Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca NAPENJANJE

NAPENJANJE

Prosim če mi lahko pomagate, imam problem z napenjanjem, najprej me je napenjala samo določena hrana (zelje, fižol, grah itd.), sedaj pa se mi zdi, da me napenja že vsaka hrana, ki jo zaužijem. Predvsem ponoči in zjutraj je hudo, ker me kar naprej neki šraufa u trebuhu, napihnjen je, stalno imam vetrove, tako na ve vem več kaj sploh lahko jem. Kako si lahko sama pomagam?
Hvala za nasvet in lepo pozdravljeni.

Spoštovani!

Zanima me, koliko ste stari. Povejte tudi, če imate pekoče občutke v žlički, ali ste slabokrvni, ali ste kaj shujšali. Ali ste bili do sedaj ljubiteljica začinjene hrane?

Lepo vas pozdravljam.

Danica Rotar Pavlič

Stara sem 32 let, kri imam super, nikoli nisem bila slabokrvna. Zadnječe čase me malo peče zgaga, ampak to samo zadnje dni, kar mogoče pripisujem pustnim krofom. Nisem hujšala, niti ne jem preveč začinjene hrane, ravno zaradi tega problema.
Hvala za odgovor.

Spoštovani!

Izogibati se morate paradižniku in paradižnikovem soku, živilom s kofeinom, sorbitolom (sladkarije in žvečilni gumiji z napisom “brez sladkorja”) breskvam, hruškam, jabolčnemu soku ter čokoladi, pepermintu, gaziranim pijačam. Jabolka pred uživanjem olupite.

Lepo vas pozdravljam.

Danica Rotar Pavlič

New Report

Close