Najdi forum

Spostovani!
Globoko socustvujem z bolnimi in jih razumem.Rada bi vam pomagala in vam dala moralno oporo.Sem prijetna in srcna oseba,komunikativna in delavna.Lahko me kontaktirate na tel. 030/673-882 (v Ljubljani)

SPOŠTOVANI!

NAŠ TIM NUDI POMOČ IN NEGO NA DOMU. SVOJE DELO OPRAVLJAMO STROKOVNO IN Z SMISLOM. ZA NAS JE POMEBNO DA JE NAŠ UPORABNIK ZADOVOJEN IN PREPRIČAN V NAJBOLJŠE. SEVEDA TOPLA BESEDA IN ČUT DO SOČLOVEKA NE BO MANJKALA…

NUDIMO:
NEGA
ČIŠČENJE – POSPRAVLJANJE
PLAČILO VAŠIH OBVEZNOSTI – POLOŽNICE
NABAVA IZ TRGOVINE
SPREHODI
VKLJUČEVANJE OSEBE V RAZNE SKUPINE
PRIPRAVA IN APLIKACIJA TERAPIJE – PO SHEMI
PREVOZI NA RAZNA AMBULANTNA ZDRAVLJENJA

ZA VEČ INFORMACIJ POKLIČITE: 041242829 ALI PIŠITE NA IMAIL: [email protected]

z spoštovaanjem!

Pozdravljeni

Sem maldi zdravstveni tehnik iz Kranja z izkušnjami, kateremu delo nikoli ni odveč.
Ponujam vam pomoč pri lažjih gospodinjskih opravilih, zdravstveni negi in vsakodnevnih domačih opravilih.

Pri delu uporabljam empatijo in sem zelo natančen.

Kontakt: [email protected]

LP

Rada bi samo povedala iz naših lastnih izkušenj.Za našo nepokretno mamo smo dobili bolničarko Matejo ,ki p deluje izkjučno samo na področju Celja in okolice.Je zelo strokovna in profesionalna na svojem področju dela ,zato jo toplo priporoča vsakemu ki ima doma takšnega bolnika kot smo ga imeli mi.Njena telefonska številka pa je 031-305.283

Jaz bi želela povedati, da če kdo potrebuje pomoč iz Maribora ali bližnje okolice sem pripravljena pomagati. Imam bogate izkušnje saj sem sedem let skrbela za mamo po možganski kapi. Zadnji dve leti je bila popolnoma nepokretna. Pripravljena sem vam pomagati, svetovati se pravi brezplačno iz lastnih izkušenj. Št.GSM 040 887 599 begin_of_the_skype_highlighting              040 887 599      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              040 887 599      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              040 887 599      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              040 887 599      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              040 887 599      end_of_the_skype_highlighting

Sem zdravstvena tehnica! Nudim pomoč na domu starejšim osebam! Imam skoraj 14 letne izkušnje pri delu s starejšimi bolniki,nepokretnimi in pomoči potrebnimi! Nudim pomoč pri osebni higieni,dajanju zdravil,prevezovanju ran,merjenju vitalnih funkcij,….tudi pri pospravljanju,likanju,čiščenju,spremstvu,nakupovanju,…..
Stara sem 34 let,z lastnim prevozom,živim pa v bližini Grosuplja!
Kontaktirate me lahko na email: [email protected] ali na mobi: 031 694 136!
Lep pozdrav!
Marija

sem 29 letna negovalka in tzn z veliko iskusnjami .če potrebujete pomoč na domu ,zdr.nego,……pomoc za dimentne ,nepokretne,…..
na področju gorenjske in ljubljane.
Za več info. sem dosegljiva na tel.št. 040/720-824 JASMINA
LP

Sem zdravstveni tehnik z izkušnjami na področju pomoči, oskrbe in nege na domu. Moje
delo obsega izvajanje in pomoč pri:
– osebni negi,
– gibanju,
– hranjenju,
– spremstvu,
– družabništvu,
– varstvu in
– nadzoru.

Pomoč, oskrbo in nego izvajam na področju Ljubljane in okolice:
– ostarelim in onemoglim osebam,
– invalidom,
– bolnim osebam,
– gibalno oviranim osebam.

Storitve in dejavnosti so lahko občasne ali redne, prilagajam se željam in potrebam
posameznika.

Moje vodilo je optimalna kvaliteta življenja varovanca zato se o vseh postopkih odločam
skupaj z njim in njegovimi bližnjimi. Po potrebi sodelujem tudi z ostalimi institucijami
(patronažno službo, socialno službo,…).

