Najdi forum

Pozdravljeni.

Namreč zadeva se nanaša na mojo sestro..Mož ji je priznal.da kma ljubico katero ljubi.Čeprav moja sestra je seznanjena s tem in ga videva z njo, oz., točno zna kdaj je z njo, še naprej vztraja v tem zakonu. Sicer ji je jasno povedal da ne bo nehal z ljubico in še naprej se bo dobival., ker jo enostavno ljubi Zadnjič sva ga srečale v trenutku ko je odhajal od nje, moja sestra za na vrh ga je objela in poljubila. Sedaj ne vem, čeprav hodi k psihologu, čeprav vse zna, jo gledam in se čudim ali manipulira z njim ali je kakšen drug interes tu vmes, poleg otrok in imetja. Enostavno veliko stvari ji niso jasne, samo želim ji pomagati.Sama več ne vem kako naj naredim.

 

Spoštovana,

vas povsem razumem, da vas skrbi, ampak žal je bolje, da se v intimne odnose ne vmešamo direktno. Kar vaša sestra potrebuje, je to, da jo nekdo posluša, zato da bo lahko sama ugotovila kaj čuti in kaj doživlja. Ko se bo začutila, se bo tudi sama zavedala, da ima pravico in vrednost urediti svoje življenje na način, da bo srečna in posledično tudi drugih ne bo več skrbelo za njo. Poleg tega, ji kot sestra lahko vsakič znova pokažete zakaj jo imate rada, kaj cenite pri njej, lahko ji iskreno izrazite skrb in iskrene želje, da ji želite najboljše. Na ta način bo imela najboljšo možno podporo in bo lahko naredila korak naprej v njeni smeri.

Srečno,
Eva Erpič, mag. zakonskih in družinskih študij
[email protected]

E-motion, Eva Erpič s.p. I psihoterapija in svetovanje I 041/410-843

New Report

Close