Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Nepričakovani stranski učinki – Concor

Nepričakovani stranski učinki – Concor

Spoštovani,

družinski zdravnik mi je predpisal Concor 1,25 zaradi ekstrasistol. Terapijo sem začela pred enim tednom in počutim se res slabo. Danes sem celo zaspala v službi! Izčrpana sem, zaspana, imam omotico, bolečina v misicah, slabost, tresem se. Tako se mi vrti, da ne morem več voziti ali iti na sprehod. Najhuje pa je, da imam zelo nizek srčni utrip (merila sem 51 utripov na minuto). Raje preneham s terapijo. Ali lahko takoj preneham? Ali je treba postopoma? Sem slišala, da je nevarno kar naenkrat nehati.

Za vaš odgovor se vam vnaprej zahvaljujem.

Spoštovana

Opisani nezaželeni stranski učinki so običajni pri jemanju CONCORJA, posebej na začetku zdravljenja. Prosim pazljivo preberite navodila za jemanje zdravila, kjer so zelo podrobno opisani nezaželeni stranski učinki. Po določenem času stranski učinki izginejo ali pa se zmanjšajo tako, da lahko nadaljujete zdravljenje brez večjih težav. Torej svetujem, da zdravljenja ne prekinjate vsaj nekaj tednov, če pa nezaželeni stranski učinki še vztrajajo pa svetujem posvet z zdravnikom. Torej, ne priporočam, da na lastno pest prenehate z jemanjem zdravila.

LP

New Report

Close