Za vse podrobnejše informacije sem vam na voljo.

Kontakt:

Rok Kosanović,
Telefon: 041 356-406
e-pošta: [email protected]

Sem zdravstveni tehnik z izkušnjami na področju pomoči, oskrbe in nege na domu. Moje
delo obsega izvajanje in pomoč pri:
– osebni negi,
– gibanju,
– hranjenju,
– spremstvu,
– družabništvu,
– varstvu in
– nadzoru.

Pomoč, oskrbo in nego izvajam na področju Ljubljane in okolice:
– ostarelim in onemoglim osebam,
– invalidom,
– bolnim osebam,
– gibalno oviranim osebam.

Storitve in dejavnosti so lahko občasne ali redne, prilagajam se željam in potrebam
posameznika.

Moje vodilo je optimalna kvaliteta življenja varovanca zato se o vseh postopkih odločam
skupaj z njim in njegovimi bližnjimi. Po potrebi sodelujem tudi z ostalimi institucijami
(patronažno službo, socialno službo,…).

Za vse podrobnejše informacije sem vam na voljo.

Kontakt:

Rok Kosanović,
Telefon: 041 356-406
[email protected]
http://www.oskrba-nega.com

Pozdravljeni
Sem zdravstveni tehnik in trenutno brez službe. Sem tudi študentka na fakulteti v Mariboru, smer zdravstvena nega. Ker študij zahteva tudi finančno sposobnost, sem pripravlnjena pomagati z nego oziroma oskrbo na domu, kdor jo potrebuje. Sem iz Velenja. Tel: 051/824-779

Sem študentka visoke šole za zdravstvo (3.letnik). Veliko sem delala že po domovih upokojencev, kjer sem bila tudi zaposlena. Če kd potrebuje pomoč in nego na domu (Tolminska) naj me kontaktira! Lep pozdrav! Nina (040 709 744)

Pozdravljeni.

Sem tehnik zdravstvene nege, brez službe, iz okolice Maribora in kot mlada mamica potrebujem dodatni zaslužek.

Izkušenj na zdravstvenem področju imam veliko, delala sem tudi v bolnišnici in domu starostnikov. Nudim vse – od osebne higiene, dajanje zdravil in injekcij,nadzora, sprehodov, do kuhanja in gospodinjskih opravil.

Če je kdo zainteresiran za varstvo svojega najbližjega na domu me naj kontaktira na 070 / 730 – 165

LP – Teja

Pozdravljeni,

Kot študentke podiplomskega študija na FDV, delamo raziskovalno nalogo in bi vas v imenu skupine prosila, če lahko izpolnite tole kratko enketo.

Hvala že vnaprej in lp.

link do ankete http://www.1ka.si/socialnidelavci

Bojana Petan

Sem diplomirana medicinska sestra in nudim strokovno nego, pomoč bolnim, ostarelim in osebam, ki si niso sami sposobni zagotoviti osnovnih življenskih aktivnosti (umivanje, oblačenje, priprava obrokov in hranjenje, varstvo…) na domu v popoldanskem času oz. po dogovuru. Ljubljana z okolico.

Za vse dodatne informacije me lahko kontaktirate na 040/353-129.

Pozdravljeni!

Nudim 24-urno oskrbo na domu, v zameno za bivanje in manjše plačilo.

Več o meni:
http://www.chistabo.com
031 77 22 72

Lep pozdrav,

Simon

Sem absolventka zdravstvene nege. Imam izkušnje s pomočjo na domu.Za dodatne inf. pokličite na 040-663-828

Lep pozdrav. Sem diplomirani zdravstvenik in nudim pomoč na domu starejšim in ostalim, ki potrebujejo pomoč. Manjša gospodinjska opravila, spremljanje k zdravniku, urejanje bolniške dokumentacije, spremstvo v trgovino predvsem pa je moje področje zdravstvena nega. Maribor z okolico in Murska Sobota z okolico. Kontakt: [email protected] ali 041 892 803. Cena ure pomoči je po dogovoru.

LP

Pozdravljeni. Imam slabo pokretno mamo, ki živi v centru Maribora v večstanovanjski hiši brez dvigala. Zelo bi potrebovala pedikerko, ki bi ji vsake toliko uredila nohte na nogah. Prosim za nasvet. Hvala. Saša

Medicinska sestra, nudim nego na domu. V Kopru in okolici.

Kontakt: Željka 040 127 811

sem srednja medicinska sestra in nudim pomoč na domu v Ljubljani in njeni okolici

kontakt: 040399884

New Report

Close