Najdi forum

Našla sem enega, ki ima več denarja

To pa ni res. Mislim, da smo z moškimi kar izenačene.

Ko berem tole zgodbo, lahko rečem le, da tej bejbi pa vsaj nepoštenosti ne morem očitat. Kakšna druga bi rekla, da ni bil dovolj pozoren do nje, jo je zanemarjal, postavljal prijatelje na prvo mesto ali pa, da je bil slab v postelji ipd.

Ali pa ji je skoz naprej metal tisti denar, ki zapravlja zanjo! Mogoče mu je zato v jezi rekla, da je našla takega “z več denarja”. Vedno moraš slišati še drugo plat, da lahko obsojaš. Po drugi strani, če loviš ženske na denar, ujameš samo “kešpičke”, tako da, ne se čudit!

In si ostala sama. In te veseli da ustvarjaš več kot trošiš.
Hja, sliši kot da sploh nimaš nobenih problemov.
Še tistega enega, če bi ga imela, bi rešila s predporočno… :)))

In si ostala sama. In te veseli da ustvarjaš več kot trošiš.
Hja, sliši kot da sploh nimaš nobenih problemov.
Še tistega enega, če bi ga imela, bi rešila s predporočno… :)))[/quote]

Ja,točno tako kot praviš:))))))
Še tistega enega,če bi ga imela,bi se rešila s predporočno…:)

Nekatere punce takšne pač so in vedno bodo:
http://www.viva.si/clanek.asp?IDm=-1&ID=483

… tako kot so nekateri moški faloti … So bili in bodo.

o poročnih pogodbah,…v sloveniji itak niso veljavne, tako da tudi če jo sklenete gre vse kar je z delom pridobljenega v zakonu 50-50 oz tudi če dva živita v skupnem gospodinjstvu vsaj 2 leti…

denar je sveta vladar…. žal!!

Ampak sama sem mnenja, da mora biti v vsaki zvezi najprej prisotna kemija šele nato nato ostalo. in na koncu je denar, ki seveda je potreben za preživetje, ni pa to pogoj pri iskanju partnerja.

MEG

To vem,ampak jaz bi že pred poroko napisala in overovila z najinimi podpisi,kaj je kdo v partnerstvo pod skupno streho prinesel.Kar sva ustvarjala skupaj je fer,da se deli na pol.
Jaz samo sovražim letanje po uradih,brskanje za papirji,pričami,itd…:),da bi dokazovala,kaj je bilo moje že prej…

če že v štartu tako razmišljaš … potem bi jaz bežala pred tabo. to je moje. to je tvoje. kam te lahko to pripelje?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vsekakor ne v zakon.

kje so čustva, kje je ljubezen?
A si v zvezi zaradi materialnih dobrin in ne zaradi ljubezni: kjer je ljubezen je vse, zapomni si to- ampak mora biti pa prava in ne preračunjiva.

To je moje mnenje, pa brez zamere.

mary

Strinjam se z Klaro in z ostalimi.

Če sta dva poštena in odprta do drugega, potem predporočne pogodbe ne potrebujeta. Zato, ker do ločitve ne bi prišlo. Če pa bi prišlo, potem bi si premoženje pošteno delila. Če je nekdo več prinesel naj več odnese. Oba bi bila za to.

Ker pa ljudje nismo popolni in pošteni (samo malo nas je takih), pa so take pogodbe sprejemljive. Če človek ni pošten, potem je pomanjkanje poštenosti treba nadomestiti s pogodbami.

Predporočne pogodbe torej niso negativne, če jih gledaš iz te perspektive. Pogodba je samo “nadomestek” tega, kar manjka pri človeku – poštenosti oz. pravičnosti.

Vse je v pristopu. Če sta oba odprta in se odkrito pogovorita, potem tudi podpis pogodbe ne bi bil problem.

No,čisti računi,dobri prijatelji…gre samo za fer igro.

Mary,ponujaš samo dve opciji:ljubezen ali materialne dobrine…

Pa…jaz sem pisala o tem,da imam ob vstopu v zvezo , jaz,npr. več materialnih dobrin kot moj partner in da bi jaz želela,da partner podpiše,kaj sem prinesla v zvezo.A sem zato v zvezi iz materialnih koristi…ali zato,ker nekaj čutim do njega:))))))))))

Nč zamere:))))))))

Kolk sem ti hvaležna,ker si povedal na tako preprost način:))))))
In to je to:če se že v štartu nisva zmožna odprto,odkrito pogovoriti…a sva sploh za skupaj?

Zato dragi dedci, ne plačujte dopustov, daril in nagrad, pa če vas ima rada…ne bo nikamor šla;)

Vsak si dobi takega(tako) ki si jo “zasluži”;)

Ne eno ne drugo. Samo v nečem, kar ti imenuješ zveza.

Verjetno res ne. Dobra misel.

Nič novega v današnjem času.

New Report

Close