Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Estetsko zobozdravstvo Najboljši estetski zobozdravnik v Sloveniji – cena ni važna

Najboljši estetski zobozdravnik v Sloveniji – cena ni važna

Škorjanc je res dober in poznam ga iz časov, ko je začenjal s prakso. Vmes se izobražuje in uporablja res dobre materiale. Način, kako dela, vzbuja zaupanje in njegovi izdelki so kvalitetni ter trajajo. Injekcije, ki jih daje, komaj čutiš. Je pa drag.

da to ni v modi več, da sta prednja dva zoba malo daljša ne kot zajklja, kak 2 mililitra 🙂

A mogoče kdo pozna te: Vaš link
So dobri tudi za estetsko zobozdravstvo? Namreč imam zobozdravnico, ki je super za popravljanje zob, ostalo pa bolj tako, tako. Še kamna ne očisti preveč dobro. Pa glede na to, da se mi umika dlesen pri enem zobu, me kar malo skrbi vse skupaj.
A je imel že kdo tak problem z dlesnijo in kaj ste naredili?

Hvala,

N.

Umikanje dlesni je dostikrat znak za pričetek parodontoze, nastane zaradi nepravilnega čiščenja dlesni ob zobu, stresa, kakšen avtoimune bolezni ( preagresivna ščetka, preveč tiščanja ščetke, preagresivno prehitro drgnjenje ali pa premalo pozorno odstranjevanje ostankov hrane, ki zaidejo v žep ob zobu in se niti ne vidijo takoj) Uporaba zobne nitke je nujna, vsakodnevno parkrat na dan.

K vsakemu “estetskemu zobozdravniku”; ki boš šla ( sem bila pri 4ih zadnje pol leta na “konzultaciji”, ker potrebujem en poseg, ti bodo najprej hoteli zrihtati termin pri svojem ustnem higieniku, takoj, ko bodo videli umik dlesni……da ti naj bi prej porihtal in da naj bi te poučil o pravilnem čiščenju predvsem dlesni. In očistil kamen in žepke. Zneski so pa nekje med 150 in220 eur…. Na en tak poseg in posvet pri ustem higieniku 🙂

Jaz ti svetujem, da si nabaviš tanoajnovejšo Philipsovo zobno ščetko Sonicare, če še nimaš- pa prha je tudi odlična za odstranjevanje skritega v dlesnih ob zobeh, pa masaža in prekrvitev tkiva je pomembna pri dlesni, ki se umika. Meni je to naredilo ogromno izboljšavo v pol leta. Dlesni zelo zdrave, ne zakrvavi več, skratka: investirat v dobro zobno ščetko je nuja.

Samo v ustno-medicino nikar.
Tam imajo res podn odnos do pacinetov oz se počutiš kot da si v tovarni. Čez ena vrat not, potem te vozijo okrog, na druga ven…bistva ne popravijo, dobiš pa storitve ni da ni, seveda take ki jih dejansko nisi prišel iskat, plačaš pa mastno.

Kaj to ti bo delal par tednov?

Vidite, to mene moti pri naših zobarjih. Vse packajo po par mesecev. Gledaš pa na TV kakšne športnike in ostane zaradi nesreče brez zoba ali dveh. Naslednji dan ima spet vse zobe, lepe kot klavir.
[/quote]

Pa glih zobje, naštancani vsi enako dolgi, ko klavirske tipke, so najgrši in najbolj umetni izgledajo….

Poglej si kakšne lepe zobe, enice daljše o dvojk, trojke spet malo drugačne dolžine – lepo zaobbljeno na konceh, ne pa ravno odsekano, kar naredi strogo in postara :))))

En tak ponesrečen primer je Goran Dragić – gornja čeljust. Sicer je verjetno dela v USA pri “klubskem zobozdravniku”, a vseeno izgledajo zelo umetno.

tadrugi ponesrečen primer je pa Peter Poles.

Pelji se v Celje – Zobozdravstevni center Diamant, dosti bolj normalne cene kot v LJ in vrhunski zobozdravnik

Objava čaka odobritev

New Report

Close