Najdi forum

LEP POZDRAV!!

ZANIMA ME, KAKO GLEDATE NA NAPAKE DRUGIH LJUDI, KI ZANJE NISO NIČ KRIVI, NPR: KRUNCANJE, KRIV NOS, JECLJANJE, RAHLO UMSKO PRIZADETI!!
KAJ BI STORILI, ČE BI VAŠ PARTNER IMEL KAKO NAPAKO IZMED NAŠTETIH?

ALI PA RECIMO ALI BI S KOM IMELI KAKE PRIJATELJSKE ODNOSE!!
ALI KAJ VPLIVA NA VAŠE PRIJATELJSTVO Z NEKO LJUBEZEN!!

HVALA ZA VAŠE MNENJE!!

LEPO SE IMEJTE TER RADI SE IMEJTE

ČAO,ČAO

jaz gledam človeka samo samo v notranjost, sodim ga samo po duši.
Lepo te prosim, da človeka ne ceniš po izgledu in se ne oziraš na njegove zunanje napake, saj konec koncev ni sam kriv za to. Imam strašno suhega moža, z velikim in krivim nosom, pa ga imam najraje na svetu…

Pia ne ne! Na ljudi je potrebno gledat vedno s svetle plati! Saj sama veš da lepota ni vse! Kaj ti pomaga lepota, če pa pod kapo nimaš nič?

Moje mnenje je, da če sodiš prijatelja po izgledu in še po možnosti prekineš stike z njim, zaradi tega ker ma kriv nos,…….., potem je lahko ta tvoj znanec srečen, ker ni več tvoj prijatelj!

Tanja, da ni tvoj mož slučajno Adi Smolar (haha), ampak mislim da ne, saj je njegova ženka Lidija!

Folk, drgač se spomnite na pesem od Adija – Kompleksomanija

Če pa kdo ne ve kako gre, pa si naj prebere:

KOMPLEKSOMANIJA

Na smrt sem se prestrašu, ko prvič sem
spoznal, da dolga suha prekla iz otroka
sem nastal. In da moj velik nos bolj
krivo se drži, in frizura moja
vsepovprek štrli. Madonca, saj sem grši
kot zvonar v Notre Dame, me nobena
ženska marala ne bo! Pa sem zastokal:

O, mama, kaj naj nardim, kako
naj kompleksov se znebim?!

Prijatelj mi je djal:
je s tabo v redu vse in prav.
Poglej ta špeh, ki name se z leti je nabral,
in pleša mi ratuje, se preveč znojim,
ko je najmanj treba, pa na vso moč zardim.
Madonca, saj sem grši kot zvonar v Notre Dame,
me nobena ženska marala ne bo!
Pa sva oba zastokala:

O, mama, kaj naj nardim, kako
naj kompleksov se znebim?!

Prisedel je prijatelj, je dejal:
čist v redu sta oba, poglejta raje mene, mene reveža.
Ušesa mi štrlijo, zobje vsi krivi so, najhuj pa je,
da spadam med pigmejsko nacijo.
Madonca, saj sem grši kot zvonar v Notre Dame,
me nobena ženska marala ne bo!
Pa smo vsi trije zastokali:

O, mama, kaj naj nardim, kako
naj kompleksov se znebim?!

Tri ure smo ga pili,
vsak v svoje misli ujet,
potem pa smo počasi k sebi prišli spet.
Opazoval smo ženske, to bil je šele hec,
a veste, na konc koncev je luštno biti dedc.
Ženske so še slabše, čist vsaki kaj fali,
se bo za vsacga našla kakšna,
lahko smo brez skrbi!
Takrat so pa ženske zastokale:

O, mama, kaj naj nardim, kako
naj kompleksov se znebim?!

No vidite pa smo vsi v istem šitu!

Haha, lep dan še naprej!

Na ljudi gledam kot ljudi ne glede na njihovo zunanjost. S prijatelstvom to nima nobene veze. Lahko ti je oseba zelo dober prijatelj/ca pa nej še tako čudn zgleda.

Če bi moj partner imel (ali jo ima) kakšno napako bi jo pač imel. Takega sem vzljubila in takega imam rada

Nekako se mi zdi da ste vsi svetovljanski in nepristranski, tudi sam ne morem reci da bi me motilo toda ne morete pa trditi da nebi opazili in rabili dolocen cas da se navadite sploh na vecje hibe.(razni citati o dusi in podobno se mi zdijo malce retirani). Dejstvo je, da pac to ni obicajno.. hoces -> noces. Nekateri imajo to prednost da so pravilno vzgojeni in jih dejansko te zadeve ne motijo, ali pa, da so ziveli z nekom podobnim in se znajo temu primerno tudi obnasat.

Jest sicer ne verjamem, da bi si za partnerja izbrala rahlo umsko prizadeto osebo, pa tud ne bom rekla, da mi je važno izključno samo to, kakšen je človek v svoji duši. Valda, da mi mora biti tudi všeč! Ampak moj tip, recimo, pa rahlo jeclja. In moram rečt, da mi je to pri njem ful seksi, da sem še sama skor začela na začetku jeclat, pa sploh mi je bil u iber luškan, ko je bil tok zalublen, pa tok zmeden, da je še bolj jecljal, ko je bil z mano….
Za prijatelje me pa načeloma sploh ne moti, če je kaj narobe, samo da nisem imela še nobenih takih izkušenj. Me pa zelo zanima, kakšen je recimo pogled na svet invalida in sem prepričana, da bi se imela o marsičem za pogovarjat!
Me pa zanima, katero od naštetih teži tebe, Pia??

