Najdi forum

naši prijatelji

AJ BI VI NAREDILI V TEM PRIMERU:

imam naj prjateljico(stare sva 20), s katero sva počeli res vse(fantje,disko,kino,šport…). odkar je začela hoditii na faks zame sploh nima več časa, češ :”veš toliko se mam za učiti”, nič se ji ne da več, ne zveečer ne popoldne. fanta s katerim je, sem ji ga jaz zrihtala…. SPLOH JI NE TEZIM, DA BI SE MORALE VSAK DAN SLIŠAT. ZE ČE SE NA VSAKE 2 TEDNA JE TO ZE ČUDEZ. TO ZAME NI VEČ NORMALNO. PRAVI DA SEM JI SE ZMERI KOLEGICA.
sva se ze pogovorili, da se je najin odnos spremenil, in da se bova trudile to tudi za vnaprej ohranit (to je ona govorila, jz se na vse načine trudim obdržat to prijatelstvo, jo vprašam maš čas danes,jutr…). vedno mora biti poo njeno, gre ven kadar se njej zapaše (to je 1kt/2meseca)…

sploh pa še ni dojela tega, da s tem ko me odvrača od sebe – mene tudi zgublja, uničuje moje veliko prijatelstvo do nje. dobr ve, da se meni vedno lahko zaupa, če je hudo,vedno jo sprejmem…. ko pa pri meni pride do problemov: p vedno pravi:. pa sej bo, ne obupaj…

tko, da veliko moje energije je ze slo v njo, pa nič od nje. ne upošteva mojih želja (ki pa so čisto realne). res bi vse zanjo naredila ,samo kar je pa preveč postal, je pa preveč.

KAJ BI VI NAREDILI, KO VAS BI POKLICALA, DA MA “KONČNO”ČAS ZA VAS???
ALI NEJ JO NEKAM POŠLEM, KAR BOM ZELO TEZKO NAREDILA , jo naj vprašam kaj sploh hoče? ali kaj?

ima kdo kakšen dober predlog, DA BI SE SAMA ZAFRKNILA?

se je vam tudi kdaj kaj podobnega pripetilo???? kako ste reagirali??

PRAVIJO: ČE SI NE VZAMEŠ ČASA ZA PRIJATELJA, TI GA PA ČAS VZAME!!!

Pozdravljena,

V naša življenja vstopajo ljudje in tudi istopajo, včasih se naše poti enostavno razidejo in velikokrat nam je ob temu težko in bi poskusili še kaj, da ne bi bilo tako. Mogoče so vajine poti samo zelo različne, mogoče je to trenutno ali pa tudi ne. Dejstvo pa je, da vi vlagate v to prijateljstvo več kot ona in seveda vas to bremeni in vas pušča nezadovoljno. Vsekakor menim, da je dobro, da ji to razložite in se potem odločite, če je še smiselno tako prijateljstvo ohranjat.

Lep pozdrav,

Tanja Ozara

glej, ti sigurno ne studiras in ne ves kako je to. predvidevam da nisi niti v Gimnazijo hodila in nisi bila odlicna ucenka..to ne govorim z namenom zaljenja, dalec od tega…res. Samo sama sem bila v podobni situaciji, imela sem isto tako kolegico, ko je trgovsko koncala in… enostavno res nimamo časa, veš koliko se je za učit na faksu in pa v gimnaziji, če hočeš biti povprečen ali nad povprečjem….. veliko… preveč in to človeku vzame čas, zdravje … nikoli ne pomislis kako je kolegici, jo ne vprasas glede snovi… poglej njene knjige -karkoli studira, vseeno je in videla bos da ce si prava prijateljica, da ji je hudo, misls d ne bi sla s teboj ven itd… pa ne more, ce hoce bit uspesna. ker pa si ti prava prijateljica, jo moras podpirati in ne ovirati na poti do uspeha, sploh pa ne biti ljubosumna…

Lep pozdrav in upam, da bosta razčistili in, da bos po mojem postu razmisljala tudi v drugi smeri in malo manj egocentrično..

New Report

Close