Najdi forum

ne zdržim več

Ce ne zdrzis vec, se spremenis.
Tebi ocitno se ni hudega.

Mi je pa tvoj nacin razmisljanja in cutenja grozen. Depresivo, melanholicno in bedno zivljenje.


nekdo, ki sovraži otroke.
ženska, ki je pri 40 brez otrok in si jih želi – ne bo tako z gnevom napadala mame, ki imajo otroke in se trudijo zanje, jim pomagajo skozi življenje.
Avtorico pa vse to moti – torej to bolj nakazuje,da ne prenese otrok in jih sovraži.
Vse bolj se mi zdi,da je tole pisal en tip, ki je tukaj gor in se pretvarja za žensko in piše raznorazne zgodbice. vsekakor je res, da ne prenese otrok, da je sovražen in privoščljiv, da ljudem zanalašč nagaja in tako potem sebi lažno dviguje lastno samopodobo, ker misli,da če bo drugega uničil, potem da on sam izgleda bolj uspešen. Pa ne – je nekdo, ki je samo obupno sovražno nastrojen, zloben , hudoben, in hinavski – ker on vsega tega ne počne odkrito, ampak hinavko, da o sebi ustvarja lažno zunanjo podobo dobrega človeka. potem se mu pa kdo približa kao dobremu, in se vampir prisesa nanj, da ga uniči in izpije.
počne pa vse to iz lastne nesreče, zlobe in nezadovoljstva, ker ni srečen, ker ga je ženska raje zamenjala z drugimi. le zakaj le. kdo pa bo imel takega negativca, zlobo, hinavca in sovražnika otrok.

zenske imamo rade ljubeče iskrene moške ob katerih se lahko počutimo varne, in ki so tudi skrbni in ljubeči očetje.
tako,da tu je odgovor zakaj njega ne maramo – pa mu še taka lepota in denar ne koristita, ker je po duši zloben, neiskren.

Ce ne zdrzis vec, se spremenis.
Tebi ocitno se ni hudega.

Mi je pa tvoj nacin razmisljanja in cutenja grozen. Depresivo, melanholicno in bedno zivljenje.
[/quote]
tako je.

Ce ne zdrzis vec, se spremenis.
Tebi ocitno se ni hudega.

Mi je pa tvoj nacin razmisljanja in cutenja grozen. Depresivo, melanholicno in bedno zivljenje.
[/quote]
Večina lažje trpi, kot pa se spremeni.
Če se hočeš spremeniti, moraš najprej vedeti kdo si in zakaj si to, kar si.

pomoje je samo ena zagrenjena sebična ženska, kot se je tudi sama opisala. zakaj je takšna pa ne vemo, morda ji lahko pomaga kak klinični psiholog.

Je ja, ena zagrenjena sebična ženska, ki jo noče noben pofuqat, zato je pa tako kot je.

Ne, ne. Ni napisal moški, ženska je. Ker samo ženska je lahko tako zelo žleht, hudobna in privoščljiva in tako zelo lahko sovraži samo ženska, ki je suha veja. Ženska, ki je zamudila vse vlake, ki ji je odbila biološka ura in se s tem ne more sprijazniti.

Mora biti res hudo biti ti. Verjemi, da sama s sabo najbolj trpiš ti sama. Drugi se imajo dobro in včasih slabo. Ti se imaš pa samo slabo. K sreči se s tvojo mizerijo od življenja ne ukvarjajo.Oni imajo življenje, prijatelje, družino. Ti nimaš nič. Niti sebe.

Zakaj si vendar ne pomagaš. Nikoli ni prepozno. Še vedno imaš lahko prijetno in osrečujoče življenje.


Večina lažje trpi, kot pa se spremeni.
Če se hočeš spremeniti, moraš najprej vedeti kdo si in zakaj si to, kar si.
[/quote]

Ja, res je, dokler ne prides do tocke ‘crkni ali zivi’! Avtorica se ni na tej tocki, torej naj trpi, ce se ji ze trpi, itak ji ni tako hudo za ne zdrzat!
Jaz bi ze zdavnaj nekaj spremenila!

Naslov res ni pravi.

