Najdi forum

Lep pozdrav,
dal sem naslov nejevolja, ampak ni samo to. Star sem 30 let, kar nekaj mesecev brez službe. Partnerko sem imel nazadnje pred dobrim letom in pol. Od kar sem se z njo razšel, nisem našel druge, čeprav si to želim. Prejšnjo sem prebolel. Sva se razšla sporazumno. Preveč različna sva si bla.
Kar mi dela zdaj težavo je moja nejevolja, ki se sedaj vleče ene 3 tedne. Občasno pobesnim, ker sem nezadovoljen. Naživce mi grejo ljudje, ki so pretirano prijazni in ki se vtikajo vame. Energije nimam kot prej. Sem precej kritičen do sebe in drugih. Kar me vrže iz tira je to, da se ne znam več obvladat. Svoje jeze in nejevolje.
S športom se ukvarjam nekaj tedensko. Živim sam. Kaj mislite, se bo vse umirilo, ko si bom uredil življenje?

Če ste brez dela, partnerke in se povrhu v vašo situacijo vtikajo tudi drugi, res na morete biti dobre volje.Ko boste urediliprva dva dejavnika, boste tiliko čvrsti, da bo tretji postal brezpredmeten.Začnite dorej iskati delo,zanimanje za brezposelne tudi pri lepšem spolu ni posebno veliko.

New Report

Close