsem pa ignoriraj nasvete kot je “bodi ponižen”. Nič ne bodi ponižen, bodi samozavesten in ponosen nase.

je pa tud dejstvo da lepi ljudje lažje pridejo skoz življenje in jim je marsikaj odpuščeno, to se vidi že pri malih otrocih v vrtcu, tako pač je

To velja bolj za ženske, za moške v manjši meri.


velja za vse v enaki meri,

To pa močno drži 🙂

Tadej, se veseli novih znanj :), človek se vedno uči. Tako, kar na dan z nasveti 🙂

Gospodična/Gospodič. V katerem delu mojega posta ste zaznali sarkazem oz. cinizem? Če me že nečesa obtožujete, naj bo to z pravimi argumenti, ne pa z postom brez glave in repa. Hvala lepa in lep dan vam želim! 🙂


lahk se sprejmeš, lahk greš na lepotno opreacijo lah pa se preseliš v državo kjer je večina prebivalstva še bolj grda kot ti in boš lokalni lepotec…je pa tud resm, da nihče ni tako grd, da ga katera ženska ne bo imela za lepega..ali pa narediš tako kot kirkegard, ki je zaradi svojega neatraktivnega videza zasnubil slepo žensko, vse ti je odprto[/quote]

Naj mi nekdo pojasni, a bi to moralo biti duhovito? Evo hahahahhaha zelo smešno je, dobro si opravil svojo delo zabavljača, le tako nadaljuj.


lahk se sprejmeš, lahk greš na lepotno opreacijo lah pa se preseliš v državo kjer je večina prebivalstva še bolj grda kot ti in boš lokalni lepotec…je pa tud resm, da nihče ni tako grd, da ga katera ženska ne bo imela za lepega..ali pa narediš tako kot kirkegard, ki je zaradi svojega neatraktivnega videza zasnubil slepo žensko, vse ti je odprto[/quote]

Naj mi nekdo pojasni, a bi to moralo biti duhovito? Evo hahahahhaha zelo smešno je, dobro si opravil svojo delo zabavljača, le tako nadaljuj.[/quote]
sam, ti, kot razumno človeško bitje moraš strmeti k temu da presežeš kirkegarda, ne sme ti bit dovolj, da je slepa, ti morš iti v smeri Nietzscheja, ti morš preseči samega sebe, ti morš najti tako ki je še gluha in nema, pa še nekaj si zapomni, glede na to da nimaš six pack muskulature na roki, ne pozabi na bič, ko greš k ženski)) brez biča ti bo zadnja briga lepota))

Naj mi nekdo pojasni, a bi to moralo biti duhovito? Evo hahahahhaha zelo smešno je, dobro si opravil svojo delo zabavljača, le tako nadaljuj.[/quote]
sam, ti, kot razumno človeško bitje moraš strmeti k temu da presežeš kirkegarda, ne sme ti bit dovolj, da je slepa, ti morš iti v smeri Nietzscheja, ti morš preseči samega sebe, ti morš najti tako ki je še gluha in nema, pa še nekaj si zapomni, glede na to da nimaš six pack muskulature na roki, ne pozabi na bič, ko greš k ženski)) brez biča ti bo zadnja briga lepota))[/quote]

Hahahahah ! Hahahahahaahaha. Dobil, si kar si hotel zdej pa se prosim poberi in prenehaj spamat!


sam, ti, kot razumno človeško bitje moraš strmeti k temu da presežeš kirkegarda, ne sme ti bit dovolj, da je slepa, ti morš iti v smeri Nietzscheja, ti morš preseči samega sebe, ti morš najti tako ki je še gluha in nema, pa še nekaj si zapomni, glede na to da nimaš six pack muskulature na roki, ne pozabi na bič, ko greš k ženski)) brez biča ti bo zadnja briga lepota))[/quote]

Hahahahah ! Hahahahahaahaha. Dobil, si kar si hotel zdej pa se prosim poberi in prenehaj spamat![/quote]
a veš kaj bi bilo res pošteno? da daš gor svojo sliko pa da vidimo a si res tako grd? kaj pa kot otrok? a so ti starši dajali kosti za vrat? da se je vsaj pes s tabo igral)))

New Report

Close