Najdi forum

Spoštovani,

sem medicinska sestra in nudim strokovno varstvo otrok ali pomoč na domu za ostarele, starejše ljudi,, ki potrebujejo vsakodnevno nego na domu. Po želji poskrbim tudi za primerno hrano pacientovemu stanju ali otrokovim potrebam. Znam dobro in zdravo kuhati. Otroke imam zelo rada in spoštujem njihove individualne potrebe, saj vem, da je vsak otrok poglavje zase in ga je treba sprejeti takega kot je.

Svoje znanje in pomoč nudim v Kopru in njegovi bližnji okolici.

Sem ženska z dvema odraslima otrokoma, 3 leta pred penzijo, ko sem zaradi nesrečnih okoliščin (smrt delodajalca) izgubila službo.Zato zdaj iščem novo.

Prosim, če vas moje storitve zanimajo, ne odlašajte in me pokličite na tel: 040 127 811
Moje ime je Željka.

Bodite dobro.

Nudim pomoč na domu in pri dejavnostih, ki jih iz takšnih ali drugačnih vzrokov ne utegnete ali ne morete opraviti sami.

Na območju Škofje Loke in okolice Vam z veseljem priskočim na pomoč tako, da
– za Vas opravim razna gospodinjska dela, kot so kuhanje, pomivanje posode in čiščenje stanovanja, likanje, presajanje sobnih lončnic,
– se za Vas odpravim v trgovino in Vam prinesem hrano ali ostale potrebščine;
– Vas pospremim k zdravniku;
– za Vas skočim v lekarno po potrebna zdravila;
– se za Vas odpravim v knjižnico in zamenjam knjige;
– Vam preberem kakšno knjigo;
– popazim na Vaše otroke;
Dogovorimo se lahko za več dejavnosti ali pa tudi za posamezne storitve, saj imam lastno vozilo.

Sem prijazna, marljiva, zanesljiva, vestna in z veseljem priskočim na pomoč.

Lučka, organizator socialne mreže in socialna oskrbovalka na domu, tel.: 040 507- 808
e-pošta: langerholcl @ yahoo.com

se opravičujem ,slabo se pogovarjam slovenski. nudim pomoč oziroma nega na domu, zena mi je medicinska sestra sa iskušnjom 15 let, jas pa strojni in prometni tehnik ampak se u zadnja 3 leta ukvarjam gradbeništvom. V primeru da vas zanima lahko pokličete na 070 292 746. hvala ,druzina Jovanović

strojnega tehnika doma??o moj bog, drzite se tistega kar znate Ljubisa!!!!!

Sem ženska srednjih let iz Maribora. Že sedem let negujem starejše in bolne na njihovem domu. Sem zanesljiva in ljubeča oseba. Pokličite me inz veseljem se bom odzvala 041 903-215

V kolikor vaši ostareli starši ali sorodniki potrebujejo pomoč pri osebni negi, gospodinjstvu, življenjskih aktivnostih, ohranjanju socialnih stikov, ob tem pa se zavedate tudi koliko bi jim pomenilo, da ostanejo v udobju lastnega doma – toplo vabljeni, da se obrnete na nas. Tu smo z enim samim namenom – da vašim najbližjim omogočimo lažje in kvalitetnejše bivanje na svojem domu.
Strokovno nego na domu izvajamo, glede na stanje, potrebe in želje. Pri delu nas zavezujejo visoke etične norme, ohranitev človekovega dostojanstva, prijaznost in strokovnost.

KONTAKT: 040 521 478, [email protected]; Več o nas na: http://www.neganadomu.org

Pozdravljeni!

Stara sem 20 let in izredno opravljam izobraževanje odraslih. Nisem medicinska sestra, ampak sem prijazna pridna in zanesljiva oseba. Skrbela sem za svojo babico, ki je bila nepokretna, dementna in na kisiku. Delo s starejšimi me veseli. Če vas zanima kakršnakoli pomoč na domu katerikoli dan dopoldne ali popoldne, vam z veseljem priskočim na pomoč!

gmail:[email protected] ali telefon: 040-895-988

Lea

Lepo pozdravljeni!

Določene stvari se zgodijo z nekim razlogom, tako si tudi razlagam situacijo, da sem prišla na tale forum.

Sem 25-letno dekle, po dokončani izobrazbi Srednja medicinska sestra brez zaposlitve (od začetka oktobra; prej študentka)

Trenutno se trudim s pošiljanjem prošenj, prijav in ponudb vendar neuspešno. Poleg iskanja zaposlitve izdelujem diplomsko delo za pridobitev naziva Diplomirane medicinske sestre.

Ker se zavedam, ko so naši bližnji – sorodniki potrebni naše pomoči in popolne predanosti nam marsikdaj čas ne omogoča, da bi jim nudili kar najboljše v dani situaciji. Če potrebujete zanesljivo osebo, da pomaga pomoči potrebnemu pri tistih aktivnostih, ki so zdravemu človeku samoumevne in osebo, ki ji delovne navade niso tuje. Prihajam iz Sevnice.

