Najdi forum

najboljši odvetnik za ločitve

Jaz vam priporočam za ločitev odvetnico NINA ŠIBILA PLANINŠEC , je pomagala moji sestri pri ločitvi in delitvi premoženja, sploh ni prišlo do sodišča, se je dobro spogajala in zagrozila z tožbo z visoko cifro. Tudi meni je pomagala pri eni odškodnini, prej je delala v eni odvetniški pisarni, sedaj pa si je svoje odprla. Jo že od prej poznam in sem se obrnil na njo skupaj s sestro, saj sva imela v istem času oba pravni problem. Njena cifra je 031 434 153, skače pa po vseh sodiščih po Sloveniji, tako da je vseeno, če ste iz Celja ali Lj…

Odvetnica Nina ŠIBILA je super, uredila mi je skrbništvo in preživnino za sina, zastopala pa me je tudi v zvezi z delitvijo premoženja (na koncu me je mož za fajn denar izplačal).
Bila je zelo prijazna in strokovna.

Kolega je imel odvetnika Klemna Goloba iz Ljubljane in je bil zelo zadovoljen z njim. Opisal ga je kot poštenega in strokovnega odvetnika, ki prisluhne in dobro preuči zadevo. Ločitev je potekala gladko in brez problemov. Cene pa ne vem.

Januarja letos sem tudi jaz iskala poštenega odvetnika za delitev skupnega premoženja. Ko sem v službi in prijatelje spraševala, so mi vsi govorili, da bom pogrnila na polni črti, če iščem poštenega odvetnika. Bivši mi je sicer grozil, da me bo s svojim odvetnik iz firme stožil, da bom tanko piskala. Meni pa je bilo samo v interesu, da se vse skupaj zaključi najbolj pošteno za oba in čimprej. Tako sem šla iskat po forumih in naletela na Vašo temo. Go.Nino sem poklicala, čez dva dni sva se dogovorili za termin, podala je tožbo za ločitev (nisva se uspela dogovoriti glede delitve skupnega premoženja), me seznanila z vsemi dejstvi okrog delitve skupnega premoženja in v zahvalo njej sva z bivšim čez dva meseca spremenila tožbo za razvezo zakonske zveze v sporazumno ločitev, 14 dni pred tem pa pri notarju overila pogodbo o delitvi skupnega premoženja. Na razpravi sva oba soglašala, da se ne bova pritožila (to mi je predlagala odvetnica) in ko sva šla iz dvorane s papirji v rokah, sva bila od tistega trenutka dalje pravnomočno ločena.
HVALA Vam za to objavo.

A je sploh kaksen dober locitveni odvetnik ali odvetnica (druzinsko pravo) na Gorenjskem? Zdi se da so vsi v Ljubljani… :/ Ni mi do tega da se peljem vsakic v Ljubljano na razgovor ali pa da placujem potne stroske odvetnika …

Najdla sem v Kranju:
Odvetnica Darja Roblek
Odvtniška pisarna Pauletič
Odvetniska druzba Novak

A je kdo imel kaksne iskusnje z njimi?

Hvalezna! 😉

New Report

Close