Najdi forum

Želim si….

*da bi bilo vse drugače;

*videti barvo tvojih oči;

*slišati tvoj glas;

*te vsaj enkarat objeti;

*vedeti, v kakšno dekle bi odrasla;

*ti povedati, da te neskončno pogrešam;

*ti za praznike zaviti darila, ne prižigati svečke;

*imeti angelčka ob sebi, ne na dreveščku;

*ti povedati neskončno lepih stvari;

*razumeti to kruto usodo;

*da bi bila ob nas…..

Tajica, sama napišeš verze? Enega bi ti ukradla….

Neli,
si tista zvezda, najbolj bleščeča,
najbolj moja……. izgubljena sreča….

*************************************************
Moji miški ob vstopu v novo leto, 31.12.2012;

žalostna mami

Pričetek novega leta, leta, ki bi ga moralo zaznamovati rojstvo moje punčke.

Počutim se obupno prazno, otopelo.
Boleče.
Žalostno.

Moje izkreno sožalje Tajica!
Pošiljam ti topel objem!

lp
škratek

Danes ima moj sinček rojstni dan…bilo je vse: svečke, torta, sorodniki..
ampak;
vesela sem za sinka, hkrati pa me boli izgubljena prihodnost moje punčke. Če bi bilo vse prav, bi prihodnje leto praznovali skupaj, tako pa bo to le še eden izmed “tistih” dni, ki opominjajo, da nekdo manjka, vedno, do konca življenja.

Vse najboljše tvojemu sinku želim. Veliko brezskrbne otroške radosti in zdravja.

In ja vem, nad praznovanje se priplazi senca žalosti in bolečina v srcu udari z vso močjo. Ker nekaj manjka… in vedno bo.

In vendar, ne najdem primernih besed, ker je tako tudi pri nas. Vseeno pa ti želim povedati, da si človek z velikim in zlatim srcem.

Močan objem pošiljam vsem.

Hvala za lepe želje! Naj bodo vsaj tisti otroci ki so z nami veseli in zdravi…

Vse kar si napisala še kako drži. Hudo je. Pa saj smo na istem.

Kar se tiče zadnje misli pa lahko rečem samo da jaz mislim o tebi “ENAKO” in tako čutim že od prvega tvojega posta na tej temi. Pa še tako zelo me spominjaš na nekoga…ki mi je pomenil vse na svetu…

objemček tudi vsem vam.

Miška moja…

Kadar ne morem zaspati zaprem oči in si te prikličem v misli, vidim te kako spiš, pobožam te, ti zapojem uspavanko, preštejem prstke… kako majhna si, drobna, moja punčka, pomeniš pa mi ves svet.

Pa vendar bi te rada izpustila iz te žalosti, poskusila izgubiti bolečino – NE SPOMINE…Morda mi bo to celo uspelo…v mislih sem te že izpustila, v srcu pa boš ostala…za vedno.
Vedno boš ne glede na prihodnost moja prva hčerka in tvojemu bratcu bom ponosno pripovedovala o tebi….pogrešam te.

Mami

*****************************************
Neliki za 3 angelske mesece

Življenje je krog, vse se strne. Um išče, srce najde..v sanjah, mislih, drobnih stvareh, tistih nekaj neprecenljivih spominih. In ko se stemni, zmorem ugledati zvezde, najsvetlejša med njimi si ti, angel mali.
Ni kaj dodati, solza pove več, kot zmore beseda.

**********************
Mala moja, pogrešam te…ob bližajočem datumu tvojega PDP mi je neskončno neskončno hudo.

Mali deklici Neli v spomin

****
V snegu, ki je zapadel nocoj,
so rahle stopinje.
*
Kot da spomin je šel rahlo prek snega,
bežen spomin.
*
Kot da je nežna slutnja bila,
tihih daljin.
*
Kot da je žalost srca,
tiho blodila tod.
****

Danes in jutri sta tvoja posebna spominska dneva mala Neli.

Spančkaj sladko, naše lepe misli te spremljajo.

Mamici, očiju in bratcu pošiljam topel objem.

N* ikoli pozabljena, vedno z nami.
E*na drobna zvezdica, ki sije le nam.
L*epa, svetla….za vedno naša!
I*n tako zelo ljubljena, pogrešana, nenadomestljiva!

*******************************************
Naši punčki Neli ob PDP (9.2.) in 4. angelskem mesecu (10.2.)…neskončno te pogrešamo!!!!