Če ste iz Posavja in potrebujete pomoč na domu, me kontaktirajte po elektronskem naslovu:

[email protected]

pozdravljeni sem nezaposlena in iscem zaposlitev oziroma nudim starejsim obcanom nego na domu

Iscem negovalko za moja mamo, ki je stara 85 let in trenutno okreva po mozganski kapi in splosni oslabelosti v jeseniski bolnici. Stanje se ji izboljsuje in zato bi jo radi v naslednjih 14 dneh preselili domov. Potrebovala bo popolno nego. Zivi na Jezerskem.
Ce ne bomo dobili nikogar, ki bi jo bil pripravljen negovati na Jezerskem bi jo lahko preselili k sestri v Ljubljano.

Nudim pomoč na domu osebam iz Ljubljane in okolice, starejšim in pomoči potrebnim. Po poklicu sem zdravstveni tehnik z več letnimi izkušnjami na tem področju (demenca, preveza ran, nega in podobno).

Za več informacij me lahko pokličete na 041/582-871
Lp,Gregor.

Iščemo starejšo žensko, ki bi skrbela za mamo staro 82 let, v zameno za bivanje in manjšo nagrado. Mama je dementa, vendar samostojna glede osebne higiene, prehrane in mobilnosti. Živi v hiši v Prekmurju.

Iščem pomoč na domu v Ljubljani za očeta, delno pokreten,osnovne življenske aktivnosti (umivanje, oblačenje, priprava obrokov in hranjenje, varstvo, zdravila…) na domu.
Samo resni.

041 744 315

Hvala za vaš prijazni odziv, moj problem je rešen. Lep pozdrav.
Edo Rodošek. [email protected]

NEGA IN POMOČ NA DOMU

Sem srednja medicinska sestra in ponujam strokovno, kvalitetno nego in pomoč starejšim ter osebam s posebnimi potrebami na domu. Imam registrirano osebno dopolnilno delo. Moj življenjski moto je pomoč pri zagotavljanju kakovostnega življenja v domačem okolju in omogočiti uporabnikom čim daljše bivanje v njem ter preprečevanje osamljenosti in razbremenitev svojcev.

Moje delo obsega:
– pomoč pri osebni higieni (umivanje, kopanje, hranjenje, oblačenje, gibanje, obračanje, merjenje krvnega tlaka in sladkorja, preveza rane, postiljanje, vzdrževanje ortopedskih pripomočkov),
– gospodinjska opravila (nakup hrane, prinašanje pripravljenega obroka, priprava manjšega obroka, pomivanje posode, nabava zdravil, osnovno čiščenje bivalnih prostorov),
– ohranjanje socialnih stikov z okoljem (pomoč pri vzpostavljanju socialne mreže z okoljem, s sorodniki, spremstva pri obveznostih, igranje družabnih iger, branje, pogovori, ustvarjanje, sprehodi).

Za obliko in ceno pomoči se bomo dogovorili glede na vaše želje, potrebe in zdravstveno stanje. Pomoč je lahko vsakodnevna ali občasna, delam v Ljubljani in bližnji okolici.

KONTAKT:
tel. 031 240 590
e-mail: [email protected]

Žarek sreče, nega in pomoč na domu
Helena Estabraghi, sr.med.sestra

Pozdravljeni !! sem tamara in prihajam iz mb. Že 3 leta na žalost ne najdem nobene zaposlitve po poklicu sem bolničarka. ČE dkdo ve za koga ki potrebuje pomoč na domu starejših oseb v mb ali okolica mb naj mi prosim javi saj nujno potrebujem službo.Ali pa seveda kakršnokoli delo v domovih ali v bolnici mb in okolica . Za vse informacije mi prosim javite na e-mail [email protected]

NUUUJNO

Pozdravljeni, potrebujemo pomoč na domu 24 ur na dan, ali vsaj ponoči od 20h dalje. Gre za takorekoč nepokretnega gospoda. Lokacija Ljubljana (Črnuče)

Informacije na telefonski št. 041 241 777 Jelka

ali na [email protected]

Pozdravljeni!

V kolikor je zdravstveno stanje tako resno in ne morete zagotoviti oskrbe preko profesionalnih služb bodite kljub vsemu previdni pri iskanju pomoči. Najboljši nasvet je naj bo negovalec usposobljen za takšno delo in tudi vesten in odgovoren

Pozdravljeni, tudi mi iščemo negovalca/-ko za pomoč starejši osebi na domu, večkrat dnevno, predvsem pri osebni higieni, čiščenju vrečke pri stomi, hranjenju. Gospod je še dokaj nepokreten.

Več informacije prek ZS in na tel. 041 925 809. Hvala!

Spoštovani!

Glede na resno stanje vašega svojca vam svetujem, da se za oskrbo dogovarjate s kompetentnim osebjem, kar pomeni z osebo, ki ima določeno mero izkušenj in zadosto izobrazbo za izvajanje zdravstvene nege. Do takšnega osebja lahko dostopate na različne načine. Eno so zasebni ponudniki, ki niso subvencionirani, ali javni uslužbenci, ki storitve zagotavljajo po nižji ceni. Preberite si tudi odgovore na temo “kako iskati ponudnike pomoči”.

Pri vstopanju v kontakt z neznanci na internetu vam svetujem premišljenost.

lp

Rok Drnovšek

New Report

Close