Najdi forum

Našla sem enega, ki ima več denarja

Nekatere ženske ali bejbe iščejo zelo bogatega in starega strica,lahko je tudi grd,kot smrtni greh.

Oni lepo,dolgonogo papigo,ki ima bolj malov glavi.Oba nekaj pričakujeta od nasprotne strani in to tudi dobita.Tisto jamranje kasneje je logična posledica,ker potem iščeta tisto,česar si dejansko ne moreta dati.To je pa ljubezen,ki sta jo že na začetku postavila v kot,kot staro obrabljeno metlo.


dandanšnji je vse mogoče, tudi to, ni pa verjetno, vsaj zase lahko to mirne duše rečem.

ja sej, to je to. Če je en partner star 50, drug pa 25, je jasno da gre z biznis.
Edin problem je takrat, ko v začetku pozicije niso jasne, ko nekdo blefira ali pa je drugi preveč naiven.

In če katerikoli moški misli, da bo zelenooka-blondasta-90-60-90 pri 25 njegova ljubezen do konca življenja, naj raje bere Rdečo kapico..

In vice versa: če katera 40 letnica misl, da ji bo njen 25-30 letni apolon zvest kaj več kot 10 dni na Karbih ( ki jih plača ona, seve),. naj tudi bere Rdečo kapico..ali pa Trnuljčico..

Ali prav razumem, da imaš ti kaj za navest v taki pogodbi? Nekje zgoraj si rekla da so ženske proti pogodbam… Tema je pa o moških ki so pri denarju. Sem te izgubil Kklara. 🙁

Moj bi bil skoraj popoln, če bi imel malo več eurov, Ko pa jih dava skupaj je kar za preživet, celo z malo priboljškov. Če bi napisala kakšnimi, bi se pa marsikatera mladenka namrdnila, češ, a to je priboljšek. Tako je že 29 let.

ne! ženska je dobra za umret!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

drži, drži

res je prava fatalka

:))))

Ji pač veliko pomeni denar.

Velikokrat moški očitajo ženskam, da jim je pomemben denar; jaz bi pa moškim, vsaj večini očitala, da jim je pomemben videz (velike joške, dobra rit itd.).

A so ženske res tako slabe, če si želijo od moškega finačno varnost, če malo zavijemo v celofan?

Še to. Si kje videla finančno zelo dobro stoječega moškega z grdo, neprivlačno, čudno žensko?

Princ Charles in Camilla? )))

Svet je čuden. Vse je mogoče …

Ali prav razumem, da imaš ti kaj za navest v taki pogodbi? Nekje zgoraj si rekla da so ženske proti pogodbam… Tema je pa o moških ki so pri denarju. Sem te izgubil Kklara. :([/quote]

Ok,sem pač malo zašla in navedla primer,ko bi predporočna pogodba ogrozila “zaljubljenost” mične deklice in bogatega gospoda.:)))))

Ja,danes imam kaj za navest v taki pogodbi,sicer ne po zaslugi moškega,ki bi bil pri denarju (ker sem ga pač zgrešila:)))))))),pač pa zato,ker že kar nekaj let ustvarjam več kot trošim.
Hm…

je pa res ubogi, zadela ga je na točki kjer je najbolj ranljiv. načrtno je vlagal vanjo (kar se vidi po tem, da je sposoben zračunati koliko je vložil vanjo) pol si je pa našla bolj zmožnega.
eni so res živi kalkulatorji, kar jaz občudujem. sicer dobro shajam z denarjem ampak nimam npr. evidence koliko so me stali otroci, za kolko poje moj mož ipd.niti me ne zanima. zanima me npr. račun za elektriko ipd..mogoče bi bilo zanimivo meriti življenje v evrih?

Tale je s fuzbalom zaslužil milijone:

http://portugal.worldcupblog.org/files/2008/06/nunowag.jpg

a je fant naredil kalkulacijo koliko je prišparal?

En otrok stane, od “nule” do konca uni. izobrazbe, kakor gradnja ene hiše.

Ampak zgleda pa simpatična 🙂

A zdaj ni problematično to, da ga je ona zavestno izkoristila in zapustila, problematično je to, da on ve, koliko denarja mu je pobrala? A vi, ko vam vdrejo v stanovanje in vas pokradejo, ne radite računice, za koliko vas je lopov osiromašil?

hmmm … o kaki hiši mi zdej to? hiše stanejo zeloooooo različno.

v sloveniji šolanje ne stane toliko, kot v tujini.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Takšna dekleta se ne spremenijo. Vse življenje v zveze z moškimi vstopajo z računico. Zaljubljeni moški ne opazijo vedno, da motiv ni ljubezen, ampak finančna korist.

Takšna dekleta se nikoli ne spremenijo. Vse življenje v zveze z moškimi vstopajo z računico. Zaljubljeni moški ne opazijo vedno, da motiv ni ljubezen, ampak finančna korist.

New Report

Close