Najdi forum

Naj navedem tudi jaz primer mojega bratranca. Spoznal je dekle, ki je bila slovenka a je živela v Švici. Romantična ljubezen, ki je trajala par let, končala se je s poroko. A glej ga zlomka. Nastopile so težave- ona gor, on tu. On ni mogel k njej (viza), ona ni hotela nazaj. Zakon je trajal le leto dni.
Tvoj sin se mi smili, ker je tako razdvojen. Odloči pa naj se tako kot mu veli srce – tudi mi smo se tako ne.

Menim, da če bi bila ljubezen s slovenko tista taprava, se sine gotovo ne bi zatreskal v drugo deklico. Morda pa se je slovenke že naveličal? Sama bi mu svetovala, da naj zaenkrat nič ne ukrepa, da naj kontaktira z obema in čas bo prinesel odgovor na vprašanje, kako naj se odloči. Kar se oddaljenosti tiče pa je moje mnenje, da ljubezen ne pozna meja, sploh pa dandanes. Morda pa se tudi motim.
Pozdravček.

Hvala vsem za nasvete. Ob primerni priliki mu jih bom prenesla, če bo le fant za to.

LP,Kaja

kaja!

potem pa povej kako se je svtar odvila in porocaj kako gre, sicer bo verjetno trajalo do razpleta kar nekaj casa.. Lepo, da si mama, s katero se da take stvari pogovarjat in lepo tudi, da mu ne vsiljujes kar neke resitve, za katero bi se odlocila. Aja, pa sori ce sem mal prevec firbcna.

lp

Kaja,

namesto nasveta ga opogumi, da sam najde tisto, kar hoce.

Nasvet za eno ali za drugo dekle, je razvajanje.

Tommy

Pusti ga živeti ! in ti se ne sekiraj
naj se zlufta ,ker mu bo kasneje za vsako ki jo je prepustil žal,mogoče tudi ta,ki je šla v mehiko ima tam fanta …….
Vse bo ob svojem času prišlo na svoje mesto VERJEMI
svet je ZAKOMPLICIRAN zakaj bi ga še bolje ZAKOMPLICIRALA
Čau bau

Lucija

Dovolj je strar-naj se odloči sam. Če se bo napačno, pa seveda nastopiš ti.
Zato so mame. Seveda pa smo tudi zato, da nas vedno skrbi.
Lep pozdrav. Iva.

Pri 21 se mu pa res ni treba odločat!Naj fant uživa.Mislim,da bi mu s Slovenko “zaenkrat”bolje zneslo,ker je pač tu.S Čehinjo pa naj še vedno ohrani stike,pol bo pa tako in tako videl kaj se bo iz vsega skupaj izcimilo.
Ljubezen je pač bolezen.(včasih teževe so,drugič jih ni)

Lep pozdav!

Kaja, fant je v letih, ko se mora o tem ze odlocati sam. Je ze izven pubertete in kaj vec kot tolaziti ga in mu lajsati bolecine s kaksno dobro jedjo in salo se mi ne zdi smiselno storiti. Odrasti mora v samostojnega cloveka. Nauciti se mora tako tega, da je treba vcasih zaradi ljubezni tudi koga prizadeti, da mu je treba povedati, da je konec, kot tega, da lahko to tudi drug naredi njemu. Mislim, da je se sreca, da ste v vlogi, ko se vam ni treba vmesavati. To mu tudi povejte, odlocitev naj bo popolnoma njegova. Scasoma si bo ze pridobil nekaj izkusenj in tudi zveze bodo postale bolj zrele in ne le tako za nekaj mesecev, potem pa dalec od oci – dalec od srca…

Pozdravljeni vsi,

prebrala sem vsa vaša mnenja in predloge. Kot sem že rekla, se nisem vtikala v sinovo zadevo, hotela sem samo slišati vaša mnenja. Vem, da nimam te pravice, da ga v karkoli prepričujem in tega tudi ne počnem. Fant je svoja osebnost in poseganje v njegovo ljubezensko življenje se mi zdi popolnoma napačno. Tako sem ga pustila čisto pri miru, od najinega pogovora sva se pravzaprav videla samo 2x po 5 minut, saj sva se doma vedno križala. Včeraj pa je bil doma le malo več časa in mi je sam povedal, da se je odločil za Čehinjo. Moram priznat, da je ta njegova odločitev kar pričakovana, saj sem videla, da se je v punco res zaljubil. Rekel mi je, da če je Slovenko prevaral, pač tudi ne more biti več z njo. V soboto pride iz Mehike in ne ve še, kako ji bo povedal. Na vsak način pa bi z njo rad razčistil čim prej. Zanima me edino to ali bosta še naprej lahko takšna dobra prijatelja kot sta bila v času (skoraj sedem let) preden sta začela svojo zvezo .

Hvala vsem za mnenja, Kaja

Ja, bogo bogi fantek, čustveno razdvojen! Kaj ko bi raje pomagala njegovi punci, ki bo totalno na psu, ko bo zvedela za njegovo prevaro?!
Groza…najslabše od vsega so matere, preveč navezane na svoje sinčke! Pa brez zamere!

Kje je tu kaka prevelika navezanost?
Jaz pa mislim, da se je pošteno odločil – povedal bo za prevaro in za svoja čustva; mogoče je pa tudi ona v kaki podobni dilemi in bosta še vedno lahko ostala prijatelja. Saj nobenega odnosa ne moremo jemati kot nekaj zacementiranega.

s slovenko ima prihodnost, s čehinjo ne. me pa zanima, kaj si bo o tej nerazdružljivosti mislila njegova punca. in tudi, če se je njej zgodilo kaj podobnega v mehiki..
jaz na njegovem mestu ne bi kompliciral in ostal s svojo punco. ampak to sem jaz. če kot pravi, želi svobodo, se pa itak ne splača imeti kakršnekoli zveze.. vpraša naj se, kaj bo v njegovi svobodi takega, kar zdaj ne more imeti? če je čustven tip, mu bo zveza bolj ustrezala kot bluzenje in površinski odnosi z različnim puncam. je pa težko, ker je pritisk na mlade da zamujajo življenje, če so hitro v zvezi (kar je bedarija po mojem mnenju).

madonca, kakšno moralo imajo babnice, ko gre za njihove sinčke. Če se jim mož skurba, jih skoraj pobere, če se kurba njihovo sončece, pa veselo štango držijo in zraven modrujejo.

New Report

Close