Najdi forum

ne zdržim več

Glej, glej, koliko zlobe in žalitev, zavitih v hinavski celofan, premorejo empatični dobrotniki.

Meni se ne zdite nič manj zlobni od nje, ampak ste zraven samo še toliko hinavski, da še sami sebi lažete.


[sarkazem on]
Popolnoma tipična slovenka postajaš, kaj se sekiraš. Slovenci smo najbolj veseli, ko sosedu krava crkne. Si ena od mnogih in po svojih najboljših močeh prispevaš k napredku naše mlade državice.
[sarkazem off]

Lahko pa se spremeniš, če hočeš.
Stvar tvoje odločitve.

Veliko sreče ti želim, avtorica.

Svojih slabosti se zavedaš, a si prelena, da bi kaj naredila in pri sebi začela spreminjat na bolje. Ne skrbi… Narava bo poskrbela za lekcije, ki jih potrebuješ za svojo osebnostno rast. Bodo pa temeljite in učinkovite, najverjetneje tudi precej težke. Vsak dobi to, kar rabi.

Si slučajno srečno samska ?
[/quote]

Haha, Robi je odkril vaš problem…

Kaj ima to veze? Pri sestri, ki ni samska, vidim podobno. Samo njena familija in njen mož so nekaj vredni, vsi ostali smo nič…..prav rada ponižuje vse okoli in se nekaj ven meče, češ poglej moje froce, moža, kaj imamo…….že večkrat sem se zalotila, da bi ji prav rada speljala moža, pa ne zato ker bi mi bil všeč, pač pa, da ji dokažem kaka zagovedana budala je.
[/quote]

Ampak avtorica te razumem. Meni tudi grejo na živce ljudje, ki se stalno hvalijo in se dajejo v ospredje kako so oni oh in sploh pomembni, za ostale ljudi jim pa dol visi. Polni so samohvale in samopromocije, včasih se hvalijo in promovirajo čisto navadne in običajne stvari, ki niso nič posebnega, kaj šele za hvaljenje ali samopromocijo. Kaj češ, bolniki pač.


Postajaš normalna slovenka!

Kaj naj vam rečem, a je kaj drugače če mislite tako kot jaz, samo tega na glas ne poveste? Ste zato boljši? Privoščite mi, da bi skozi trpljenje spoznala, kaj je prav in kaj ne, a to pa ni zloba? Hinavci in hinavke ste tako kot večina. Zakaj bi mi moralo biti mar za koga, ker se to spodobi? A vi ste se spravili name kot hijene, in vi bi naj bili boljši? Gabite se mi vsi zahrbtni čistuni in vi vzgajate, pa saj sami niste bili vzgojeni! Da vas kaj konkretnega zadane, že žrete AD in pomirjevala ali pa se nalokate. Bolniki ste vi ne jaz, svoje dobrohotne nasvete o zdravljenju psihe raje sami upoštevajte. In uživam ko se takim zalomi, res in potem stok in javk, kako jih je življenje kaznovalo in kaj so komu hudega kao storili…… Bolniki.
Kaj mislite kakšni bodo vaši deca, še slabši kot vi, ampak vi si tega nikoli ne boste priznali. Lepo življenje v celofanu in rožicah, jaz se tega ne grem.

Večina jih misli tako, kot si napisala sama, le da nimajo poguma priznati tega drugim, kaj šele sebi. Verjemi, ljudem se v glavnem še za domače ljudi, ki jih imajo okoli sebe, grdo povedano je..e, ne pa da bi se ukvarjali še z empatijo do ostalih. Preizkušeno na lastni koži. Ne sramuj se svojih čustev, je pa tudi prav, da ne delaš načrtno škode drugim oziroma jih pustiš na miru. Tiste, ki te imajo res radi, ponavadi so to naši bližnji, izkazuj naklonjenost in bodi hvaležna, da jih imaš, za ostale pa te nima kaj brigati, ker verjemi, tudi druge se v resnici sploh ne sekirajo zate, le s floskulami opletajo, kako jim je mar za vse in vsakogar. Japajade.

Večina jih misli tako, kot si napisala sama, le da nimajo poguma priznati tega drugim, kaj šele sebi. Verjemi, ljudem se v glavnem še za domače ljudi, ki jih imajo okoli sebe, grdo povedano je..e, ne pa da bi se ukvarjali še z empatijo do ostalih. Preizkušeno na lastni koži. Ne sramuj se svojih čustev, je pa tudi prav, da ne delaš načrtno škode drugim oziroma jih pustiš na miru. Tiste, ki te imajo res radi, ponavadi so to naši bližnji, izkazuj naklonjenost in bodi hvaležna, da jih imaš, za ostale pa te nima kaj brigati, ker verjemi, tudi druge se v resnici sploh ne sekirajo zate, le s floskulami opletajo, kako jim je mar za vse in vsakogar. Japajade.
[/quote]

Gantz je zelo dobra serija, ki prikazuje stanje človeštva, kot ga ti opazuješ.

Večina jih misli tako, kot si napisala sama, le da nimajo poguma priznati tega drugim, kaj šele sebi. Verjemi, ljudem se v glavnem še za domače ljudi, ki jih imajo okoli sebe, grdo povedano je..e, ne pa da bi se ukvarjali še z empatijo do ostalih. Preizkušeno na lastni koži. Ne sramuj se svojih čustev, je pa tudi prav, da ne delaš načrtno škode drugim oziroma jih pustiš na miru. Tiste, ki te imajo res radi, ponavadi so to naši bližnji, izkazuj naklonjenost in bodi hvaležna, da jih imaš, za ostale pa te nima kaj brigati, ker verjemi, tudi druge se v resnici sploh ne sekirajo zate, le s floskulami opletajo, kako jim je mar za vse in vsakogar. Japajade.
[/quote]
Ne sodi drugih po sebi.
Tvoj zapis je samo lažno opravičevanje tvoje lastne zlobe (in avtoričine) z blatenjem drugih. samo,da se tebi ni treba spremeniti in da si sama sebi lažno dviguješ lastno samopodobo.

Zadnje čase opažam, da ne prenašam več ljudi okoli sebe. V službi groza, sploh ko se pomenkujejo o kakih vsakdanjih stvareh, postanem živčna in moram vstran. Ko vidim ljudi na cesti, ki so videti zadovoljni, me kar stiska v želodcu, to morje in kazanje kako uživajo na dopustih me nervira do te mere, da družbenih omrežij ne čekiram več……..in kar je najhujše, uživam, če je kdo doživel kaj slabega ali celo tragičnega, privoščim jim. Kaj hudiča se dogaja z menoj na pragu 40. Postajam oseba, ki sem jih v času svojih veselih let prezirala.

Še enkrat preber za sabo.

New Report

Close