Najdi forum

Naj vse izve njegova ŽENA!?

Tebi je bil namenjen samo prvi stavek, ostalo pa avtorici teme.

Povej ji. Naj ve, s kom je poročena. Jaz bi želela vedeti. Ampak zakaj čakati, da vidva končata? Ker potem to *je* samo maščevanje.

Samo zavedaj se, da bo potem bolelo še dvakrat bolj, ko ga boš gledala, kako se bo s spodvitim repom vrnil k dragi ženički.

Ne vem, mogoče se boš počutila bolje, mogoče slabše. Mogoče se ti bodo pa nazadnje le odprle oči in boš spoznala, da si vredna VEČ. On pa verjemi, jo bo spet prevaral. Kot bi tebe, če bi se odločil zate. Pusti njega in to, kar sta imela, za sabo. Pa če si bila še tako zaljubljena vanj. Ni vreden.

In pazi, ker žene grizejo. Ti bo vrnila udarec, ki ga je dobila. Ni vsaka žena tako galantna, da se ne ”spusti na tvoj nivo”. So ženske, ki so sposobne še kakšne večje podlosti, kot so jih sposobne ženske, ki imajo razmerje s poročenim moškim.

Ja, govorim iz lastnih izkušenj. Sama sem ji povedala, ker me je moški kot prvo spravil na rob živčnega zloma s svojim ravnanjem, kot drugo pa (bil je moj sodelavec) mi že vnaprej napovedal, da me bo v službi še naprej spolno nadlegoval in me enostavno ni pustil pri miru, pa čeprav je on končal z mano. Kako se je končalo? Štirje ljudje smo končali pri psihiatrih. Tako on kot žena sta ga obiskovala že prej iz drugih razlogov, nazadnje pa še psihično uničila tako mene kot hčerko.

Mi je žal, da je izvedela? Ni. Žal mi je vse obzirnosti, ki sem jo še celo takrat pokazala do nje in njene družine. Ker si je ni zaslužila. Je dobila kazen – njega za preostanek življenja. Meni je brez njega bolje. Žal mi je samo za njune otroke, ker si tega niso zaslužili. In sedaj bosta do konca življenja mrcvarila tako drug drugega kot njih. Bravo…

Jaz se ne čutim dolžne ohranjati njunega zakona. On se je zavestno odločil, kaj bo storil. Ampak v njenih očeh njen dragi seveda sedaj ne more biti kriv ničesar. (ubožček) Pa bo spet začel metati oči za vsako, ki bo šla mimo, ona ga znova postavila na cesto, on se spet skesano vrnil k njej… Sem bolj ponosna na to, da sem ga sama uspešno brcnila iz svojega življenja. Ona pa naj kar bo naivna (ali pa koristoljubna). Naj se kar slepi, kako jo on ima rad; saj se je vrnil k njej. Mhm. Seveda. Zato jo je mesece varal. V kaj vse se ne pustimo prepričati ženske… :/

Drage dame! Kaj smo se naučile? Da je umetnost zapeljati moškega? Da je umetnost pridobiti moško pozornost? Smo se naučile, da tako, kot počne zdaj, danes, včeraj svoji ženi, takšen bo tudi naprej, ko bo s teboj, če sploh kdaj bo s teboj? Smo se vendarle naučile spoštovanja druga do druge? Konec koncev, mar res hočete biti samo druga violina?

Lepo povedano … 🙂

New Report

Close