Najdi forum

Naš Primož je v Delu

No, upoštevala sem tvoj nasvet in si časopis izposodila..in na dnu zagledam ime avtorice… Irena?? naša Irena?
Očitno je to tako.
Vsekakor super ideja za članek. Zdej bo pa gužva….

Primož,
ta teden sem pričel s torkom, dela ni več nikjer, ga moram poiskat pri prijateljih, čestitam ti pa vnaprej in se pridružujem temu ženskemu navalu.

Sašo,

na prvi strani je objavljen link na elo kjer je bil interviju, če ti slika ne pomeni nič, siga lahko prebereš, čeprav sem prepričan, da so ga brali samo zato, da so videli mojo sliko, poznam ta občutek, ko želiš predstavo v glavi o človeku, prenesti na sliko.

Potem pa, ali si razočaran, ali presenečen, ali pa je bil točno tak kakkršen si si ga predstavljal. Vendar je največja gonilna sila tista želja, da vidiš če si si res tako predstavljal.

Moje mnenje: pogovarjajte se in se čim kasneje spoznajte ali celo nikoli. Užitek debate je mnogo večji.

primož

No končno sem se “ogrebo” za Delo.
Primož, iskrene čestitke, kar se tiče slik, pa predlagam še boljšo demistifikacijo.
Piknik.
Očitno si mož dejanj, poiskusi enkrat organizirat en piknik v naravi, kjer se bomo srečali tu gor “viseči” z vseh forumov. Prštimaš muziko, vsak gre na oder, pove kdo je, potem pa rock’n’roll, nej pade sonce u ocean, nad nami bruha nej vulkan…

Vsak plača sorazmerni del stroškov in to je to. Po pikniku bi po moje “pregorele”
žice tu gor. Drugače pa, lepo se imej in veliko sreče ti želim. Sašo.

Prepozno prebral tvoj odgovor, sem že “grešil”. Sašo.

Sašo

ja piknik se dobro sliši, mislim pa , da je enkrat že potekala debata o tem, pa niso bili glih vsi za,
prepričan sem, da bomo imeli enkat piknik, samo kdaj še ne vem, mogoče je še malo prezgodaj, še majčken moramo klepetat, pa se spoznat.

treba je dozoret za piknik, kam bi pa prišli, če bi sonce v morje vrgl, ali pa da bi lava špricala, samo etno poglej, kako je to nevarno 🙂

primož

Ja upam, da bo nekoč res uspelo, da naredimo en žur.
S tem soncem in lavo pa sem mislil na glasbeno ozadje na pikniku.(Siddharta)
Čeprav bi na piknik v naravi mogoče bolj šla kakšna neelektrična glasba, ali pa bi vsak eno zapel ali zašpilal, kar pač zna. Lep pozdrav.

Sašo – mislim, da ideja ni slaba, je pa dejstvo, da je res še treba prej malo dozoreti.

Primož – članek je super. Glede slik in predstav imaš pa prav – imam izkušnje iz radioamaterskih časov, ko smo se še kot punce in fantje menili za “randi na slepo” pa je bil učinek zelo različen. Se je pa kljub temu kar velikokrat vnelo, saj
zunanjost sploh ni bila več tako zelo pomembna – človeka si pravzaprav poznal že prej.

Pr men je malo drugače,prvo sem prebral v delu,zdaj pa skoz tle nakladam 🙂

Pozdravljen Sašo
Si me prehitel jaz sem mislila, da bi predlagala, da vsi mi forumci naredimo lep nepozaben žur samo tako kot je že povedal Primož in Špela še malo počakajmo, da se boljše spoznamo. Jaz sem tukaj na tem forumu komaj dva meseca upam, da mi bo sedaj bolje šlo kot na začetku ja Sašo bom namesto tebe poljubila morje v septembru ti pa želim veliko užitka na morju spet boš rekel ja no spet ta marelica no mislim, da je to lepo ponovno ti marelica pošilja sedaj koš pozdravov lep preostanek dneva ti želim pa se še kaj slišimo
L. p.

Menda ja nisi kupil Dela??????

Če ne bom najdu domov, pa drugam bom šou…

Ne vem kdo si, niti nisem brala članka ne videla slike! IMAM pa filing da sem nekaj zamudila. Kje se je vse skupaj sploh začelo?

New Report

Close