Bolj pravi bi bil: rada sem žrtev ali rada trpim ali mazohistka ali rada sem zlobna ali izbrala sem zlobo namesto dobrote, ali…


to je dejstvo. Zlobna v duši in po karakterju.
Zdej se samo odloči, kaj ti paše, biti stran od ljudi, ker ti gredo na živce, ali želiš biti blizu njih,da uživaš in se naslajaš, ko se jim kaj slabega zgodi.
Taki ste nevarni izjemno, ker naslednja faza je,da boš ti začela ljudem nagajati in povzročati škodo, bolečine, zato,da se boš naslajala. Taki ste za na psihiatrije.

pazi pa da te ne doleti tudi karma. kar drugemu privoščiš sebi delaš, ali k sebi vlečeš.
[/quote]daj nehote sto kramo,sama nisem se nobenemu niš storila(niti v mislih) pa se vse slabo zorne name. .


se strinjam, da so ženske lahko najbolj žleht, ampak jaz poznam tudi enega takega moškega. Takega, ki je tako ostal sam in ja nima niti sebe. In misli,da bo z žlehtnobo in hudbijo kaj dosegel, da bi se mu kdo zato bolj približal. nasprotno, pa s tem samo še bolj odganja stran ljudi od sebe in s tem bo še sam samo bolj depresiven in nič bolj srečen.

Poznam pa eno poročeno žensko, z družino, sama v sebi pa tako nesrečna – hlini srečo… čeprav ni sama, ima moža, otroka, družino – ampak sama v sebi pa zagrenjena, tečna jezna nase in na cel svet in vsem tečnari, nagaja, je fovš…
tako,da družina ni zagotovilo za to da je človek srečen in da ima sebe in da je dober. Torej tudi babe, ki imajo družine in moža znajo biti zlobne kot sam hudič, fovš, privoščljive.
Sebe ima človek, ko sledi svojim notranjim željam. Ko sebe posluša in sledi temu kar si želi.

Vsak, ki misli, da so ženske najbolj žleht, naj si prebere nekaj moških “cvetk” tukaj na tem forumu.

daj nehote sto kramo,sama nisem se nobenemu niš storila(niti v mislih) pa se vse slabo zorne name. .
[/quote]
se človeku ne dogajajo samo zaradi karme – se dogajajo tudi zaradi okolice, zlobnih ljudi kot je avtorica npr.
Samo tisti, ki je zloben in slabo želi drugemu, pa gotovo k sebi to slabo energijo vleče in dela.

Hormonska neuravnovešenost v menopavzi?


se človeku ne dogajajo samo zaradi karme – se dogajajo tudi zaradi okolice, zlobnih ljudi kot je avtorica npr.
Samo tisti, ki je zloben in slabo želi drugemu, pa gotovo k sebi to slabo energijo vleče in dela.
[/quote]aha ti misliš ,da imam slabo energijo, ne bo držalo, 🙂

aha ti misliš ,da imam slabo energijo, ne bo držalo, 🙂
[/quote]
očitno ti ne razumeš prebranega.

Staraš se. In ljudje, tako kot psi, postanemo z leti zajedljivi, zagrenjeni in žleht. Eni bolj, drugi manj. Tako pač je. Ko smo mladi, smo manj zlobni.
[/quote]

Ko smo mladi se zlobni sam bolje zadržujejo in fejkajo, v osnovi so enako zlobni kot na starost.
Stari ljudje samo izgubijo interes in moč vzdrževat zlagano stanje dobrote in kvazi prijaznosti iz maldosti.
Podobno kot bit polulanost..

Bogi tvoj partner. Imaš psihične težave in prej ko si poiščeš pomoč bolje bo. Ne tišči gleve v pesek.

Od kje ti ideja, da ima ona partnerja?!

Če bi ga imela, in če bi se imela rada, potem ne bi nič od tega napisala. Tako pa je zagrenjena, nesrečna, osamljena žleht ženska, ki hrepeni po ljubezni. Ne ve pa, da kar daš, to dobiš. In če ona od sebe daje šit, je samo šita deležna.

Avtorica, če je vse to res, kar pišeš in ni provokacija – potem res nimam besed. Pišeš, da ljudem privoščiš nesrečo – ej to je pa signal, da je s teboj nekaj hudo narobe!
Domnevam, da si sama, zagrenjena, tečna in obenem nevoščljiva tistim, ki jim gre sorazmerno dobro. Se motim? Poišči vzrok, ki je v tebi, kaj te pravzaprav tako žre.
Poišči si strokovno pomoč. Poskušaj ljudem pomagati, predvsem tistim, ki so v stiski, boš videla, da te bo to osrečilo. Negativne misli preusmeri v kaj dobrega. Nevoščljivost in škodoželjnost resnično ne vodita nikamor, oziroma vodita v sovraštvo in v še hujšo nesrečo. Pomagaj si iz tega brezna, dokler je še čas!

New Report

Close