Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Neprijeten občutek

Neprijeten občutek

Lep pozdrav

Imam težavo,pred kakšnim mesecem in pol sem imela nezasciten spolni odnos.stara 40 let .Nekje po 14 dneh sem dobila vaginalno vnetje.gin.je pogledala pod mikroskop in je rekla da je glivično in bakterijsko vnetje.jaz sem sicer sama ze pred obiskom gin uporabljala canesten vaginalne tab.in kremo ampak tezave niso cist izginile.po pregledu ginekološkem in še  uz celoten gin.pregled mi je predpisala Diflucan in Fluomizin.po kakšnem dnevu jemaja Fluomizina sem dobila menstruacijo in to jemala dalje,ker v navodilih pise da prenehaj uporabljat ob močni menstruaciji in ker nimam močne sem jemala naprej in uporabljala tampon(podnevi ponoci ne)zdelo se mi je da se stanje umirja ni bilo vec srbečice niti neprijetnega obcutka.ko sem vzela pa zadnjo vaginalno tableto in pa na koncu sem morala vzet se en Diflucan pa se mi je pojavil spet nek neprijeten obcutek nevem prav kje točno predvidevam da nekje okrok sečnice…nimam izcedka nic me ne srbi nic ne pece dala sem tudi urin in je bilo ok obcutek pa tak kot nek pritisk oz .neprijeten obcutek tam spodaj.ne hodim pogosto na vodo ,nima neprijetnega vonja….samo ta grozen občutek.kaj bi to bilo?se mi zdi kot da skoz malo stiakam mišico ampak je ne…tak občutek grozno neprijetno. Morda imam strah na kakšno spolno prenosljivo bolezen,ceprav ta moški ni moja neznanka ampak nevem kaj on pocne….

Prosim za nasvet…cist nervozna

Lp

Sss

New Report

Close