Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Kajenje ne kadim tri mesece in upam da tako ostane

ne kadim tri mesece in upam da tako ostane

Lastna hvala – kaj mi pa drugega preostane. Res se lahko pohvalim, da mi kljub vsem težavam, to je predvsem nespečnost, uspeva. Danes mineva 8 mesecev od zadnje prižgane cigarete in vem, da je pred mano samo še malo, pa bom kot nova. Aja, s kilami se bom pa ubadala, ko se pač bom. Zredila sem se kar za 8 kg, kljub vsemu športanju. Pa ti Catena? Pa ti Srakica?

Pozdravljeni,

kako smo??? No pišem sam da se pohvalim, da je že skoraj osem mesecev odkar ne kadim in občutki so fenomenalni..

Punce nič ne pišete kako kaj dogaja Zali , Srakica…..

Meni je super, vsake tolko se pojavi majhna žeelja po kajenju še posebej ko sem pod stresom, sam jo hitro rešim raje gerem teč , v hribe , na sprehod,kot da bi še enkrat dala ta dimnik v usta….

Uživajte ……pa srečno;)))))

Hojla !!!

Tudi jaz še kar vztrajam brez cigarete! Vidim, da smo se na tem forumu zbrale same “trme” in prav zato zmagujemo. Edino kile – ja to je pa problem za sebe … moram reči, da sem od začetka “cigaretne” abstinence malo bolj “papcala” – potem pa sem se začela kontrolirati, a mi kljub kontroli ni uspelo. Pridobila sem okroglih 10 kg. Že poleti sem se začela intenzivno ukvarjati s športom ampak to zgleda takole: 1 teden izgubiš eno kilo, potem pa naslednji teden pridobiš eno. Ne vem … včasih malo z zavistjo pogledam okrog sebe in seveda sedaj vidim same vitke ljudi okrog sebe. Madona – enkrat mi bo menda uspelo priti nazaj na mojo normalno težo.
No pa da ne bom samo stokala – moram se tudi pohvaliti in sicer z mojimi financami. Moram reči, da so se kar lepo popravile. Upam da tudi moje zdravje. Živci so se sigurno umirili. Najbolj krasno pa je sedaj, ko je zunaj že hladno, okrog vogalov brije veter – jaz pa grem s kolegico na kavo. Ni mi več treba sedeti zunaj in šklepetati z zobmi od mraza. Ja kar nekaj prednosti je…. Ko bomo v družbi zopet razpravljali o temi KAJENJE – bom veliko lažje nastopila s čisto vsakdanjimi argumenti proti tobaku. No ja – bom nehala “bluziti ” – tak komentar dobim doma – ha-ha-ha! Lep pozdrav vsem!

Ojla, vsak čas bo minilo devet mesecev od zadnje prižgane cigarete. Tudi jaz se počutim odlično. Eni čudni občutki se redko vračajo, želje po cigaretih nimam prav nobene, me pa še vedno muči nespečnost. Pa si rečem, če je minilo vse, bo tudi ta presneta nespečnost. Aja, pa kile, kile, po novem letu se spopadem z njimi. Kar enih 8 je novih!!!

Čestitam Ca Tena in upam, da Srakica ni obupala.

Drage zmagovalke, zmagovalci in vsi tisti, ki se trudite to postati, želim vam miren božič, v letu 2014 pa vse naj naj. Zmagali smo!

Pa je 11 mesecev za mano. Krasno!!! Catena, Srakica, kako sta?

ojla,

še smo tle in še vztrajamo. Super je in vem da bo še boljše. Tudi če bi pokadila cigaret si nebi dovolila nikoli več da sem odvisnice, ker je to ena hujših zasvojenosti. Prav smilijo se mi ljudje ki nemorejo nehat kadit.

Z veliko volje in samokontrole je veliko stvari možnih in tudi ta je možna,veliko nas je takih ki nam je uspelo……..

Vse je v glavi ali boš ali ne boš vsak je sam svoj gospodar.

Jaz sem že 11 mesecev in 3 dni hihihihihhihihihihhihi:::)))))

Lp,

pa veliko sreče vsem

Tudi jaz sem že 2 in pol meseca “čista” 🙂

Ojla, pa smo zmagali, a ne, Za mano je že eno leto in 19 dni!!!

Čestitam iz vsega srca!!! Uspehi vseh vas, ki vztrajate so pomembna pomoč in opora vsem, ki so še na poti. Za vse te pa skupaj navijamo in lahko rečemo: DA SE!

dr. Tomaž Čakš, dr.med.

Prav lep pozdrav in lep dan želim dr. Tomaž Čakš , dr. med.

Ojla,

kako smo, a še vztrajamo???

Ja jaz vztrajam že eno leto in dva meseca skoraj kako sladka je ta zmaga. Nikoli več si ne bom dovolila, da bom odvisnica cigaretov tako lepo je brez njih. Ves trud je sedaj poplačan in ni ga lepšega.,. juhhhhhhuuuuuuuu ZMAGA:

lp,

zali , srakica????

Ojla, evo mene, še vedno (in za vedno) bivša kadilka, minilo je 15 mesecev.

Kaj naj rečem, super smo!!!

Jutri pa na zaslužen dopust – vsem želim prijetno poletje!!!

Ojla, bivše kadilke – Ca tena, Srakica in ostali? Še vztrajamo?

New Report

Close