Najdi forum

Najstniška zaljubljenost

Pri 10 letih?????[/quote]

Ti jemlješ resno te njegove tekste? Na Med.over.net forumih ima svoj poligon in mir pred moderatorji.[/quote]

Očitno so to prenehali brati moderatorji že davno nazaj. Vsake toliko časa se še kdo povpraša, kako se še ni naveličal ponavljati eno in isto…

Pozanimaj se o njenih ocenah in če to nič ne vpljiva ji pusti svojo pot. Pozanimaj se tudi o ocenah prijateljev, če imajo oni slabe ocene se bo tudi njej to začelo dogajati. Če se začne kaj spolnega dogajati ji to prepreči. 😉 lep pozdrav

Ko sem bil še otrok smo se velikokrat družili z puncam .
Vendar je bil moj oče kar malce jezen kjer so se sosedove punce zmenoj družile .
Enkrat smo šli na sprehot pa me je ena od sosedovih deklet prijela za roko takrat sem bil jas star 13 let ona pa 7 ali 8 let .
Zelo me je imela rada no ko smo bili sami doma smo se igrali ter se zavbavali .
Nikoli namni bilo dolgcas .
No danes pa štarši že mislijo da so par ali da seksajo .

Ko smo hodili v osnovno šolo sta se moja šošolka ter neki prijatelj držala za roke , poljubljala , stiskala , enkrat sem videl da sta seksala in se lizala .
Vendar vcasih sošolka ni sla domov inpak je šla k fantu .
Saj nisem nič proti temu samo povem gotovo so starši vedeli da sta zaljubljena .
Saj so starši tudi hvali oba šošolko in fanta zato pravim da sta bila resnično za skupaj .

Ko se dekle bolj lepo oblači se v šoli zagotovo zaljubi v kakšnega fanta .
Će imajo ples si obleče kakšno mini oblekco da je še bolj lepa .
Vendar će sta z fantom skupaj v šoli se med odmorom držeta za roki ali se poljubljata .
Će se zadnji dan v šoli napjejo se valjajo po strenišćih .
Č sošolec punco pelje v štrenišće se zaćneta prvić lizati po telesu ali seksata .

New Report

Close