Pia!

To sploh ni pomembno, čeprav smo včasih malce izbirčni. Sam sem bil kar nekaj časa z lepotico, ki je bila res v redu, pa vseeno nisva ostala skupaj. Preveč popolnosti tudi ni v redu. Če samo pogledamo okoli nas: vrhunske šprinterke na olimpiadi, pa imajo astmo, pa psoriazo, pa ljudje okoli nas, opekline, brazgotine, vse mogoče. Vse to smo mi, ljudje. Človeška notranost je vse. Škoda, ker se tega premalo ali pa prepozno zavemo.
Edino, kar me res moti, predvsem pri fantih, je hrkanje in pluvanje po tleh. Pa govorjenje s cigareto v ustih, pa kajenje v prostorih za nekadilce.
Pri dekletih pa prostaško govorjenje in nehigiena. Vse ostalo: ni problema.

Vsakega ali vsako dekle bi dal v zavod Soča delati s tetraplegiki za 10 dni.
Življenska izkušnja – in koristna. Pozdrav, Ali

Imam isti problem; da včasih malo jecljam!! In me zanima, kako na to gledajo drugi!! Mene to zelo moti in se na ves preteg trudem, včasih mi uspe, včasih pa spodleti!
Zanima me, a te kaj moti, če tvoj tip jecla!!!
Hvala za odgovor!!
Lepo se imej!

PIAdobra mačka je pisal/pisala:
>
> Jest sicer ne verjamem, da bi si za partnerja izbrala rahlo
> umsko prizadeto osebo, pa tud ne bom rekla, da mi je važno
> izključno samo to, kakšen je človek v svoji duši. Valda, da
> mi mora biti tudi všeč! Ampak moj tip, recimo, pa rahlo
> jeclja. In moram rečt, da mi je to pri njem ful seksi, da sem
> še sama skor začela na začetku jeclat, pa sploh mi je bil u
> iber luškan, ko je bil tok zalublen, pa tok zmeden, da je še
> bolj jecljal, ko je bil z mano….
> Za prijatelje me pa načeloma sploh ne moti, če je kaj narobe,
> samo da nisem imela še nobenih takih izkušenj. Me pa zelo
> zanima, kakšen je recimo pogled na svet invalida in sem
> prepričana, da bi se imela o marsičem za pogovarjat!
> Me pa zanima, katero od naštetih teži tebe, Pia??

Če v mladosti nismo imeli prilike dovolj srečevati tovrstne ljudi (invalidi, slepi, gluhi, …) potem imamo običajno problem, ker se v njihovi družbi ne znamo pravilno obnašati ali nam je celo neprijetno, ker smo npr. mi zdravi oni pa recimo pohabljeni… Mislim, da to učenje pravilnega obnašanja spada k eni izmed lekcij dozorevanja. In kako se moramo obnašati v njihovi družbi? Oni si običajno najbolj želijo to, da jih sprejmemo kot sebi enake, da nismo v zadregi, da ne pazimo na besede…

In ko smo enkrat to osvojili, potem so za nas enaki kot vsi drugi, potem tudi prijateljstva in ljubezni niso izključeni…

Zelo zaželjeno je, da te stvari razložijo otrokom že starši, da pride v vrtec ali v šolo na obisk kak invalid in podobno…

PIA..po pravici povedano, s človekom , ki ima tako prirojeno napako, se ne bi spuščal v intimno razmerje.Imam pa veliko znancev, ki so tako ali drugače hendikepirani in kako gledam?..hja..smilijo se mi.

Kukr sem že rekla, men je to pri njemu ful seksi, ker je ves zmeden ob meni, pa začne jecljati. Valda me ne moti. Sej, kdo ga je že zajebaval, pa mu najbrž ni blo glih prijetno, ampak to (jecljanje) res ne more biti nepremostljiva ovira za nikogar, ki je kolikor toliko normalen!!! Če maš lahko za kolega takega človeka, se lahko tudi zaljubiš, a ne? Mislim pa , da je dost lčjudi takih, ki dajo preveč na to, kaj rečejo drugi ljudje: npr., sam je tako nesamozavesten, da se boji, da ga ne bi kolegi zajebavali, da ima punco, ki jeclja. Ampak za take se pa itak ne zmenimo, a ne???
LP

Drobne napakice pri ljudeh so včasih lahko prav simpatične. Tudi meni je všeč moški, ki malo zardi pred dekletom, mu je nerodno,……….. Prav zaradi drugačnosti od drugih je bolj zanimiv in privlačen.

LP

Spoštovana PIA!
Mene tvoje jecljanje prav nič ne moti. Prav nasprotno! To je tvoja posebnost. Prav rad bi te spoznal. Pozdrav Miha.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close