Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Najcenejše male montažne hiše

Najcenejše male montažne hiše

lep pozdrav

upam , da se lahko slišimo preko gmaila , gsm ….sama iščem stik z nekom , ki išče majhno hiško,,vnaprej hvala

Če kdo še potrebuje informacijo za poceni montažne hiše, mu lahko pošljem kontakt 🙂

Mi lahko posljes kontakt?

Malo pozno odgovarjam, ampak mogoče kaj pomaga 🙂

Meni so luškane nekatere od podjetja Ekokoncept – jih lahko tudi gledaš po velikosti (npr do 60 m2, ob 60 do 100 m2). Tudi cene so gor – izbereš hišo, tip zunanje stene, izvedba (faza), itd. in ti pove ceno. Pomoje bi se dalo najt kakšno v tvojem budgetu.

Veliko montažnih hiš pa je tudi na houses4you – mislim, da to ni firma, ampak pač ena stran, kjer kažejo ponudbo od različnih podjetij. V atrijskih hišah je kar nekaj pod 90m2 (salvia 49m2, corylus 53m2, pinus 58m2, demetria 60m2, tilia 72m2 in še in še).

Je pa res, da če iščeš na ključ, da boš pod jurja/m2 težko dobila. Ampak držim pesti! 🙂 Majhne hiše so zakon <3

Tudi mi smo v fazi odločanja za montažno gradnjo, iščemo hišo cca 100m2. Pregledala sem ogromno ponudnikov in našla tudi hiše na ključ pod 1000€/m2 pri ponudniku skandinavskih montažnih hiš Norgeshus v Sloveniji 🙂 mogoče še komu pride prav, tudi manjše hiške so na voljo 🙂 trenutno se še odločamo med Karolino, Lariso in Isabelo, v ožjem izboru pa je bila tudi Zoja, ampak so nam povedali, da na naši parceli ne bo nič z ravno streho 🙄

Zdravo, poizvedujem za informacijami glede lesenih montažnih hiš. Je kdo od vas že delal s tem ponudnikom oz. ima z njim izkušnje Vaš link?

Hvala za informacije.

Lesena montažna hiša,
kaj te pa zanima?
Vprašaj, se bomo potrudili odgovoriti na vprašanje.
Kljub vsemu pa boš najbolj korektne odgovore dobila pri stanovalcih/investitrojih ki so že v hišah.

LP

Pozdravljeni lahko se meni posredujete info.za katerega ponudnika se gre,ki ti zrihta vse.od papirjev do vsega. hvala na odg.lp

Pozdravljeni,
mene pa samo zanima na kateri spletno strani ste to našli? Ker jaz isto ravnokar iščem kakšno firmo, ki se ukvarjajo z montažno hišo.

zdravo…
Sam se tudi nagibam za gradnjo montazne hiše norgeshus saj so med ugodnejšimi. Zanima me vaša iskušnja ste se potem odločili za njih ste v izgradnji hiše?

Ponudnikov je res veliko, preverite reference, certifikate fimre, boniteto, materiale, ki jih vgrajujejo, odzivnost.
Najceneje ni nujno na koncu najceneje…žal.

Priporočam. Manjše, tipske, montažne – ljubke hiške, cenovno izjemno dostopne – iz Italije: http://www.profitpost24.com/

“Uvoz” iz IT je v države EU carine opravičen (IVA/TAX FREE), medtem ko se transport hišk iz IT po državah članicah doplača (cca 2.500 € za komplet).

Cene teh tipskih hišk se gibljejo med 10.000 € – 17.000 €. Bela tehnika, interier in inštalacije niso vključene; za slednje je potrebno poskrbet v lastni režiji (kar pomeni, da bo do vselitve na ključ treba odšteti vsaj še 1 x toliko cekinov, kolikor stanejo tile modeli hišk (s fasado, notranjimi stenami ter s komplet izolacijo, okni, vrati, kritino … kot je razvidno na povezavi) pa vendar končna cena na ključ ne bo dosegla, še manj presegla 50.000 €.

Lp in srečno!

Če so stopnice pravilno izvedene poberejo maksimalno 4m2 po nadstropju, s tem da je možno 4m2 prihraniti, ker je možno 3,5 dolžinske metre spodaj in 0,5 zgoraj izkoristiti….torej izguba zgolj 4m2.

Pozdravljeni. Mene pa zanima ali ste se odločili za hiško Norgeshus? Če ne prosim preveč bi bila zelo vesela vaše izkušnje in mnenja. Hvala. 🙂

Pozdravljeni

Tudi jaz bi bil zelo vesel kakšnega mnenja glede teh Skandinavskih NORGES HUS hiš. Je mogoče tukaj kak kupec in uporabnik kakšne od teh hiš na ključ? Kvaliteta, zadovoljstvo?
Cene so kar zanimive – cca. 1.000€/m na ključ.

Že vnaprej hvala za odgovore.

Imate izkusnje s temi poceni hisami iz Italije. Kaksen kontakt? Hvala

od kod tebi, da ne rabiš gradbenega dovoljenja????

Predlagam, da preverite ta naslov, kjer so analizirali cene montažnih hiš in dali na eno mesto vse ponudnike: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/montazne-hise/montazne-hise-cena-prednosti-slabosti-montaznih-his/

Objava čaka odobritev

New Report

Close