Najdi forum

Partnerjeva nečakinja se vmešava v najin odnos, kar pomeni, da želi biti vedno zraven, ko se odločiva, da bi šla na izlet ali dopust.

Je samska, brez otrok, 8 let mlajša od naju, z odlično plačo. Midva oba 52.

Partnerju sem že razložila, da tega vmešavanja ne želim, a do sedaj ni ukrenil nič razen tega, da ji je 1x samkrat prepovedal, da gre z nama. Pa je bila jeza.

Odločila sem se, da to, zvezo zapustim, saj mi druženje z njo na tak način ni všeč.

Kaj bi vi storili?

sem mislila, da gre za srednješolce in da hoče biti 5 letna nečakinja povsod zraven…………

če je tip v redu, potem se znebi nečakinje in ne njega. Recimo, da jo začneš osvajat in ji razlagat, da bi seksala z njo (upam, da ni ležba), lahko jo začneš prosjačiti za denar, pa za razne druge usluge, jo moriti s svojimi izmišljenimi problemi (npr. da si izmisliš, da imaš grozno sodelavko in jo opravljaš dan na dan).

    Čudno obnašanje nečakinje saj ni več smrklja. Nekaj smrdi tukaj, da ni slučajno zaljubljena v tvojega, ker tudi to se dogaja namreč…

Nečakinji odkrito povej, da sta vidva par in da ona tukaj zraven nima kaj početi. Naj si dobi družbo sebi primerno in naj hodi okrog. Možno je tudi, da je “zaljubljena” v svojega strica. Tudi to je možno!

New Report

Close