Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika naročilo

naročilo

pozdravljeni!
rada bi naročila pri vas leče, toda imate tako veliko ponudbo, da bi vas prosila za pomoč.
do sedaj sem nosila letne, mehke brezbarvne leče ciba in poskusila sem tudi mesečne saphire blue od freshlook. najbolj so mi odgovarjale letne cibine leče.
sedaj bi rada naročila pri vas kake mehke mesečne leče brez barve. ali so cibine mesečne leče najmehkejše?
pa še glede tekočin,…do sedaj sem uporabljala 3 vrste tekočin: za čiščenje, shranjevanje in izpiranje. ali naj vse tri še enkrat naročim ali so glede čiščenja kake novosti? kaj predlagate?
imam različni dioptriji na očesih torej dobim 2 paketa?koliko leč (mesečnih) je v enem paketu?
sem iz lj in študiram. ali se da dostava leč dogovoriti ob kaki uri, če me slučajno nebi bilo doma?

se opravičujem za tako bombandiranje z vprašanji.
že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore.
lep pozdrav
maja

Zlato pravilo je, da z znamko leč, s katero ste bili zadovoljni torej tudi nadaljujete. Torej v vašem primeru mesečne CIBA.

Vse tekočine, katere vidite na moji strani so primerne za mesečne leče in vse so večnamenske, torej z njimi čistite, izpirate, hranite, razkužujete …Torej ne potrebujete več treh tekočin, ker je sedaj vse v enem.

V enem paketu je šest leč, torej v vašem primeru, ker imate različni dioptriji, dobite dva paketa oziroma dvanajst leč (šest parov), kar zadostuje za šest mesecev nošnje.

Žal se za uro ne da dogovorit. Paket pride s pošto Slovenije, torej takrat, ko navadno pride poštar k vam.

Lp.

New Report

Close