Mami, ati in bratec

Miška mala…tvoj dedek danes praznuje 57 let, kmalu bo tudi šest let odkar ga več ni z nami. Upam, da mu pomagaš pihati svečke na angelski tortici skupaj s svojo prababico in pradedkom.
Ker vas vse zelo zelo pogrešam vam moram poslati še virtualne objemčke in poljubčke tja čez mavrico… miselne in srčne vam vsem tako pošiljam vsak dan…pogrešam vas in hudo mi je.

*****************************************
v mislih pri hčerkici, očetu, babici in dedku

Pride večer, ko moram nekaj napisati da si olajšam dušo…………. mala moja, pogrešam te!!
***********************************************************************************************************

When I have no one to turn to,
and I am feeling kind of low,
when there is no one to talk to
and nowhere I want to go.

I search deep within myself
it`s the love inside my heart
that lets me know my Angel is near
even though we are miles apart.

A smile then appears upon my face
and the sun begins to shine.
I hear a voice, so soft and sweet
saying, ‘everything will be just fine’.
It may seem that I am alone
but I am never by myself at all,
whenever I need my Angel near
all I have to do is call.

An Angel’s love is always true,
on that I can depend.
They will always stand behind me
And will always be my friend.

Through darkest hours and brightest days
Our Angel’s see us through
They smile when we are happy, and cry when we are blue….
************************************************************************
Thanks for being my Angel precious baby girl (Neli),
I will be there for you until the end….

(Z mislimi pri vseh malih nedolžnih angelčkih, ki so prehitro odšli iz našega življenja….)

Za vse tiste, ki so nas zapustili prezgodaj….
če pogledamo v nebo, si govorimo, da bodo bedeli nad nami. Pogosto mislimo na njih, zjutraj in zvečer ko opazujemo zvezde. Na njih nas spominjajo datumi, pesmi, kraji, vonji … V spomin na tiste, ki so nas zapustili in jih neizmerno pogrešamo….R.I.P. 🙁

****************************************
(Š….. v spomin, danes 6 let )

Naša mala miška…zelo nam manjkaš in neizmerno te pogrešamo – čisto vsak dan! Čas pa neusmiljeno teče…
Rada te imam!!

“In my heart you live on,
always there never gone”….

***********************************************
Neli – pet angelskih mesecev 🙁

[img]http://www.freewebs.com/haileykaybishop/Comments/Rest%20in%20the%20clouds.jpg[/img]

***************************************
Moji miški na materinski dan….zelo te pogrešam!!

[img]http://media-cache-ec2.pinterest.com/192x/0c/a8/1a/0ca81ab54225f88316167bd51d5808a8.jpg[/img]

Binkoštnice so cvetlice,
ki cveto deviškobele.

V skritih senčnatih logeh,
a diše opojno sladko,
po pomladnih sončnih dneh.

V tvojem logu – binkoštnice,
v drugih – šmarnice, solzice.

(Tone Kuntner)

Angelček naš…. neizmerno te pogrešam in manjkaš nam prav vsak dan. Upam da veš, kako zelo zelo te imamo radi.

[img]http://gifs.gifmania.co.il/Animated-Gifs-Love/Animations-Hearts/Images-Heart-Icons/little-heart.gif[/img] ***************************************************************************************

Neli – 6. angelskih mesecev…..

Sončen pomladni dan, namesto na sprehod z vozičkom hodim proti Parku zvončkov prižgat svečke in pozdravit male dušice….polna glava praznega, pogled na hribček in tablico na zidu pa kot nekaj neresničnega…in že tisočkrat zastavljeno vprašanje…z a k a j?!?!

[img]http://1.bp.blogspot.com/-kL3NoGXfFy0/UCn9QSS23ZI/AAAAAAAAADY/xVEuSWPdtXo/s1600/tears.gif[/img]

Neliki….ker jo močno pogrešam!

Pikica zlata….
zelo te pogrešamo,
manjkaš nam….

[img]http://3.bp.blogspot.com/-6Stm4m1kkyQ/UQ-xHksUSMI/AAAAAAAAAuQ/Sn4f0IVHQ28/s1600/valentin.gif[/img]

…naj ti bo lepo, kjerkoli že si….

V mislih in s srcem pri Neli************poljubčke za 7. angelskih mesecev od tvoje mami, atija in bratca. [img]http://i125.photobucket.com/albums/p68/alongway99/Butterfly%20Flower%20Animations/Butterfly%20Animations/ButterfliesBlueFlyWhite.gif[/img]

New Report

Close