Najdi forum

Ja , res je Magda, vse se ji bo povrnilo, samo tisti denar, ki ga je pustila pri šlogerici se ji ne bo.
Sicer je pa tale tvoj post za v kakšno knjigo, kjer svetujejo ljudem, kako ne nasedati na prevarantske finte. Bravo 10 točk !!!!

6 ur?????????

as et in ezdi, da si TI tista, ki odločaš o svoji usodi???

eni ste pa res trapast, še plačujete zato, da vam drugi kvasijo neumnosti!
prav ti bodi, če si tolk neumna, pa verjemi raje drugim, kot sebi.

oprosti, da sem tolk ostra, ampak takele kozlarije me res razpi…jo!

raje vzemi usodo v sovoje roke in naredi kaj, da ti bo bolje!! pa še ceneje bo.

pa naslednjic ko vidis tisto vracko, ji svetuj, naj se ze enkrat nauci šlogat!!!

Jest bi zahtevala, da mi placa vse moje ure….. In to tiste “nocne” po realni tarifi.:-) LP

to je res zanimivo, da nekateri res verjamejo, kar jim jasnovidci napovedujejo, pol se pa sekirajo, zakaj so sploh šli tja. Moji sestrični je že pred leti ena taka šlogarca napovedla, da ji bo mama umrla, pa ženska še zmeraj živi, čez 70 let je že stara. Bla, bla, zakaj take šlogarce ne napovejo, kdaj bo naše oblastnike srečala pamet….hihi

Naj še jaz pristavim svoj piskrček. Vsekakor se mi zdi nesmiselno, da si pri njej sedela šest ur in da zdaj verjameš, da se ti bo zgodilo vse slabo. Od tebe je odvisno kako boš vozila skozi ovire. Ali se boš vdala in dovolila da te povozijo, onemogočio, ti vzamejo dostojanstvo ali pa se bo borila, mislila pozitivno. Svetujem ti, da skušaš počet to drugo. Komu pa se ne dogajajo hude reči? Koliko ljudi pa je res srečnih?? Ali tisti, ki imajo ful denarja res uživajo??? Povem ti da ne, eni se ubadajo s tem, drugi z drugim. Vsak ima svoje probleme, težave. In vsak najde svoj oz. drugačen izhod.

Kar pa se tiče vedeževalke oz. jasnovidke. Tudi sama sem bila v obdobju, ko nisem videla izhoda, ko sem jokala, molila….in sem storila to kar si ti. Mogoče res znajo prebrati iz kretenj, značaja, samo vsega ne. V glavnem meni ni povedala nič kaj tako groznega. Sama se s tem kar sem izvedela in kaj naj bi bilo ne obremenjujem, tisti dan sem mogoče res o tem premišljevala, ker sem imela slabo vest, ker pač nisem povedala kam sem šla. Zdaj se ne več. Pač ena izkušnja več, oz. veš kako je in te verjetno ne mika več, da bi šla še enkrat. res, škoda denarja. Življenje se ti lahko obrne v trenutku, ko boš ali pa ne boš pripravljena. Zato pogumno naprej.

IN kaj imam jaz s tem?

Oposti, prej sem poslala odgovor, ki ni namenjen Tebi.

Draga Nesrečnica,

Vidim, da si hudo nesrečna, no glede na to, da sem tudi jaz kar dobra vedeževelka (nobena ni brez napak), ti predlagam, da mi opišeš svoj problem na e-mail, in me pokličeš na tel.05-7530-288 jutri ob 18,00 uri. Ne bom ti nič računala, morda te bom le malo potolažila. Iz svojih izkušenj (delala sem tudi na liniji) lahko povem, da so lahko slabe napovedi tudi slaba karma ne le za stranko ampak tudi za vedeževalko. Jaz imam precej razvito intuicijo in sposobnost komuniciranja, tako da res v slabih pogledih tudi iščem rešitev (uporabljam angelske in osho tarot karte). Tudi če sem kdaj videla slabo karmo, sem jo zamolčala (bolezen ali smrt), kajti le redkokdaj se zgodi, da se to časovno ujema. Sicer pravijo, da se bomo letos vsi slabo imeli (zaradi menjave polov), a niti tega ne verjamem v celoti. Tvoja volja, tvoj ukaz: potrebujem tvoje prave podatke in opis problema, če želiš me pokliči, sicer pa veliko dobre volje. Sicer pa mislim, da si energetsko zelo močna punca – le vzpodbudo potrebuješ, pa lep sončen dan od Ladeje.

Mene pa vseeno matra firbec koliko si ti plačala za tako modre nasvete. Nesrečnica?

Mislim da ne smeš verjeti vsemu ni nujno da bo ta usoda ki ti jo je napovedala resnična. Moraš verjeti vase in nadeljevati življenje! Vsak dan ko vstaneš pa se poglej v ogledalo in si reci: DANES BO DOBER DAN, KER BOM JAZ NAREDILA DA BO!!! In v to verjemi ker bo pomagalo😘

New Report

Close